Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Santana Wielki Klincz
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Olimp Mierzeszyn

Huragan - Santana 2:3
 juryg56   11.05.2013, 13:41:20
Polaszki-Santana .Mecz bez sędziego....
Dużo kontrowersyjnych zagrań ze strony Polaszek .....
Santana cały czas dominowała na boisku.Lecz do przerwy przegrywała 2:1.Końcowy wynik spotkania to 2:3 dla gości :D Po meczu zawodnicy Huraganu wyzywali przyjezdnych :|
 kuba98   11.05.2013, 13:44:19
@juryg56
I dodatkowo kopali po nogach co za skutkowało kontuzją jednego z zawodników . :|
 amator_kiełpino   11.05.2013, 16:38:43
Santana kolejny raz przyfarciła.. tak jak z agrą.
 kuba98   11.05.2013, 16:47:52
@amator_kełpino
Byłeś na meczu ? Jak nie to nie komentuj .
 gryma   11.05.2013, 23:07:32
Santana - Huragan

Santana pokazała jak się symuluje co chwile ktoś leżał na murawie i udawał ze został sfaulowany mam nadzieje ze miło się leżało zawodnikom santany.
to nie był mecz tylko jakieś żarty :(
 łoker   12.05.2013, 00:36:25
juryg56 jesteś baleciarzu żałosny jak ta cała wasza santana i kibice ( napiwkowani rodzice jakby co ) nie wiem co ty robiłeś na meczy ale zgaduje że się opalałeś jak cała wasza drużyna jeśli mówisz że cały czas dominowaliście pierwsza połowa była nasza a ten karny też z niczego jakiś dzieciak sie odbił od naszego obrońcy i symulował jak cała wasza drużyna gracie poprostu jak dziewice co chwile ktoś leży i jeszcze ten doping waszych rodziców hahahha . Co chwile było słychać teksty w stylu ''nikolas (zawodnik z nr 7) połóż się albo ''jak będą sie dużo sapać to nie podpiszemy protokołu i 3-0 dla nas '' widać ten wasz cały wielki styl jakoś jak nasz zawodnik zszedł z powodu kontuzji to nikt tego nie widział albo jak strzeliliście drugą bramkę to jeden z naszych wziął piłke żeby od razu wznowić to jakiś frajer od was zaczął go okładać bo chciał położyć piłke na połowie . I ten ''amator_kiełpino'' ma racje znowu przyfarciliście za tydzień z nimi gramy i mam nadzieje że to będzie normalny mecz ( a nie balet ) i dobrze że was zwyzywaliśmy bo jakoś w trakcie meczu to chyba z trzech waszych chciało się ze mną bić a po meczy to nawet dziewiczki sie bojały wyjść z szatni . A to nie oto chodzi żeby sie napierdala* po meczu . A sędzia był i dla was sędziował ostatnia bramka padła po faulu na naszym zawodniku ale tego nikt nie widzi, tylko zawsze pokrzywdzona jest biedna santana . Jeśli ten mecz był dla was taki ''brutalny'' to poco wg gracie w piłke jest przecierz jescze balet albo szachy tam napewno wam dobrze pójdzie i nikt was nawet nie dotknie . I jeszcze raz podkreśle że jesteście zwykli symulanci ( więc radze na to uważać waszym następnym przeciwnikom ) i uciszcie tych waszych ''kibiców'' bo tylko obciach robią . W drugiej połowie mieliście już mokre spodnie bo bojeliście się że przegracie ale jakoś tą waszą grą na leżąco (symulantką) udało wam się wygrać ale czekam na rewanż :D . Dziękuje dobranoc
 gryma   12.05.2013, 11:38:03
gdzie santana nie może tam sędzia pomorze
:O
 kazik_olimp   12.05.2013, 12:17:20
Ile Amator - Cartusia???
 amator_kiełpino   12.05.2013, 18:55:44
amator 0:0 cartusia. Mecz bardzo wyrównany, okazje do strzelenia bramki z obu stron. Dzięki za mecz.
 brandon98   12.05.2013, 19:15:35
Mecz wyrównany ale tylko w pierwszej połowie , w drugiej to już tylko ataki Cartusii i wybicia na aferę zawodników z Kiełpina do przodu . Nie wiadomo tylko dlaczego sędzia nie uznał bramki strzelonej bezpośrednio z rzutu wolnego dla Cartusii.
 amator_kiełpino   12.05.2013, 19:41:47
niewiadomo dlaczego sędzia nie podyktował 2 karnych które powinny być.
 brandon98   12.05.2013, 20:04:14
Można mówić o jednym karnym dla Amatora ale w drugą stronę także powinien jeden karny.
 brandon98   12.05.2013, 20:05:43
Chłopcy bez spiny, no ale trzeba przyznać że bramka dla Cartusii powinna zostać uznana.
 amator_kiełpino   12.05.2013, 20:10:28
nie mam zdania na temat tej bramki, nie wiem o co chodziło. Ale i tak wynik dosyć sprawiedliwy i jeszcze raz dzięki za mecz ;)
 lukasz11   12.05.2013, 20:12:28
Sędziowanie w tym meczu pozostawiało wiele do życzenia, Amator ustawiony tylko na kontry i wrzutki ze stałych fragmentów.
 Kiełpino10   12.05.2013, 21:22:50
Hmm. ta tyko gdyby was środkowy obrońca się ciągnął naszego pomocnika, to by gol został uznany , Trudno panowie i powodzenia w dalszych meczach ... ; )
 Gac98   13.05.2013, 14:35:42
I co kozacy ze santanny juz pewnie pełne gacie co czekamy na rewanż zobaczymy cwelki :D
 kuba98   13.05.2013, 17:52:17
Pokazaliście dorosłość pisząc takie rzeczy :) *Huragan
 kuba98   14.05.2013, 16:52:27
A po drugie jak sędzia mógł być z nami jeśli mieszkał w Polaszkach ? ...
 kuba98   14.05.2013, 16:53:06
mieszka*
 Gac98   15.05.2013, 08:54:14
Widzialeś? Wiekszośc fauli gwizdaldla was a dla nas wogule wygraliscie i jeszcze macie problemy :D
 Gac98   15.05.2013, 08:55:05
Widzialeś? Wiekszośc fauli gwizdaldl dla was a dla nas wogule wygraliscie i jeszcze macie problemy :D
 łoker   15.05.2013, 15:08:09
kuba98
a wy tacy dorośli ? co chwile ktoś z was płakał i nie dość że wygraliście to się jeszcze spinacie i z tego co widzę to od razu po meczu (13:41:20 a skończył się około 13.30 ) wszyscy weszli na tą stronkę i hejtują jeban* dzieciaki w życiu nie mają nic do gadania to na necie się żalą ale i tak frajerzy zawsze będą frajerami