11. Sparta Konarzyny 22 14 4 2 16 41 - 84

Kolejarz Chojnice 1 - 2 Borowiak Czersk 12 maja 2012 - 16:00
Szarża Krojanty 6 - 2 KS Grabowo 12 maja 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Korner Korne 13 maja 2012 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 1 Sławek Borzechowo 16 maja 2012 - 18:00
mecz przełożony
Tęcza Brusy 2 - 1 Sparta Konarzyny 12 maja 2012 - 17:00
Wda Lipusz 4 - 1 Czarni Piece 13 maja 2012 - 14:00

lipuszanin   03.05.2012, 01:17:19
Kolejny ciężki mecz i bardzo ważne pkt do zdobycia. Mam nadzieje, że komplet 3 zostanie u Nas.

bronuś ochłoń dziecko :blink:
 szneko   04.05.2012, 20:55:32
Wda gra mecz z Czarnymi Piece w sobote 12 maja o 17
 xbronek   04.05.2012, 21:56:27
lipuszanin umyj sie bo wali od ciebie :D
 lipuszanin   07.05.2012, 19:58:03
Jest i On - Bronuś, internetowy chuligan ;) Nie skomentuje tego, bo nie mam zamiaru zniżyć się do Twojego poziomu cwaniaczku, a że masz kompleksy to zostaw to dla siebie. Na nikim tutaj na forum wrażenia nie robisz tylko wkurw****!
Aha i jak tam Moje IP, które namierzyłeś? :P

Szneko dzięki za info. Powodzenia no i tylko zwycięstwo!

szneko   12.05.2012, 19:02:41
Wda-Czarni 4-1.bramki 2 Grzes Lipiński i 2 Przemek Borkowski.bylo 4-0 dla wdy i w koncowce rzut karny dla gości i 4-1
 sokolzblewo   12.05.2012, 22:04:06
mecz Sokół Zblewo - Sławek Borzechowo zostal odwolany i przelozony na prośbe dzialaczy Borzechowa. rozegrany zostanie w najblizsza srode.
2-6 Grabowo
co do meczu to pierwsza połowa nalezała do gosci z Grabowa którzy prezentowali sie lepiej od gospodarzy gdyby nie bramkarz Krojant to Szarża mogła by przegrywac 3-0 4-0. Druga połowa to juz tylko dominacja Szarży ktora zagrała widowiskowy futbol. W 5 min 3 bramki dla Krojant ustawiły mecz który gospodarze mogli wygrac dwocyfrowka ale brak skutecznosci pod bramka gosci. Widac ze druzyna ma jaja i mimo porazki do przerwy potrafiła sie podniesc i pokazała za nie przez przypadek walczy o Okregowke!!!!!!!!!!!!!!
 lipuszanin   13.05.2012, 10:46:56
sokolzblewo : z jakiego powodu?

Anonymous : Kompromitacja blisko, oczywisty to fakt, choćbyście chcieli to nie iluzji świat ;) FUCK EURO!

Gratulacje dla Naszych piłkarzyków! Tak trzymać!
 arap   13.05.2012, 17:00:41
Santana wygrała 2-1 :D Ale mogło być różnie, Korne prowadziło 0-1 i miało kilka dobrych sytuacji, Santana odwróciła wynik w 3 min. W końcówce karny dla Kornera ale Struś pokazał jak się broni w takich sytuacjach :roll: chwilę później ponownie ratuje swój zespół wyciągając kąśliwy strzał pod poprzeczkę. Najważniejsze że pkt zostały w Klinczu 8) Brawo chłopaki
 arap   14.05.2012, 08:07:56
Dla zainteresowanych z okolic Kościerzyny, turniej COSTERINA CUP 2012, szczegóły www.sportowakoscierzyna.pl
 sokolzblewo   15.05.2012, 20:09:53
Sokół Zblewo-Sławek Borzechowo 16 maja godz: 18 !
 bombeer1   15.05.2012, 23:03:04
czołówka liczy ze sokol urwie punkty sławkowi rowniez tego życze sokolowi :D
 sokolzblewo   16.05.2012, 15:34:42
dzis moze byc roznie pogoda kaprysna pada deszcz moze byc loteria.
 sokolzblewo   16.05.2012, 18:19:47
18 i 20 minuta 2-0 dla zblewa
 fusball   16.05.2012, 18:29:20
Nie mogę byc na meczu ale mam nadzieje ze ostatniego stopera w Sławku nie gra ten sam zawodnik co z Brusami bo będzie źle, gdzie te czasy dobrej obrony u Sławka. Panie trenerze co on ma oprócz warunków fizycznych?
 seba_1994   16.05.2012, 18:34:23
Jaki wynik ?
 kokso   16.05.2012, 18:36:26
brawo zblewo tak trzymac
 sokolzblewo   16.05.2012, 18:38:58
36 min 2-1 dla zblewa na stoperze gra kapitan numer 3
 seba_1994   16.05.2012, 18:46:40
Proszę o ciągłą relację :D
 sokolzblewo   16.05.2012, 18:47:58
do przerwy 2-1 dla zblewa. Gra w borzechowie jeszcze jeden stoper wysoki nr 18
 sokolzblewo   16.05.2012, 18:50:36
mecz wyrownany slawek duzo spalonych. Troche fauli slawek gra duzo gornej pilki zobaczymy co bedzie po przerwie
 kokso   16.05.2012, 18:55:37
dajcie sokol w dupke slawkowi a na 2 sobote dostana w krojantach i bedzie awans szarzy :s :s :s :s :s :s :roll:
 sokolzblewo   16.05.2012, 19:07:10
52 min kontratak sokola blad obrony slawka i 3-1 dla zblewa
 sokolzblewo   16.05.2012, 19:25:54
70 min slawek strzela karnego w poprzeczke i dalej przegrywa 3-1
 bombeer1   16.05.2012, 19:47:09
brawo sokół gratulacje dzieki Wam w czołówce robi sie tłok i ostatnie kolejki beda bardzo ciekawe
 sokolzblewo   16.05.2012, 19:47:49
4-1 dla zblewa koniec
 bombeer1   16.05.2012, 19:48:06
 messibarca   16.05.2012, 19:50:30
bardzo ciekawie sie zrobiło.aż 7 zespołów powalczy o awans.liczę na tęcze a ty bombeer1 :P mat
 szneko   16.05.2012, 20:23:37
No to liga do końca będzie ciekawa i walka o 2 miejsce i awans bo jednak Wda już dużo z przodu i raczej to 1 miejsce wda tym bardziej że reszta co bije się o 2 miejsce między sobą nawzajem się wykosi.ale o 2 miejsce walka do ostatniej kolejki i zrobilo się ciekawie dzięki 2 porażka Ostatnio Slawka.najlepsze mecze by żając 2 miejsce ma Szarza ale poczekajmy do ostatniej kolejki. powodzenią dla wszystkich ekip
 MmeteorR   16.05.2012, 20:34:33
Sokol - Borzechowo 4-1 :D
 fusball   16.05.2012, 20:56:01
sokolzblewo: dzięki za relacje, tak to chyba była 18, myslisz ze mozna go nazwac stoperem? Szkoda punktów, teraz Borzechowo do końca same zwycięstwa
 szneko   16.05.2012, 20:59:52
oczywiście jest mozliwość że Wda spadnie z 1 miejsca ale awansu z 2 miejsca raczej juz nic nie zabierze.być może nawet 0 pkt da Wdzie 2 miejsce.ale Wiadomo że Wda nie połozy sie teraz i 0 pkt w 3 meczach tym bardziej że ma mocnych rywali a z takimi gra duzo lepiej niz z tymi z dołu tabeli.patrząć na ten awans Tęcza ma chyba najgorsze mecze Czarni-Wyjazd.Wda-Dom.i Borowiak Wyjazd..ale to jest piłka i wszystko może się zdarzyć.gdyby Sławek nie przegrał 2 ostatnich meczy prawie wszystko byłoby jasne jakie 2 druzyny awans a tak pół ligi ma szanse na awans i to jest najfajniejsze i piękne w piłce:)powodzenia do weekendu