A dziki ma się czym pochwalić bo kluby w których grał to coś tam prezentowały niezleżnie od jego zasług a Ty co?
a co to osiagniecia to chlopie daj na luz, bo ja wiem swoje i wiem najlepiej co było i jest. z reszta po nicu widac ze z Borzego jestes... noo i spojrz w tabele kto jest wyzej!!! I kto gra lepiej. nara.
 wałek   17.09.2011, 15:24:33
MYSLIWIEC DACIE RADE!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 Dowcipny   17.09.2011, 19:05:40
Kiedyś rywal Zawiszy zza miedzy miał fatalny start w Klasie A, że pięć pierwszych meczy przegrał, pierwszy raz wygrał dopiero w 9. kolejce. I uciekł ze strefy spadkowej. Dlatego radziłbym się wstrzymać z ocenami Zawiszy po 4 kolejkach.

Ja osobiście uważam, że jutro w Borzym dojdzie do przełamania.
 binio1976   17.09.2011, 19:22:37
jaki wynik meczu w koczale
 Banaan   17.09.2011, 19:33:02
"Granit" Koczała 3:0 MKS Debrzno
 bstrosz23133   17.09.2011, 20:16:41
Brawo Granit!! MKS wcale nie jest taki silny.....nie bylo sedziow nie bylo punktow 8)
 vonDiesel   17.09.2011, 20:28:40
Błękitni 2-3 Urania (0-3)
 vonDiesel   17.09.2011, 20:44:32
W Motarzynie wynik wypaczony przez sędziego. Przy dwóch bramkach dla Uranii boczny pokazywał spalone, ale głównemu boczni nie potrzebni i odgwizdal bramki. Po tem chciał sie zrehabilitować i podyktował dla nas rzut karny z kapelusza. Sprawiedliwy wynik moim zdaniem to 1-1. Obie ekipy dzisiaj zdobyły po jednej prawidłowej bramce. No ale cóż, bywa i tak że nie raz sędzia coś odwali i mówi się trudno. Motarzyno od 20 minuty gralo w 10-tke. Brawo za walkę do końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 tadek50   17.09.2011, 21:13:07
BRAWO i jeszcze raz BRAWO dla nietda2 i sp.zo.o. - tylko oni nas nie skreślili :D 3-0 (1-0) to najmniejszy wymiar kary i tyle ... brawa dla Gąski który wrócił jak "Fenix z popiołów" , a bardziej jak Fenix z Holandii hehehe , i dla całęj drużyny za mądrość :)
 tadek50   17.09.2011, 21:26:36
Statystyki mówią wszystko :
MKS Debrzno 20 strzałów - 1 celny ... 19 nie celnych ,
Granit Koczała 21 strzałów - 16 celnych ... 5 nie celnych .
 sp.zo.o.   17.09.2011, 23:08:34
w kurierze bytowskim piszą ,że z Miastka ma byc ponad 49 osób
 czerwononiebieski   17.09.2011, 23:45:20
tadek50:może jeszcze powiesz ze MKS nie zasłużył na bramke?

najmniejszy wymiar kary ? haha nie ośmieszaj sie!
 tadek50   18.09.2011, 08:29:08
czerwononiebieski nic takiego nie napisałem , że nie zasługiwaliście na bramkę. Gracie naprawdę dobrą piłkę i to trzeba przyznać , jednak to my byliśmy wczoraj skuteczniejsi. Mecz mógł się podobać i myślę że kto wczoraj był w Koczale nie żałuje. Szacunek dla Waszych kibiców , że są zawsze gdzie gracie i Was dopingują.
Ta liga taka właśnie będzie , że każdy z każdym może wygrać i przegrać , więc nie skreślajmy żadnej z drużyn bo do końca ligi daleko i na pewno będzie ciekawie.
... pozdrawiam czerwononiebieski i powodzonka w kolejnych spotkaniach ... 8)
 Zabor13   18.09.2011, 10:31:09
do vonDiesel mówisz o tym że Urania strzeliła dwie bramki ze spalonych co nie jest prawda a druga sprawa to napisz jakimi jesteście rzeźnikami wy nie graliście wczoraj w piłkę nożna tylko patrzeliście komu by tu coś złamać czy rozwalić. U was połowa zawodników powinna wylecieć z boiska o ile nie 3/4. Na sam koniec wracając do bramek to Urania w pierwszej połowie mogła wam już z 5-6 wsypać ale byliśmy nie skuteczni a wy w pierwszej połowie nie mieliście żadnej okazji z której mogła paść bramka. Więc pozdro i do innych drużyn zwracam się z prośbą jadąc do Motarzyna na mecz to ochraniacze na piszczele wam nie wystarcza :)
 vonDiesel   18.09.2011, 13:29:53
Nie nie zostały strzelone ze spalonych!!!!!!!!!!!!!! Co ty tu wypisujesz????????????? Boczny pokazywał dwu krotnie spalone, ale sędzia w ogóle w ogóle nie zareagował. Mieliśmy mniej okazji pewnie dla tego że od 20 minuty graliśmy w 10tkę. I graliśmy bez dwóch czołowych zawodników. Więc nie jaraj się tak bo wygrana z nami w takim składzie i do tego w 10-tke to nie jest żaden sukces. Malo zabrakło i jeszcze byśmy wyrównali. A z tym faulowaniem, to wy więcej udawaliście, a z resztą wy lepsi nie byliście pod tym względem!!!!!!!!!!!!!! Pozdro :love:

bstrosz23133   18.09.2011, 16:31:54
Szkoda, ze Blekitni przegrali... oby Blekitni jeszcze awansowali o kilka pozycji zeby bezpiecznie sie utrzymac.
 dzikus2602   18.09.2011, 16:46:43
cieżki mecz w Tuchomiu, no ale jednak sie nie mylilem wygrał lepszy :) i są ważne 3pkt. !

spidi   18.09.2011, 21:30:08
W Tuchomiu sędziowanie szkoda gadać. Wpuszczą młodego sędziego na boisko, a ten nie wie co ma robić. Daje czerwień zawodnikowi kaszubii za to że emeryt Andrzej się ze starości przewraca. :@
 lordbaku   18.09.2011, 22:39:49
no wiem dziki że ten bstrosz to jakaś tępa dzida, chodziło mi o bardziej konkretną informację co do tej cioty
 Zawiszowiec   19.09.2011, 01:25:51
Zawisza 5:0 Lipnica

Dominacja od 1 do 90 minuty.

bstrosz mimo ze jestes za Zawisza to nie pisz takich rzeczy bo to jest Forum , a nie twoja głowa.
 KIBICVV   19.09.2011, 16:51:17
" spidi" to nie ze starości tylko z głupoty waszego zawodnika, a tak w ogóle to zapytaj się za co otrzymał tom czerwień, bo dla mnie to puściły mu nerwy i brak ogrania "cwaniactwa piłkarskiego".

Pozdrawiam " Andrzej Staruch "
 spidi   19.09.2011, 20:27:31
Andrzejku...
co nazywasz "cwaniactwem piłkarskim" , przewracanie się i płakanie. Przecież łokcie u ciebie pracują cały czas..
Sorry za to że napisałem że jesteś stary...
Młody już też nie jesteś :D
 KIBICVV   20.09.2011, 20:00:51
spidi to ty dostałeś tom czerwień??? . A łokieć był odpowiedziom na zaczepkię z twojej strony, jak bolało to przepraszam :D
.Młody to ja nie jestem zgadza się , ale oldbojów w Tuchomiu niema. 8)
 nietda2   23.09.2011, 21:28:42
Chcę powrócić na chwilę do meczu w Tuchomiu,gdzie sędziował jako "główny" asystent Andrzej C.i dać radę p.sędziemu przestań krzywdzić swoimi decyzjami zawodników jak swoich kolegów po fachu /trzeba widzieć faule w obie strony,pracę łokciami i "chodzenie" po palcach przeciwnika/i zajęcie się tym co aktualnie najlepiej potrafi czyli "pisaniem" w Wydziale Sędziowskim.Pozdrawiam.