7. Sparta Kleszczewo 26 39 12 3 11 54 - 52
9. Wisła Walichnowy 26 29 8 5 13 48 - 66
11. Centrum II Pelplin 26 27 8 3 15 50 - 73
13. Orzeł Radziejewo 26 9 2 3 21 34 - 132
Ostatni komentarz dodał betowen 30.07.2013, 18:21:04

Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013

GKS Bobowo 2 - 1 Sparta Kleszczewo 27 kwietnia 2013 - 16:00
Korona Rywałd 0 - 3 Szpak Skórcz 27 kwietnia 2013 - 17:00
wynik z boiska 4:3 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Szpak Skórcz z tytułu RRS &16 pkt. 5g
Sokół Lubichowo 3 - 0 LZS Bytonia 28 kwietnia 2013 - 15:00
Wisła Walichnowy 0 - 5 Świt Radostowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
OTS Osiek 0 - 10 Sobieski Gniew 28 kwietnia 2013 - 15:00
Zarex Bytonia 1 - 3 Centrum II Pelplin 28 kwietnia 2013 - 15:00
Start Kulice 1 - 0 Orzeł Radziejewo 27 kwietnia 2013 - 16:00

betowen   22.04.2013, 22:07:51
Świt Radostowo ma kolejny mecz do Walichnów,ale nie wiedzą kiedy i na którą godzinę.Walichnowy nie przysłali żadnego zawiadomienia, a powinni przyslać 14-dni przed rozegraniem meczu.
 ApolloMEGA   23.04.2013, 13:42:08
Z tego co mi wiadomo to w Walichnowach od wieków grają w niedziele o 14.00
 Wiślanin   23.04.2013, 19:52:28
Na stronie związku, w zakładce rozgrywki, dostępne są informacje o terminach i godzinach, co do miejsca rozgrywania meczów wiadomo, że od zawsze Wisła gra na Stadionie Narodowym, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, jeżeli na Narodowym jest za dużo wody gramy na rezerwowym - PGE ARENA. :idea:
 bearQ   23.04.2013, 21:06:43
Narodowy to ty na pocztówce widziałes :D :D
 Czaaki   23.04.2013, 22:38:27
Zapraszam Szpaka Skorcz do Zdun na Ciekawy meczyk ;) Przywiezcie kibiców i dajcie doping ;)
 zibi89   23.04.2013, 22:46:26
a myślałem że najwięksi fantaści są w radziejewie a tu proszę ;) Orzeł ile do zera macie zamiar wygrać z Kulicami ?
 Major   24.04.2013, 19:01:40
A bobowo gra na tym boisku na wlocie po prawej stronie ?
 specjal8   24.04.2013, 21:38:06
Major - jeśli można to nazwać boiskiem, to tak; a nic innego w Bobowie nie znajdziesz. :blink:
 bambo1975   24.04.2013, 22:05:36
A tam gdzie mieszka specjal8 to zoo jest a on jest atrakcją główną w klatce z małpami i odwal się palańcie od BOBOWA
 karol-orzeł   25.04.2013, 20:10:55
zibi89 fantasta cie robił :D i odpierdol sie od radziejewa :) . a w tym meczu wygra lepszy . pozdro
 specjal8   25.04.2013, 20:45:58
bambo1975 - gdyby gimnazjalista napisał taki tekst, nie zdziwiłbym się; ale komuś w Twoim wieku... Pozdrawiam i powodzenia w kolejnych meczach.
 bambo1975   25.04.2013, 22:11:34
specjal8 ja po prostu nie lubię jak ktoś bez powodu pisze bzdury o mojej miejscowości i tyle ja nie narzekam na inne boiska choć połowa ligi ma gorsze lub takie same
 specjal8   26.04.2013, 09:13:22
bambo1975 - trochę poczucia humoru! Widzisz to oko po moim wpisie? Może poza Lubichowem boiska wszędzie są "pastwiskami", ale taki urok serie "B". :)
 ninja931106   26.04.2013, 09:35:20
Ty tu specjalny8 sie za duzo nie udzielaj na temat boisk. Jezeli ktos potrafi grac w pilke to i na boiskach b-klasy sobie poradzi.. A w twoim przypadku ewidentnie widac ze szukasz usprawiedliwien dla swojej slabej gry ! ;)
Pokaz nam twoje boisko to sie posmiejemy ;) :D :D :D
 Buszajew   26.04.2013, 14:45:27
nie tylko w Lubichowie ale i w Gniewie pastwiska nie ma ;)
 Daniel55   26.04.2013, 14:53:41
Boisko w Radostowie też niczego sobie :D , , są ciekawsze tematy niż spinanie się na forum kto ma ładny plac a kto nie , nie ma co się oszukiwać najładniejsze boisko w naszej grupie ma Lubichowo , gościłem również w Osieku i w Bytoni i muszę przyznać że robią na prawdę pozytywne wrażenie. Powodzenia dla wszystkich w tej kolejce :) :D :D
 kieroL   26.04.2013, 19:04:33
Przeciez to tylko SerieB podobno,ale chyba każdemu gra sie lepiej jak jest dobre boisko tak?Więc zapraszamy jesienią do Rywałdu,pozdro i powodzenia dla wszystkich:)
 ja____!   26.04.2013, 19:26:33
to Rywałd nie chce awansować skoro nas zaprasza na jesień ? ;)
 kieroL   26.04.2013, 21:43:29
Do ja____! Rywałd chce ale nie musi,nie ma napinki jesli bedzie awans to ok,a jak nie bedzie tobedziemy klepac w SerieB przez rok na pięknęj płycie,pozdro:)
 Daniel55   26.04.2013, 22:14:08
kieroL to gostek konkretny często go widzę na meczach w Radostowie i nie tylko , prawda jest taka że wszyscy kopiemy :D Grał to Kazik Deyna :D
 szczepan   27.04.2013, 18:49:57
GKS Bobowo - Sparta Kleszczewo 2:1 (1:0)
 bobuś   27.04.2013, 19:56:24
co tam panowie sie działo na Rywałdzie że taki wynik aż 4 do 3... nie mogłem dziś tam być tak bym sobie popatrzył... mówili że będzie zacięcie ale że aż tak,,, dajcie ktoś tam znać z rywaldu albo szpaka jaki przebieg meczu ,,, i wogóle dzisiejszych meczyi strzelcy bramek z góry dzięki pozdro i gratulacje dla korony
 specjal8   27.04.2013, 20:01:50
Rywałd po 12 minutach wygrywał 4:0 i myślał,że już jest po meczu. Do przerwy 4:1; po przerwie Szpak zaczął atakować i strzelać kolejne bramki. Końcówka bardzo nerwowa, ale udało się wywalczyć 3 punkty po bardzo zaciętym i dobrym meczu. Warto zaznaczyć, że mecz sędziowało aż 2 Panów i był obecny obserwator.
 kieroL   27.04.2013, 21:01:53
Do Daniel55 dzieki za konkretny,skąd wiesz kim jestem haha,ale masz racje grał to tylko KAZIK,widze ze mamy te same upodobania,NIe RUSZ KAZIKA NIE RUSZ BO ZGINIESZ:)Poradzilismy sobie ze Szpakiem,w 12 min 4-0 ale potem Szpak zaczął grac,fajny mecz powodzenia jutro z Wisłą:)
 Athero   27.04.2013, 21:08:59
Szpak przespał pierwsze minuty , zapowiadało się pogromem ale Rywałd miał siły tylko na początku meczu a Szpak odrabiał straty i przeważał w całej drugiej płowie , zabrakło naprawdę niewiele aby jeszcze Skórcz wygrał ten mecz.
 Daniel55   27.04.2013, 21:12:27
Jutro czeka nas ciężki mecz , zawsze nam się ciężko grało w Walichnowach , ale powalczymy o korzystny wynik :D pozdro dla wszystkich :D
 kieroL   27.04.2013, 21:39:46
Daniel55 Zycze powodzenia ale jak sie wam noga powinie nie bede zły haha:)
 Daniel55   27.04.2013, 21:43:25
Kierool zapraszam jutro do Walichnów :D , ale napewno powalczymy śmiało :)
 kieroL   27.04.2013, 22:23:02
Daniel55 dzieki za zaproszenie moze wpadniemy,ale KP w Subkowach gra moze pojedziemy tamzobaczyc,ale Wysobie poradzicie,chociaz cieżki teren:)
 Roman64   28.04.2013, 18:50:05
Sokół Lubichowo-LZS Bytonia 3:0 (2:0). Gole strzelili: Adam Małecki x2 i Szymon Reimus.Mecz toczony w przyjaznej atmosferze przy dobrym sędziowaniu.
 Daniel55   28.04.2013, 18:58:25
Wisła Walichnowy - Świt Radostowo 0 - 5 (0-1). Bramki dla Radostowa Marcin Kata x2, Jakub Grabowski x2, Damian Grabowski x1, (k.)