Borowiak Czersk 5 - 2 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2012 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Czarni Piece 21 kwietnia 2012 - 16:30
KS Grabowo 8 - 0 Tęcza Brusy 22 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Sokół Zblewo 21 kwietnia 2012 - 16:00
Szarża Krojanty 1 - 1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia 2012 - 16:00

Igi_piece   16.04.2012, 19:34:13
Mecz z Borzechowem na pewno będzie ciężki ale liczę na 3 pkt
 Anonymous.   17.04.2012, 17:01:25
Mogę Ciebie Igi pocieszyć, że Borzechowo wiosną nic nie gra. Miałem okazję obserwować ich grę i uwierz, że z taką grą ich miejsce jest w dole tabeli. Możliwe, że to chwilowe lecz dziwię się taką postawą.
 arap   21.04.2012, 19:19:13
Podobno Korner pokonał Wdę 4-3 :s Może ktoś to potwierdzić?
 k.a.n.a.r   21.04.2012, 19:28:18
prawda!!! bylo juz 2-0 dla Wdy
 demotywator   21.04.2012, 23:05:23
Potwierdzam. Korne - Lipusz 4-3! Lipusz porwadził 1-0 a do przerwy 2-1. Po przerwie zupełnie inny mecz w wykonaniu Kornera. W 84 minucie było 4-2 i Lipusz zmniejszył rozmiary porażki. końcówka nerwowa ale wreszcie udało się dowieść wynik do końca, co nie udawało sie w ostatnich 2 kolejkach.
 lipuszanin   22.04.2012, 14:51:03
Co to kur** ma być? Przegrana, stracone cenne punkty z ostatnią drużyną w grupie gdzie mają 2 zwycięstwa w tym 1 z Nami? Ja pier.... :puke:

Wielkie gwiazdy Lipusza się w tym spotkaniu popisały nie ma co.. Szneko i Twoje przepowiednie się nie sprawdziły heh.

Walczyć, trenować, bramki zdobywać, wszystkie mecze wygrywać, a jak się nie podoba to wypier***** !
 jedynka   22.04.2012, 15:15:29
Grabowo prowadzi z brusami 6-0
 MISTRZ1SPARTA   22.04.2012, 16:55:02
jaki wynik w grabowie ?
 zaq12wsx   22.04.2012, 17:13:31
Grabowo - Brusy 8 : 0

Mecz ciekawy 3 czerwone kartki zgarneły brusy w tym bramkarz.
 arnoldo   22.04.2012, 18:25:50
Dajcie coś więcej o meczu grabowa z brusami :puke:
 sokolzblewo   22.04.2012, 18:30:28
i w tej kolejce ci napinacze powinni sie uspokoic :) lider przegrywa z ostatnim miejscem a cwaniaki z brus wysoko z grabowem :) jak widzicie PIŁKA JEST OKRĄGŁA A BRAMKI DWIE nie ma co sie spinac na forach :) pozdro
 barca25   22.04.2012, 18:36:56
LKP Jareks Grabowo - Tęcza Brusy 8 :0
Mecz do jednej bramki.Grabowo na wiosne prezentuje sie bardzo dobrze, w końcu jest trener na ławce,dobra atmosfera i skuteczna , efektowna gra. A co do meczu to Brusy prubowaly walczyc ale nic im nie wychodziło zaczęli dyskutować z sędzia i posypały siię kartki w sumie zasłużone(wiekszość za dyskusje,przelewali swoja nieporadność boiskową na sędziego), a Grabowo grało skutecznie, dobrze skrzydłami.Mam nadzieje ,że wysoki wynik nie uśpi czujności zawodników z Grabow i dalej bedą sie dobrze prezentować na boisku.
pozdrawiam
 barca25   22.04.2012, 18:43:48
Ciekawe dlaczego szneko zamilkł:) może wkońcu coś zrozumiał skoro nawet zawodnicy z własnej drużyny sie z niego śmiali
 piece   22.04.2012, 18:59:58
Grabowo wycieło całą czołówkę kto by się tego spodziewał :huh: a gdzie kolega xbronek czyżby mu komputer ukradli bo już od dwóch kolejek milczy :D
 szneko   22.04.2012, 19:44:37
Gratulacje dla Grabowa.do barca 25.nie martw sie nie zamilkl. a co do meczu z Kornym to wygrali Ci ktorzy bardziej tego chcieli i walczyli o kazdy metr boiska.niestety Wda zbyt pewna byla przed meczem i sie przeliczylismy i dobrze.i tym razem Braterski pojedynek na ławce trenerskiej wygr Brat trenera Wdy.mial byc komplet 6 pkt w 2 ostatnich meczach taki byl cel druzyny a jest 0 pkt i jestesmy na ziemie sprowadzeni i to nam sie przyda i mysle ze nasza sytuacja i tak nie jest zla w koncu mamy teraz Slawek Sparte i Piece. dom wyjazd dom i te mecze mysle ze wyjasnia wszystko.nie mowie ze napewno je wygramy bo zycie nauczylo ze pkt nie mozna dodawac przed meczem ale chodzi mi ze po tych meczach tabela się wyjaśni całkowicię. Wdzie nie idzie ostatnio ale w końcu zaskoczy Wda i będzie jak na jesień. oBy.a liga stała się strasznie ciekawa i wyrównana i pozdró dla Wszystkich