10. Balaton Klasztorek 18 0 0 0 18 18 - 144

Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Morze Stegna
Pauza: Grom Nowy Staw, Relax Ryjewo,

Kieł1998   29.04.2013, 22:03:44
Mam pytanko jak tam boisko w Wandowie ? Dobrze sie tam gra czy tak sobie ? Ogółem powodzenia wszystkim :)
 majafaja   30.04.2013, 12:11:48
Ciężko wgl to nazwać boiskiem. Małe, nierówne, kamienie na płycie boiska, psy wbiegają na boisko podczas meczu.
 alad111   30.04.2013, 15:45:38
Nie ma żadnych kamieni...grałeś raz na nim tylko i oceniasz, psy nie wbiegają
 Kieł1998   30.04.2013, 21:46:28
maja faj :) czego sie spodziewasz bo B klasie niemam na celu tutaj obraić waszego klubu ale chodzi o to że zazwyczaj drużyny grające w B klasie mają słabszej jakości boiska niż np II ligowe : ) Powiem tak , aby dało sie grać na nim : ) Powodzenia życze wszystkim : )
 Kibol97   01.05.2013, 15:48:31
Widziałem mecz Stegny i Żuław i mogę z pełną świadomością powiedzieć że Stegna powinna wygrać lub zremisować.
Stegna w 1 połowie miała sytuację sam na sam, ale nie wykorzystała jej. W drugiej połowie Żuławy nie mogły nic zrobić.
Stegna miała 3-4 sytuacje, w których powinny wpaść gole, ale żadnej nie wykorzystała. Żuławy miały 2 rzuty wolne, które Bramkarz mógł wybronić zębami :weirdo:
Pod koniec meczu żuławy strzeliły gola po błędach w obronie Stegny.
To była chyba ich jedyna dobra sytuacja. :push:
Ogólnie Żuławy nie grały w piłkę, a cały czas krzyczeli na sędziego.

Mecz był emocjonujący, ale uważam że Żuławy nie zasługują na wygranie tej ligi, bo nic nie grają.
Drużyna która powinna wygrać mecz przynajmniej 7:0, męczy się ze strzeleniem jednej bramki i udaje im się to dzięki szczęściu.

Co do Stegny to myślę że mogą wiele namieszać z tabelą.

gembi   01.05.2013, 15:54:06
Chyba nie byles na tym samym meczu co ja :)
"Stegna skutecznie się broniła i w pierwszej połowie gospodarze oddali 1 strzał, który obronił bramkarz Stegny. "
1 strzal? Kolego cos nie tak spokojnie w 1 polowie mozna bylo naliczyc +-10 strzalow na bramke gosci.
Ciezko jest strzelic bramke, jezeli druzyna przeciwna gra tak defensywnie (autobus).
Oczywiscie to rozumiem i byla to dobra taktyka na ten mecz, lecz ciezko jest zrobic akcje jezeli ma sie zamiast 4 obroncow az 8 do pokonania :)
Pozdrawiam :D
 Kibol97   01.05.2013, 15:57:05
Nie mówię o strzałach które blokowali nasi zawodnicy lub które leciały w niebo.
Dużo wrzucaliście i wszystko leciało poza bramkę Stegny.
Tego nie uważam za strzały, choć muszę napisać że ten 1 strzał był bardzo groźny i mogła być z tego bramka :roll:
 gembi   01.05.2013, 15:59:14
Szanuje Twoje zdanie, ale moim zdaniem ten mecz nie pasuje do Twojego opisu :)
 kibic192   01.05.2013, 16:01:16
W którym momencie ten opis jest błędny Twoim zdaniem?
 gembi   01.05.2013, 16:04:57
Prawie w kazdym zdaniu.
Zaczyna sie powoli spina, wiec zakoncze to tym komentarzem.
Gdybyscie zagrali ustawieniem bardziej ofensywnym sytuacji byloby duzo wiecej. Ciezko troche wypracowac sobie dogodna sytuacje na strzelenie bramki w takim gąszczu.
Pozdrawiam Was i powodzenia dalej. :)
 KopecOlimpia10   01.05.2013, 16:20:47
Balaton 2:5 Olimpia
 morzestegna   01.05.2013, 16:36:33
Gembi to nikt z naszych zawodników. Prawdopodobnie jakiś nasz wierny kibic. Trochę racji ma, jednak każdy widzi mecz po swojemu. I nie gdybajmy co by było gdybyśmy zagrali bardziej ofensywnie bo po co mieliśmy to robić :) Mierzyliśmy siły na zamiary i prawie się udało, zabrakło szczęścia i koncentracji. Co nie zmienia faktu, że po raz kolejny mecz wygrali nasi byli zawodnicy ;)
 miki_LKS   01.05.2013, 18:41:37
Kibol97 czemu nie powiesz o posiadaniu piłki tylko o strzałach , posiadanie to było minimalnie 80:20 % w pierwszej połowie , praktycznie cały czas na połowie gości , a jeśli było przejęcie to piłka do napastników (nie urażając nikogo ) . Stegna naprawde zagrała bardzo dobrze w obronie , mieli swoje sytuacje , ale i nie mów że my mieliśmy sytuacji ... Dzięki za mecz , a i jeszcze jedno , nie dziwie się że Stegna wygrała z kmiecinem 2;0 ;)
 gembi   01.05.2013, 18:43:36
Wiem, wiem MorzeStegna to bylo jasne, ze bedzie ustawienie tego typu i jest to rzecz zrozumiana.
Kmiecin 2 - Subkowy 2 :)

morzestegna   01.05.2013, 19:05:55
To wszystko to tylko statystyki. Z Kmiecinem graliśmy wysokim pressingiem, z Wami u siebie. Kmiecin choć przyznam, że zdecydowanie słabszy niż na jesień miał z nami co najmniej 6 sytuacji sam na sam. Jeśli nie więcej i chyba ze 2-3 słupki. Byli lepsi tylko nam sprzyjało szczęście i mecz życia miał nasz bramkarz. Powiem tak, żeby nikogo nie urazić. Jeśli miałbym wybrać który mecz mielibyśmy jeszcze raz rozegrać to zdecydowanie grałbym z Żuławami jeszcze raz, a nie z Kmiecinem. Moim zdaniem dla nas byli 3x groźniejsi, być może dlatego, że graliśmy na nich wysoko.
 gembi   01.05.2013, 19:48:01
Przyznam Panu racje z tym meczem w Kmiecinie, poniewaz na calym bylem i bacznie obserwowalem.
Roznica byla o ile pamietam kontra za kontra z obydwu stron stad latwiej we wczesniejszym ustawieniu bylo sie przedostac do bramki rywala :D