5:2 8) spoko meczyk byl
 ninja2_11   03.11.2012, 18:47:42
kamienica gra z orkanem za tydzień
 gajos9   03.11.2012, 18:48:30
Co ty pieprzysz gościu ,,Koldi93" jak Orkan - Kamienica jest 11.11.2012 to pewnie spoko mecz był !!
 gajos9   03.11.2012, 18:49:18
popieram
 blaugrana   04.11.2012, 13:02:16
KS Kamienica Królewska - Orlęta Reda 1-9
 Stanka_97   04.11.2012, 14:07:45
Sztorm Mosty vs. Bałtyk Gdynia 3;3 (3;2) szkoda tylko ze oni grali w 12 :))) 11 zawodników + jeden "sędzia" o ile tak mozna nazwac to coś :)
 mari96iskra   04.11.2012, 17:29:18
AP Gdynia Dąbrowa - Eko-Prod Szemud 3:7
 bakłażan13   05.11.2012, 23:06:54
AP Gdynia Dąbrowa - Eko - Prod Szemud 3:7
przyjechały wieśniaki z Szemuda i się cwaniaczyli. Zawodnik AP dostał od przeciwnika głową w skroń .kibice zaczęli wyzywać leżącego nieruchomo chłopaka,sędzia nie reagował .Dopiero po skończonej akcji sędzia podbięgł do leżącego zawodnika i zobaczył co się stało.Kiedy trzymający się za głowę zawodnik w końcu wstał dostał żółtą kartkę.W drugiej połowie dzikusy jeszcze bardziej faulowały i przeklinały.Podsumowując :Sędzia kretyn i dzikusy z jakiejś zabitej dechami wioski grali w jednej drużynie.Gratulujemy ogórkom 4 wygranej w swojej zjebanej karierze
 Matii95   06.11.2012, 10:24:09
Przez neta to się umiesz spinać a na reala to byś uciekał Pozdro ;)
 szrek1   06.11.2012, 12:12:52
Proponuję sprawdzić wiek poszczególnych zawodników z drużyny Eko-Prod Szemud - (grają starszymi) :blink:
 bakłażan13   06.11.2012, 12:20:27
Matii95 to ty byś może uciekał.A co do zawodników z Szemuda to faktycznie niektórzy wyglądali na starszych :puke:
 Matii95   06.11.2012, 18:36:55
Hahahah ; ) Najpierw wyzywacie a teraz zawodników chcecie sprawdzać :) żałosne ; ) przyjechali chłopaki i pokazali wam jak się gra ; ) Pozdro..
 talib071   06.11.2012, 19:56:08
No to bk bakłażan13. :) To my faulowaliśmy? To ja wam nie powiem ile razy próbowaliście mnie kosić. Masakra jakaś, a sędzia, bardziej sędziował na was niż na nas przykład: nie odgwizdał co najmniej 3 rzutów rożnych w pierwszej połowie. Więc zamknij ryj na temat tego, że my kosiliśmy lub, że sędzia był zjebany. Druga sprawa, my gramy starszymi zawodnikami? Jesteś śmieszny. Nie ma u nas nikogo starszego, skoro wam się tak wydawało to trzeba było nas sprawdzić. Teraz widać, że po prostu nie umiecie przegrywać. W 2 połowie chyba tylko 4 razy wyszliście z własnej połowy. Gratuluje, to na pewno dla was sukces:) A jak jesteś takim cwaniaczkiem to podaj swój nr i zobaczymy na boisku;]
 bot17   06.11.2012, 20:38:36
Ze my gramy starszymi? Hahaha :D .
Na prawdę nie macie na kogo zepchnąć tej porażki...
Chodzi ci o tego napastnika, który kilkanaście razy zmieszał waszą obronę z gównem wkręcając wszystkich w murawe?
On po prostu jest dobry. Jest coś takiego jak ochrona danych osobowych dlatego podam tylko jego nazwisko Dampc( 1996 r.).
I że my faulowaliśmy? Chłopie- ogarnij sie. Przyjmij porażkę na klatę( jak z reszta wszystkie wasze mecze rozegrane i te nie rozegrane) :P . A co do tego zawodnika co dostal niby w głowę- On wstał z szajba i zaczął sapać do sędziego że to nie on udaje i dostał zołtą kartke. A po za tym jak tego zawodnika mogli go wyzywać kibice jak to był mecz u was a od nas tam byli tylko trener i 2 rezerwowych?
 bakłażan13   06.11.2012, 22:57:00
beka to jest z was :P Że niby sędzia sędziował na naszą korzyść.Wolne żarty .Może to nam uznał 3 bramki ze spalonych?nasi zawodnicy nikogo tak na prawde nie skosili.Skoro twierdzicie że nie ma u was starszych to widocznie w Szemudzie są same takie konie.A co do tego napastnika to nie przypominam sobie żeby ktoś mnie wkręcał w ziemie.Taki jest dobry że piłka odbijała się od niego jak od drzewa :D ale jeśli sądzisz że jest dobry to twoja sprawa.Kreujecie się na jakieś super gwiazdy futbolu a jak w zeszłym sezonie dostawaliście wszystko w pizde po 17-0 to siedzieliście cicho.więc wy zamknijcie ryje.Skoro nie było tam kibiców to chyba wasz trener i 2 zawodnicy rezerwowi są jakimiś żulami z piwem
 bakłażan13   06.11.2012, 22:58:27
mój numer?Zastrzeżony 8)
 bakłażan13   06.11.2012, 23:10:25
uważacie że dostał niby w głowę.A w co innego jak skakał do główki?Może w nogę? :huh:
 Matii95   07.11.2012, 21:50:43
Pogadamy Kozaczku na reala może co ?
 bakłażan13   08.11.2012, 22:06:25
Możemy pogadać też na barcelonę :blink:
 eko-P.K   09.11.2012, 07:33:08
bakłażan13 wez gosciu przyjmnij porazke i sie juz zamknij. Dostaliscie w pizde od kolejnej druzyny, wiec powinienes sie juz do tego przyzwyczaic. Poprostu jestescie ciency. Jedyni co u was graja to blizniacy. Reszta to komletna porazka.
 bakłażan13   09.11.2012, 17:29:10
ale wiesz że ja nie jestem zawodnikiem tej drużyny ja jestem tylko ich kibicem
 bakłażan13   09.11.2012, 17:32:16
jest w tej drużynie jeszcze paru lepszych od bliźniaków
 bot17   09.11.2012, 17:53:32
Ej dzieciaku, naucz sie pisać, a nie wysyłasz 10 postów z rzędu.
Dostajecie każdy mecz. Nawet 21-0 czy 19-1, a teraz twierdzisz że przegraliście nie zasłużenie i że u was są sami dobrzy zawodnicy?