12. Fosfory Wiślinka 22 8 2 2 18 45 - 157

Amator Kiełpino 3 - 1 Morze Stegna
Wisła Steblewo 1 - 1 KS Sulmin
GKS II Żukowo 2 - 4 Korona Cedry Małe

drewienko   16.04.2012, 15:33:07
W tej kolejce najciekawszym meczem z pewnoscia będzie macz Gedania-Olimpic lecz moim zdaniem z pewnością wygra drużyna gości. I miejmy nadzieje że ten cały Taboret przestanie się spinać.Jak wiekszośc użytkowników życze olimpicowi zwyciestwa po to by ta arogancka gedania dostała nauczke

Żukowo 6;1 cedry małe

I tak według mnie te słabsze zespoły stracą wiecej bramek po prostu pomyślałem że coś powalczą ale w to wątpię.
 Kłoda   17.04.2012, 20:31:05
Mam nadzieję że ten mecz, będzie bogaty w różne sytuacje. I pokaże taboretowi kto tak naprawde wiedzie prym w tej lidze.
 wojtek36   18.04.2012, 16:38:46
18.04.2012 Fosfory-Zukowo o godz 18.
 osiemnastka   18.04.2012, 20:24:24
Wie ktoś co się dzieje z Sulminem że przegrywają z drużynami z końca tabeli ?
 Chudy1911   18.04.2012, 21:18:45
Zaległy mecz Fosfory - Żukowo 5:1 :) i korzystając z okazji chce przeprosić pana z Żukowa z numerem 20 za to wejście z kolana w drugiej połowie :S
 Trocken22   18.04.2012, 22:48:21
osiemnastka ty się nie pytaj tylko zacznij grać i przyjeżdżać na mecze a nie że nie umiesz powiadomić trenera o swojej nieobecności.
 Seicento   19.04.2012, 11:41:43
Gedania po wygranej z KP Sopot poczuła się za pewnie nie wiem , gra gedanii nic nie pokazuje i cieszyć się z wygranej i spinać się na necie jest bezsensownym zajęciem ponieważ nie tworzyliście jakichś mega akcjii , i strzeliliście karnego w końcówce . Napinanie się rodziców ze strony gedanii itp .

Powodzenia Olimpic . !
 AnDi14   21.04.2012, 14:15:03
GKS II Żukowo - Korona Cedry Małe 2:4
 mixer   22.04.2012, 12:50:13
GKS Kolbudy - UKS Klukowo 7:0 (4:0)
słaby mecz w wykonaniu gości . jak zwykle Klukowo początek w miarę wyrównany ,tracą bramkę i tracą kontrolę nad meczem .. tak samo w drugiej połowie .. po pierwszej było 4:0 , zaczęła się druga połowa i naprawdę długo trzymał się ten wynik .. brakuje sił i treningów i to widać .. mam nadzieję że jeszcze UKS coś pokaże w tym sezonie :D
Klukowo :love:
 Maciejj   22.04.2012, 17:02:54
Gedania - Olimpic 1:2 . Mecz pod dyktando Olimpicu, 30 min. przed końcem grał Olimpic w 10-tkę i zrobiło się nerwowo. Gedania grała bardzo ambitnie ale więcej sytuacji mieli goście.
 drewienko   22.04.2012, 21:57:00
I bardzo dobrze że olimpic wygrał brawa dla nich i z komentarzy wynika że jeszcze w 10-tkę wiec gratulacje dla was. I co taboret uciszyli cie zawodnicy olimpicu
 Taboret   23.04.2012, 11:22:27
Nie odzywaj sie. Drewienko większy fart olimpicu.
 AntyTroll   23.04.2012, 11:32:00
I po raz kolejny Taboret trolluje, ośmieszając Gedanię... Narobił sobie już tym kłopotów, podszywając się za zawodnika Gedanii.
 Maciejj   23.04.2012, 14:52:09
Olimpic ma farta w 15 meczach, farciarze :D
 Taboret   23.04.2012, 18:15:50
Troll nie zastraszysz mnie bo nawet jeśli to i tak przecież wyjdzie ze jestem z gedanii
 piot_17   23.04.2012, 22:54:48
Wie ktos moze czemu te wyniki sa tak pozno uzupełniane.? ;/
A i jeszcze chciałem przejść do tego ze Korona tu powinna juz mniec 12 punktów poniewaz 1 mecz w tej lidze wygrali z Morze Stegna ale cos tam wyszło ze był walkower. Ale tego walkowera nie ma .! Na PomorskimZPN wszytko jest zmnienione a tu to juz zapomnieli chyba.; /
 scout-pomorski   24.04.2012, 14:25:53
Witam byłem na meczu Gedania Gdańsk - Olimpic Gdańsk.
Z moich obserwacji jestem zawiedziony grą napastnika Olimpicu kompletny brak gry głową przy tak dobrych warunkach fizycznych. Stwarzał pozory dobrego zawodnika lecz się na nim zawiodłem. Przynajmniej bramkarz Olimpicu pokazał klasę, bardzo dobra gra (musi tylko popracować nad grą nogami). Chciałbym również pochwalić zawodników z numerami: 7, 9, 11, 13 oraz 15. Poproszę o nazwiska tych zawodników jeżeli można. Z Gedanii chciałbym pochwalić zawodnika z numerem 5 oraz 7, również w miarę możliwości poproszę nazwiska tych zawodników. Co do meczu bardzo podobało mi się zaangażowanie do gry. Widoczna była przewaga lidera tabeli, ale Gedania była jedynym zespołem z którym liderzy musieli powalczyć. Pozdrawiam !
 morzestegna   24.04.2012, 14:32:28
Walkower był przyznany i nie przypominam sobie żeby było cofnięcie decyzji. Na stronie PomZPN prawdopodobnie nie poprawili walkowera
 j.kowal   25.04.2012, 07:29:17
Do Scout-pomorski: Zawodnicy Olimpicu nr 7 i 13 to członkowie szerokiej Kadry Pomorza, którzy w dniu meczu grali od rana na turnieju Coca Cola Cup , który wygrali. Z Gedanią 7 grał cały mecz a 13 połowę co świadczy dobrze o tych chłopcach i trenerach pracujących z nimi.
 amenofis   25.04.2012, 20:41:26
To fakt. Wielki szacunek dla trójki zawodników Olimpicu. Po kilku meczach zdobyli Mistrzostwo w Coca Cola Cup i jeszcze zasuwali na Traugutta na mecz ligowy. To świadczy o profesjonalizmie, sile walki i motywacji trenerów. Brawa dla 7, 13, ( nr trzeciego zawodnika nie znam :-( ) i trenera Pawła!!!