KS Kamienica Królewska 0 - 3 Czarni Piece 23 września 2012 - 15:00
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 4-1
KS Grabowo 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 23 września 2012 - 14:00

racja mam nadzieje ze szarza :D wygra :D
Grabowo 4:0 polaszki. no i wpie.... . :P
 sztyps   20.09.2012, 22:36:53
snob123 oj żebyś się nie zdziwił kolego że będzie na odwrót ; ))
 messibarca   21.09.2012, 12:12:56
Czarni Piece- Kolejarz Chojnice (15-09-2012 r.). Błaszkowski Daniel (Kolejarz Chojnice)- 3 mecze dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie. Kara biegnie od: 16-09-2012 r.

Czarni Piece- Kolejarz Chojnice (15-09-2012 r.). Zawodnik Skiba Paweł (Kolejarz Chojnice)- 2 mecze dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie. Kara biegnie od: 16-09-2012 r.

Czarni Ostrowite- Kornowcy Szarża Krojanty (16-09-2012 r.). Zawodnik Malinowski Maciej (Czarni Ostrowite)- 2 mecze dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie. Kara biegnie od: 17-09-2012 r.
 michas007   22.09.2012, 17:01:52
W Krojantach 2:1 dla Szarży, która nie wykorzystała karnego (Frymark).
 ziombel00   22.09.2012, 17:29:28
Jaki wynik w Krojantach? bo w Piaskach to już sie nawet hokej nie nazywa jest 7-5 dla Tęczy jak na razie,ale mecz trwa ...:DDDDDDDD
 ziombel00   22.09.2012, 17:51:29
Koniec meczu w Piaskach wygrywa Tęcza 7-5! jak inne wyniki.Pozdrawiam 8)
 zawszezwamitoja   22.09.2012, 21:38:40
Pomimo dobrego wyniku z Kolejarzem to wcale takiej bajki nie było. Pierwsza połowa w wykonaniu Czarnych to masakra. W drugiej nieco lepiej ale z rywalem z dolnej półki to nie ma się czym chwalić. Mam tylko nadzieję , że "czarna" passa potrwa trochę więcej niż jeden mecz.
 kiper12   22.09.2012, 22:41:24
Zgadzam sie z przedmowcą. Wynik z Chojnic do konca nieodzwierciedla tego co sie dzialo na boisku. Niestety mlodziez chojnicka jest chimeryczna ale potrafi byc grozna. Szkoda glupich bramek z banalnych bledow i przede wszystkim tego ze od 35 min. bramkarz kolejarza musial bronić jedna reka (prawdopodobnie pekniecie kosci środrecza). Gratki dla czarnych.
 borzechowiak   23.09.2012, 01:06:22
Sławek Borzechowo 2-0 Agra Ostrowite :)
 zawszezwamitoja   23.09.2012, 11:41:16
Kiper nie dramatyzuj. Nie chodziło mi o to , że Kolejarz grał dobrze tylko Czarni w pierwszej połowie słabo. Co do waszej gry to pamiętaj , że mogliście przegrać to dużooooooo więcej. Pozdrawiam i powodzenia w przyszłych meczach

sztyps   23.09.2012, 17:14:53
snob123 i co milczysz ktoś mial dostać wpier... i co nosy opadły ? dzięki cześć ;p

Huragan !!!
 zayebysty   23.09.2012, 17:34:29
snob123 pokazal kto jest pajacem! ;)

KS Kamienica Królewska 4 - 1 Czarni Piece

Anonymous.   23.09.2012, 19:42:58
Sparto! B-Klasa już rezerwuje Wam miejsce :)
 sztyps   23.09.2012, 20:43:18
snob123 co jest ,mama neta ci wyłączyła ? ;)
 utatjareks   23.09.2012, 20:55:39
panowie co wy się cieszycie co do meczu Grabowo Polaszki to Polaszki w tym meczu miały dużo szczęścia dwie akcje i dwie bramki. to drużyna grabowa cały czas prowadziła grę a Polaszki tylko się przyglądały jak się gra w piłkę.
 777adi   23.09.2012, 21:05:43
ale fakt faktem 3 pkt. dla kogo? Fakt Jareks zasłuzył na remis .Jednak nie zawsze wygryw ten kto chciałby lub zasługuje , ważne kto punkty zdobywa!!! Szacun pełen ale szacun w dwie strony panowie!!! Gratulacjes się należą!!!
 snob123   23.09.2012, 21:16:29
Polaszki fuksiarze. Z takim kopaniem to do lopat sie nadaja. Brawo grabowo.
 bart19   23.09.2012, 21:27:25
Czy ja wiem czy fuksiarze - I połowa całkowite panowanie na boisku - oprócz bramek słupek, strzały. Fakt pod koniec pod bramką Huraganu było gorąco bo Jareks poczuł szansę na remis i tyle. Jestem pewien, że Jareks jakby prowadził to tak samo by się gronił i wybijał piłkę - i tyle :)
Szkoda tylko nerwów pod koniec bo już po pierwsze połowie mogło być pozamiatane, a sędzia liniowy co rusz pokazywał spalone - czasem słuszne, czasem nie.
Teraz wygrać z Agrą - do boju Huragan!
 utatjareks   23.09.2012, 21:30:22
ty bart19 byłeś chyba na innym meczu jakie panowanie hahaha wasza gra polega na kopanie do przodu na wojne i nic wiecej
 bart19   23.09.2012, 21:56:33
A "9" z Huraganu skrzydłami jeździła jak chciała :) A po to jest napastnik, żeby na niego grać - raczej jest rozliczany z goli. Fakt, że pod koniec zasługiwaliście na gola, ale to nie wina Huraganu, za taki brak skuteczności u Was. Porażkę trzeba potrafić przyjąć Powodzenia w następnych meczach :) Ps. kiedy Grabowo prowadziło grę? Chyba ostatnie 15 minut - wtedy zgoda. Dużo gry było w środku pola.

Powodzenia w dalszych rozgrywkach :)
 bart19   23.09.2012, 21:57:00
Ps. na meczy byłem jak coś :D
 kibic0007   24.09.2012, 10:30:48
W tym tygodniu wybrałem , że obejrzę ten mecz ponieważ te zespoły prezentują podobny poziom ...
Początek spotkania to atak gospodarzy . Dzięki temu karny ( nie wykorzystany) szybka kontra i bramka dla Polaszek. Pierwsza połowa to lekka dominacja jareksu ale nie wykorzystują prostych sytuacji w przeciwieństwie do huraganu, gdzie z 3 okazji bramkowych wykorzystali 2 :)
Druga połowa to już dominacja jareksu . Wiele sytuacji pod bramkowych i brak szczęścia . Przyjezdni bronili się całą jedenastką , można rzec że nie istnieli .
Moim zdaniem gdyby mecz trwał trochę dłużej jareks wygrałby , a napewno zremisował .
 barca25   24.09.2012, 11:51:00
Co do przebiegu meczu Grabowo - Polaszki to moge zgodzic się z kibic0007 zabrakło skuteczności i szczęścia.Zespół z Polaszk ma tylko jednego Wojne który czały mecz stoi i czeka na długie podanie,co trzeba mu przyznać to ma ułożoną noge i jest skuteczny.Mecz mógłby sie inaczej potoczyc gdyby głowny sedzia nie bal sie podyktować ewidentnego 2 karnego dla Grabowa i pokazał 2 żółta kartkie dla Sławka za ewidentny faul na Bartku Bidzie, ale niestety sędziowanie na tym poziomie pozostawia wiele do życzenia.Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka,trzeba poprawić skutecznośc i gre obronna całego zespołu i bedzie dobrze.
pozdrawiam
 sztyps   24.09.2012, 12:59:12
do ludzi z Grabowa . do kogo wy macie pretensje ?! dostaliście prezent chyba w 5 minucie ( nie pamietam dokładnie ) karnego i go nie wykorzystaliście . Jakby zawodnik od was strzelił to całkiem inny mecz był a tak kontra i dziękuje . Tylko do Sb możecie mieć pretensje za złą skuteczność . Huragan pod koniec zagrał mądrze wybijając piłki do przodu , bo widział co się dzieje i mogła paść wyrównująca bramka , tak każda drużyna by zrobiła . Fakt sędziowie sie nie popisali jak zresztą zawsze , trzeba do tego faktu sie przyzwyczajać , i poprostu grać w piłkę ;)