12. Błękitni Motarzyno 22 9 2 3 17 30 - 91

Granit Koczała 1 - 1 Urania Udorpie 29 października 2011 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 30 października 2011 - 14:00
Koral II Dębnica 4 - 2 Orkan Gostkowo 30 października 2011 - 14:40
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Błękitni Motarzyno 30 października 2011 - 14:00
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Start Miastko 30 października 2011 - 14:00
MKS Debrzno 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 30 października 2011 - 14:00

bstrosz23133   23.10.2011, 16:28:30
Borzytuchomski walec rozpyka Mysliwiec! :idea:
 MKSstartMiastko   23.10.2011, 16:34:13
No to co :D mamy pojedynek na górze Tabeli :D Kaszubia - Start ! Mecz kolejki jak i całej rundy ! Ten mecz zadecyduje o tym kto zakonczy runde z 3 pkt przewagi :)
 NaZawszeWierni   24.10.2011, 14:55:28
a gdzie swoje mecze gra dolina???
 smithy   24.10.2011, 15:00:33
MKSstartMiastko zawsze może paść remis :) ciężko wskazać zdecydowanego faworyta meczu. Koral już odpuszcza walkę o awans? Dolina gra na boisku w Kołczygłowach
 NaZawszeWierni   24.10.2011, 15:03:08
Dzieki Wielkie :D
 czerwononiebieski   24.10.2011, 15:37:21
MKS!!! :love: :love: :love:
 Zawiszowiec   24.10.2011, 20:16:07
Zawisza chyba sie rozkreciła. Ale mecz z Tuchomiem napewno nie bedzie łatwy. Czekamy na remisy tych przed nami ;p
 dzikus2602   25.10.2011, 11:18:05
To teraz MECZ na szczycie Kaszubia - Start . Cięzki mecz jak dla nas ... zobaczymy w niedziele co się wydarzy. Mam nadzieję że zwycięsko z tego meczu wyjdzie Kaszubia. I 3 pkt zostana w Studzienicach :)
 MKSstartMiastko   25.10.2011, 14:26:58
No ja oczywiście wierze w zwycięstwo Miasteckiego Startu:) Mam nadzieje ze bedzie to pewne zwyciestwo , choc rywal jak widac w tabeli jest wyzej od nas no ale wszystko pokaze zycie :) Ja mam nadzieje ze padnie duzo bramek i bedzie dobre widowisko :)

START :love:
 MKSFANS   25.10.2011, 17:52:59
''START'' MA JESZCZE DWA CIĘŻKIE MECZE.....
............ZA TYDZIEŃ CZEKAMY W DEBRZNIE!!!!
LICZĘ NA WYGRANĄ STARTU Z KASZUBIĄ I WTEDY ZROBI SIĘ NAPRAWDĘ GĘSTO W CZUBIE TABELI.
 MKSstartMiastko   25.10.2011, 19:35:34
Start napewno w Debrznie sie pojawi i bedzie walczyc o jak najwyzsze cele czyli o 3 pkt :) tak jak Debrzno :) Ciekawie moze byc przez te dwa tygdonie. Troche bedzie sie działo :)

Kaszybia - START 2 :love:

Bedzie widowisko :) i mam nadzieje ze jednostronne :) START!!
 Antek1997   28.10.2011, 14:19:40
Orkan zmiecie z powierzchni Ziemi Dębnice !! :love: Janie Dębica !
 czerwononiebieski   28.10.2011, 15:33:04
Jaka napinka ;D

MKS!!! :love:
 wujeksamozlo   28.10.2011, 19:38:12
liczę na zwycięstwo Startu... chodź będzie ciężko...

obstawiam 3-1 dla Startu :)

oby nie było chamstwa na boisku i oby sędzia nie został bohaterem spotkania :)

powodzenia wszystkim!

START START START START START START :love:
 nietda2   28.10.2011, 20:34:44
Nie martw się wujeksamozlo od tego jest pan Eugeniusz on już pokieruje odpowiednio "sprawiedliwymi" aby wszystko grało a na dodatek "obserwować" będzie pan Zbigniew także będzie cacy.Jak się dowiem czegoś więcej to dam znać.Życzę zdrowia.
 sebtra0227   28.10.2011, 21:55:34
Haha Granit na sile szuka punktow po laniu od nas (Zawisza) sprawdzali nas ale takie maja prawo sedzia sprawdzil i wszystklo ok bo inaczej byc nie moglo:) a oni jescze pismo do pzpn ze sedzia zle sprawdzil karty zawodnikow co za kabaret tak to sie punktow nie zdobywa i nie zdobedziecie ich napewno.Zacznijcie grac na boisku a nie szukac punktow z kosmosu:)
 nietda2   29.10.2011, 13:30:14
A co się stało ze stroną intrnetową Pom.OZPN?
A może kasy zabrakło,ostatnio sporo podwżek/za sędziowanie/fatalne tych z czołówki sędziowskiej/za kartki /kluby zapłacą za deficyt w OZPN/takie rzeczy mogą się zdarzyć..fe panowie.
Niestety panie Prezesie brak informacji doprowadza do pewnych przemyśleń i stwierdzeń.Oczywiście kluby oficjalnie się nie wypowiadają bo będzie wielkie oj oj.
Więcej pokory Wam się przyda panowie z OZPN bo Was obserwują.
 Antek1997   29.10.2011, 17:23:46
Samiec co tak Cicho !!?? zawsze się napinałeś dziecko !!!
 Barrios   29.10.2011, 17:55:35
Granit Koczała 1-1 Urania Udorpie
 Leeuw50   29.10.2011, 18:20:50
Brawo chłopaki ;) 1:1 zawsze jeden punkt ... Do góry łeb !!!
brawo też dla chłopaków z Udorpia za grę do końca ;)

GRANIT :love:
 tadek50   29.10.2011, 18:46:07
LKS Granit Koczała - Urania Udorpie 1-1 (0-0) ...

Bramki : na 1-0 w 58min Radosław Gostomski ... na 1-1 w 92min Urania :( ...

sprawiedliwy1   30.10.2011, 12:52:39
jak zwykle Gostom strzela A pietrzyk lawa ze taki dobry wynik bo jak on gra to zawsze piatka wpada jak nie lepiej :idea:
 vonDiesel   30.10.2011, 17:37:52
W Kołczygłowach mecz walki, wynik mógł być taki sam w drugą stronę. Dolina miała więcej szczęścia dzisiaj. Dzięki za mecz i gratulacje za zwycięstwo. Pozdro :idea:
 ANDRIU35   30.10.2011, 17:52:30
Jak Mysliwiec z Zawiszą?
 sebtra0227   30.10.2011, 18:01:37
Mysliwiec-Zawisza 0:1 (0:0)
 bstrosz23133   30.10.2011, 18:05:58
Dziekujemy ZWISZO, dziekujemy! :love: :love: :love: :love:
Po katastrofalnym poczatku odbilismy sie od dna i nadal walczymy o awans :weirdo: :weirdo: :weirdo:
 bstrosz23133   30.10.2011, 18:06:21
ZAWISZO** :P :love:
 ANDRIU35   30.10.2011, 18:15:37
Quo Vadis Mysliwiec? za duzo tych porazek 0:1, 1:2 :(
 ANDRIU35   30.10.2011, 18:19:40
sytuacja w tabeli po pierwszej rundzie ciekawa do walki o awans dołaczył Zawisza, zwracam honor, dobrze ze w tym sezonie spada tylko jedna druzyna, od nastepnego znowu bedzie grało 14 druzyn.
 wujeksamozlo   30.10.2011, 18:42:26
Start przegrał wygrany mecz.... do przerwy 2-0 dla Startu, dominacja na boisku i szanse na kolejne gole... po przerwie w okolicach 75-80 minuty.... 3-2 dla Kaszubi..... 3 gole w 8 minut !!! najgorze, że nie po pieknych akcjach tylko po glupocie Startu!!!

nietda2   30.10.2011, 20:26:33
wujeksamozlo pięknie opisujesz ale tylko pierwszą połowę a mecz trwa 90 min. w 8 min straciliście 3 gole a powinniście 6,7 i wtedy by się działo.A w Miastku odbierzecie "puchar"za pychę bo to Wam się należy. Zdrowia życzę.
 wujeksamozlo   31.10.2011, 13:01:23
nietda2 6-7 bramek? haha gdzie Ty to widziałes ??? na innym meczu byles? Start musial sie odkryc jesli chcial cos jeszcze ugrac w tym meczu... oprocz tych 3 goli mieliscie jeszcze jedna -dwie sety i to wszystko... a Startowi 2 karnych nie gwiznął ale ten mecz to juz historia... Ty widziales mecz z perspektywy Kaszubi a ja Startu... moglismy wygrac ale oddalismy mecz.... wygraliscie i tyle, co tu wiecej pisac, jeszcze do nas przyjedziecie i bedzie okazja do rewanzu.

Wierze ze puchar odbierzemy, nie martw sie o Nas patrz na siebie !!! ;)
 wujeksamozlo   31.10.2011, 13:02:31
czerwononiebieski.. wiernych Startu znajdziesz u nas na trybunach ;) nie szukaj na forum :P
 nietda2   31.10.2011, 15:59:25
Jeżeli jesteś tą osoba która polemizowała z jednym z naszych kibiców to jesteście siebie warci.Słuchając Twego paplania na temat zdarzeń na boisku odniosłem wrażenie jakbym słyszał laika który obracał się w salonach wielkich klubów piłkarskich jako miotła i przyjechałeś się mądrzyć do Studzienic swoją znajomościa przepisów.Jesteś żałosny aż nie chce mi się z Tobą polemizować,póki co to Kaszubia prowadzi i tego płakaniem nie zmienisz,a jak będziesz chciał wygrać na wiosnę to przyjdziesz w prośbe.Zal mi Ciebie bo jesteś taki niespełniony.Żegnam bez odbioru.
 ANDRIU35   31.10.2011, 16:30:23
Panowie dajcie juz spokój z wzajemnym gdybaniem, fakt jest taki na dzien dzisiejszy, ze 5 pierwszych ekip bedzie sie biło o 2 pierwsze miejsca( chyba ze tez Orkan, jezeli beda mieli pieniadze na gre w wyzszej lidze, co mało prawdopodobne biorac pod uwage ilosc druzyn, nie tylko piłkarskich i pieniadze rozdzielane na te druzyny w gminie Bytów, chyba ze inny sponsor?)a reszta o utrzymanie, nie pozbawiajac nikogo szans to na dzien dzisiejszy najsłabiej Motarzyno ale byc moze jak pisał nie raz von Diesel bedą wzmocnienia na wiosne i jeszcze wszystko jest mozliwe

powodzenia wszystkim ekipom(szczególnie Mysliwcowi) i niech wszystko roztrzygnie sie w sportowej walce
 czerwononiebieski   31.10.2011, 17:24:49
wujeksamozlo: taką spinke mieliście a teraz cisza;d
 wujeksamozlo   31.10.2011, 19:45:48
oj nietda... to mi Ciebie żal... pogratulowałem Kaszubi zwyciestwa i skrytykowalem gre swojej druzyny a Ty sie tu napinasz!!! sezon trwa ale widze ze Ty sie juz czujesz mistrzem!!! wiec zaloz sobie medal na szyje buraku.

ja kibic nie gracz.
 spidi   31.10.2011, 20:42:02
wujeksamozlo: nie wyzywa się ludzi od buraków. Fakt jest taki, wy mieliście swoje okazje w pierwszej połowie. Jednego karnego wam odgwizdał, więc nie wiem o co ci chodzi, bo ja więcej karnych nie widziałem. My pokazaliśmy w drugiej połowie wolę walki i się opłaciło. Mam nadzieję że na wiosnę w ostatniej kolejce będziemy mogli razem świętować, byłoby fajnie. Bramki dla Kaszubi; W. Wera x1 Sz. Galęba x2
 nietda2   31.10.2011, 20:42:51
Mam Ciebie gdzieś oszołomie.
 spidi   31.10.2011, 20:43:50
Oczywiście Werra, przez dwa "r"
 wujeksamozlo   31.10.2011, 21:00:53
sorry spidi poniosło mnie, ale to on zaczął pierwszy mnie obrażać (coś o miotle, nie pamiętam nie chce mi sie tego czytać) sprawdź moje pierwsze wpisy... nie pisze nic złego na Kaszubie!!!
okazje Start miał ale przegrał w dość dziwny sposób wygrany mecz... nie pisze że nie mieliscie woli walki, bo wynik mowi sam za siebie, moge sobie tylko wyobrazic jaka byla radosc w Studzienicach po meczu.. z piekla do nieba, dla nas trudno taki jest sport, na wiosne bedziemy sie mogli zrewanzowac i wiem ze chlopaki sie postaraja nawet jesli to bedzie juz mecz o pietruszke :) życzę awansu i powodzenia w następnych meczach... sezon jeszcze dlugi.... nikt nic nie stracil, w tabeli dalej ciasno i kazdy walczy jak potrafi :)

majsterklepka   31.10.2011, 23:03:51
ŚMIECHU MÓJ PRZYJACIELU NA TRENERA :D I WTEDY MAMY AWANS PEWNY:) BYL TRENEREM 45 MIN A ZAWODNIK Z NR 4 ZACZAŁ STRZELAĆ BRAMKI:p BRAWO ŚMIECHU:)
 bstrosz23133   01.11.2011, 15:58:25
wujeksamozlo: olej tego wiesniaka nietda2. On sie przyczepia do kazdego i o wszystko. jak widac nie ma nic innego do roboty :s
 nietda2   01.11.2011, 21:25:12
bstrosz23133 wieśniakiem to jestem i nie przeszkadza mi to chociaż obecnie mieszkam w mieście.Ty pewnie jesteś z miasta to naucz się poprawnie pisać cyt"On się przyczepia do każdego i o wszystko" koniec cyt.powinno być" On się czepia każdego i o wszystko".
 spidi   03.11.2011, 20:43:49
Przecież nawet w Borzymtuchomiu nie wiedzą co to za pajac ten bstrosz23133 czy jakoś tam.
 Zawiszowiec   03.11.2011, 21:38:22
Jest na naszych wszystkich meczach ponoc a nikt go nie widzi ;p Nie wiemy kto to jest takze prosze nie pisac komentarzy typu WIESNIAKU Z BORZEGOTUCHOMIA bo jak mi wiadomo kolo mieszka w Udorpiu.