Gryf Wejherowo 1 - 1 Rega Trzebiatów 11 listopada 2009 - 12:00
Dąb Dębno 2 - 2 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2009 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Orkan Rumia 11 listopada 2009 - 14:00
Piast Choszczno 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 11 listopada 2009 - 13:00
Darzbór Szczecinek 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 11 listopada 2009 - 13:00
Bytovia Bytów 6 - 1 Błękitni Stargard 11 listopada 2009 - 13:00
Energetyk Gryfino 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2009 - 11:00

Dlaczego Kotwica już teraz grała z Chemikiem?
 zdzichu55   03.11.2009, 17:57:49
Kolejna absurdalna decyzja PZPN-u? :push:
 nocnykoszmar   07.11.2009, 15:25:33
Chojniczanka - Orkan, jak gospodarze wygrają to odstrzelą drużynę z Rumi na kilka kolejek
 zdzichu55   07.11.2009, 19:39:31
Napewno mecz kolejki Chojna-Orkan, jako ze Orkan niepokonany na wyjazdach to myślę że padnie remis :)
 MKS_FZGT   08.11.2009, 06:59:14
Chojna na fali i wiec nie powinno byc wiekszych problemow z pokonaniem Orkana, bardziej ciekawi mnie wynik Kartuz w Dębnie. Po cichu licze na mala niespodzianke bo w koncu kiedys trzeba odpuscic a lige moze wygrac tylko jeden zespol :idea:
 hekla   08.11.2009, 10:37:22
Energetyk przegrał u siebie tylko jeden raz - będzie ciężko. :|
 cartusia02   08.11.2009, 13:59:55
DO MKS_FZGT:CARTUSIA NA PEWNO NIE ODPUŚCI I ZAWSZE BĘDZIE WALCZEĆ O 3 PUNKTY !!
 hekla   08.11.2009, 14:46:54
Chojniczanka nie przegrała u siebie,Orkan nie przegrał na wyjeżdzie.Czyżby miał paść remis? :blink:
 hekla   08.11.2009, 14:51:22
Cartusia na wyjeżdzie nie przegrała. Będzie ciężko utrzymać tę passę w Dębnie. |)
 zdzichu55   08.11.2009, 19:29:05
Chojna napewno faworytem ale może paść każdy wynik
 lukas113   08.11.2009, 19:33:08
Chojniczanka nie przegrala jeszcze na wlasnym boisku i tak pozostanie jestem tego przekonany na 100% :)
 FANATYK1   08.11.2009, 20:08:24
Chojna przegrywa z Orkanem a Cartusia wygrywa w Dębnie a w sobotę Chojna wraca do domu bez punktów ;D MGP CARTUSIA
 lukas113   08.11.2009, 22:24:19
FANATYK1 pomazyc dobra rzecz wszystko zweryfikuje boisko
 nocnykoszmar   09.11.2009, 15:00:53
o nie najlpiej jakby Orkan wygrał z Chojniczanka, Cartusia z Dębem i Rega z Wejherowem...w ostatniej kolejce Cartusia - Chojnicznka na remis, a Orkan i Rega wygrane...wtedy 4 druzyny z 30 punktami na koniec rundy...byloby ciekawie...a tak, jak pisalem wczesniej Chojniczanka - Orkan X
 Weteran60   09.11.2009, 17:09:05
Orkan wygra bez problemu.
 rusek1212   09.11.2009, 18:01:10
chojniczanka ma kochana pokona bez problemu ten wasz smieszny orkan z wioski rumia :D
 rusek1212   09.11.2009, 18:05:28
chojniczanka z latwoscia upora sie z orkanem i cartusia pamietajcie chojniczanka to bogaty i wielki klub z ambicjami
 BytoviaMKS   09.11.2009, 18:30:31
Oj rusek rusek "wioska" Rumia jest większa od Chojnic
 cartusia02   09.11.2009, 19:13:15
DO RUSEK: Nie byłbym taki pewien ze Chojniczanka z łatwościa upora sie z Cartusią .. pożyjemy zobaczymy. pozdro rusek !!
 zdzichu55   09.11.2009, 19:49:53
Gdyby Bytovia grała w lidze tak jak w PP to sadze ze oni mogliby byc liderem. Co do meczu Chojna-Orkan - przed meczem faworytem jest Chojna, ale jak będzie to zobaczymy... ja typuje 2:2 :D
 nocnykoszmar   09.11.2009, 20:23:59
rusek spoko wygraci z pilkarzem-gwiazdeczka Slawomirem Z. ktory na wioskę Rumia w dawnej IV lidze byl za slaby...a wasze bogactow jest tak wielkie jak wasz wynik z Darzborem...a tymczasem konczymy rozmowy z ruskiem wszak wiadomo ze wchodza bez mydla ruskie wiec sie salwujmy ucieczka
 JaroNOR   10.11.2009, 11:57:21
rzezniczanka-Orkan 0-5 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 Magister   10.11.2009, 14:29:28
3 pkt dla Orkana !!! i tyle na temat ! Chojniczaka i tak nie awansuje ! :D :D
 rusek1212   10.11.2009, 17:01:23
chojniczanka ja kocham cie nad zyciem chojna liderem jest i liderem bedzie aty nocnykoszmar nie cwaniakuj mi tu masz problem to przyjezdzaj do chojnic to zalatwimy to z toba i z waszym smiesznym orkanem wioska rumia :@
 mucha   10.11.2009, 17:25:31
jestem kibicem Chojny i wstyd mi za małolatów za cwaniactwo więc panowie bądzcie wyrozumiali.A co do meczu to dla jednych jak i drugich to będzie ciężki mecz.Chciałbym aby to moja ekipa wygrała to wiadome ,ale boisko jutro zweryfikuje jak będzie.Licze na dobry mecz.Pozdro dla wszystkich ligowców.
 kibic200   10.11.2009, 19:11:11
Chojniczanka Chojnice!!!Koral Dębnica jest z wami.Liczę na zwyciestwo!!!
 zdzichu55   10.11.2009, 19:15:23
Rusek, kto sie spina?? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Teraz cwaniaczkujesz że wioska Rumia, a pare sezonow temu to jak Chojniczanka przejechała do Rumii - przegrała zarówno u nas jak i u Was... i spadła a teraz nagle jesteś wiernym kibicem jak są pieniadze i wszystko jest w porządku. Nie zycze Wam źle, wręcz przeciwnie, myslę ze napewno Wasze 1 miejsce jest jakimś zaskoczeniem. Ale człowieku nie wyzywaj Rumii od jakichś wiosek, bo też nie jesteście wielkim miastem :D

pozdro dla normalnych
 bolek123   10.11.2009, 19:33:33
Bytowia jutro cieżki mecz kibice wieszaja psy na trenerze
ale jest drugie dno zawodnicy grają słabo w 2 części meczu nie wytrzymują dlaczego może grają gdzieś jeszcze. Paru gra w amatorskiej lidze halowej w Lęborku gdzie reszta tego nie wiecie
 rusek1212   10.11.2009, 23:13:21
suchaj zdzichu55 ja jestem kibicem mojej chojniczanki od dziecka i co zatkalo kakalo :love:
 MKACHOJNA   11.11.2009, 00:20:20
rusek1212 taki wielki kibic i cwaniaczek z ciebie to wbiajaj na sektor C idopinguj swą drużyne, a nie się tu wymądrzasz zamiast tracić czas na pisanie tutaj to lepiej kombinuj kasę żeby wrzucić jakąś lepszą sumkę do puszki
ps. jak masz mniej niż 15 lat to sory to się ciebie nie tyczy

Każdy Chojnicki kibic wie że tylko Chojna liczy sie
MKS :love:
 hekla   11.11.2009, 09:16:49
Gratuluję "znakomitego" pomysłu pseudodziałaczom Energetyka Gryfino - rozegranie meczu z Kaszubią o 11:00. Ta drużyna ma do Gryfic ponad 310 km,czyli musi jechać conajmniej 5 godzin. A muszą być na godzinę przed meczem - szatnia,rozgrzewka. Czyli musieli wstać ok. 4:00 aby dojśc na miejsce zbiórki przed wyjazdem. Życzę " dobrego samopoczucia" działaczom Energetyka. Wzywam działaczy Kaszubii,Cartusii,Gryfa Wejherowo,aby z tą drużyną rozpoczynali mecze o 10:00 /w rundzie wiosennej/ :P :P :P :P :P :P :P
 hekla   11.11.2009, 09:48:08
Hej Działacze ORKANA - zagrajcie na wiosnę mecz z Energetykiem o 10:oo. :O :O :O :O :O :O
 Strange   11.11.2009, 09:57:11
hekla-mam nadzieję,że Energetyk zostanie ukarany za ten manewr na boisku.Chociaż z pewnością będzie o to ciężko.O 11 można rozgrywać mecze w okręgówce.Niedawno Energetyk nie zgodził się na przełożenie meczu z Bytovią i poległ w Bytowie 1-4! Być może po meczu działacze Energetyka żałowali nieco swojej decyzji.Wracając do wczesnych godzin,to takie manewry czasami robią też inne drużyny spod Szczecina.Oczywiście w przypadku meczów z ekipami z pomorskiego.
 krustian0016   11.11.2009, 10:03:01
dlatego własnie CArtusia jedzie na mecze dzien wczesniej i nocuje niedalego miejscowosci gdzie graja mecza
 zdzichu55   11.11.2009, 10:50:28
Hekla, po co o 10:00? :D Przecież mozna nawet o 8:00 :D
 zdzichu55   11.11.2009, 10:50:54
PZPN na wszystko sie zgodzi ;p
 krustian0016   11.11.2009, 11:22:30
PZPN ma na celu dobro wszystkich piłkarzy dlatego w swieta musza oni byc w domu juz o 11 czyli mecze na 8 zeby piłkarze zdazyli na obiad rodzinny
 gregor64   11.11.2009, 12:06:33
Ma ktoś jakieś wieści z meczu Energetyk-Kaszubia???po 45min?
 hekla   11.11.2009, 12:55:38
Hej Strange,Zdzichu55,Krustian0016 -takie numery z godz. rozpoczynania meczów w poprzednich sezonachwyczyniała Rega. Kilka klubów w rewanżu zrobiło jej podobne numery i wróciła do strefy czasu środkowoeuropejskiego. Tak trzeba nauczyć Energetyka. :@ :@ :@ :@
 hekla   11.11.2009, 12:58:14
Krustian0016 - nie każdy klub stać na wcześniejszy wyjazd. I tu leży pies pogrzebany. :idea:
 hekla   11.11.2009, 13:56:29
Po jeżdzie przez pół nocy Kaszubia uzyskała dobry wynik.Cieszę się ,że fortel z czasem rozpoczęcia meczu nie udał się Energetykowi. Wstyd mi ,w tym przypadku,że tak samo jak pseudodziałacze zGryfina jestem mieszkańcem wojzachodniopomorskiego.

nocnykoszmar   11.11.2009, 14:33:28
normalnie runda jesienna zje..., sędzia wykartkował i po Orkanie...no cóż trzeba myśleć o wiosnie
 zdzichu55   11.11.2009, 14:39:36
jak to w 9??? To jakas masakra. Czyli mecz w plecy...
 ecoop   11.11.2009, 14:42:39
No wielka szkoda :@ a wie ktoś kto dostał te cz. kartki?
 lukas113   11.11.2009, 14:44:00
nie stety nie wiem
 zdzichu55   11.11.2009, 14:50:42
Miejmy nadzieje że sędzia nie zawalił meczu.
 lukas113   11.11.2009, 14:51:49
watpie to pewnie pilkarze Orkana nie wytrzymali psychicznie po stracie gola w pierwszych minutach meczu i tak to sie potoczylo:P
 piotr13   11.11.2009, 14:51:53
Dawidowski wrzuca piłkę na pole karne, obrońca gospodarzy pakuje piłkę do własnej bramki. 1:0 dla Cartusii<<
 Stelu   11.11.2009, 15:24:26
67min Dąb- Cartusia 2:2 :@
 lukas113   11.11.2009, 15:27:29
juz 3:0 dla Chojniczanki, bramke strzelil fabich
 lukas113   11.11.2009, 15:28:32
lol 4:0 w Chojnicach i tak trzymac do boju MKS!!!!!!!!
 MKS_FZGT   11.11.2009, 15:35:24
Orkan strzela honorowa bramke i jest puki co 4-1.
Walczyc trenowac Chojnice musza panowac!!!
 MKS_FZGT   11.11.2009, 16:04:13
ecoop, co do burdelu to do puki kazdy bedzie mogl sie wypowiadac to takie sytuacje beda sie powtarzac. Taka sytuacja w ktorej strona zostala zaatakowana przez jakiegos imbecyla zdarzyla sie pierwszy raz i mniejmy nadzieje ze ostatni.
Nie mniej jednak mistrzem jesieni zostaje tak jak przed sezonem zakladalem glowny faworyt do awansu...Chojniczanka Chojnice. :puke:
 lukas113   11.11.2009, 16:05:18
no zauwazylem ale coz takie zycie
 ecoop   11.11.2009, 16:08:27
No kibicuję Orkanowi i wstydzę się za tamtych "kibiców"
 obelix   11.11.2009, 16:44:54
kto strzelal dla Chojniczanki??gratulacje za pierwsze miejsce po rundzie!!!!
 zdzichu55   11.11.2009, 16:55:36
Jetsem pewien ze bez tych czerwonych kartek mecz ułozyłby się inaczej... jeżeli trener i kierownik zostają odesłani na trybuny, to nie bez przyczyny, sedzia dał dupy po raz kolejny...!!! Mecz ustawił się po 25 minutach i można bylo sie spodziewac takiego wyniku.

lukas113   11.11.2009, 17:01:15
zdzichu co ty gadasz ze mecz ustawil sedzia to glupota wlasnie zawodnikow orkana sprawila ze grali w 9 po co dyskutuje z sedzia (chodzi o druga czerwona kartke) a cetnarowicz jak nie umie sie zachowac to niech konczy wiesniak kariere i tyle w temacie pozdro
 zdzichu55   11.11.2009, 17:04:54
Lukas czytaj ze zrozumieniem. Nie powiedziałem że "sedzia ustawił mecz". Powiedziałem, że o 2 czerwonych kartkach mecz się ustawił, czyli Chojna juz zyskała dużą przewagę. Pozdro :)
 mucha   11.11.2009, 17:11:18
jestem kibicem Chojny ale żeby otudzic kibiców Orkana to kartki jak najbardziej zasłużone. Sytuacja miała miejsce ,Cetnarowicz najpierw faulował zawodnika a po gwizdku deptał po nim jaj po kapuście ,nie widze innej reakcji sędziego jak tylko czerwona kartka potem na boisko wbiega trener i kierownik ,wraz ze zawodnikiem przyjezdnych i odpychaja i obrazaja arbitra wstyd nie potrafią przegrywać.Mozecie sie tylko cieszyć ze skończyło sie tylko 6-1 bo inaczej to wasi pupile dostali by baty jak nigdy.Sami mieliście wpływ na taki wynik i nie płaczcie trzeba było być na meczu.Chojna miała dużą przewagie od początku meczu.Wasze gwiazdeczki nie umieją przegrywać , a spodziewałem się czegoś innego po was.Pozdro i bez obrazy ale nie zasłużyliście nawet na 1 pkt.
 zdzichu55   11.11.2009, 17:12:45
Szczerze mówiąc też czego innego się spodziewałem. POzdro
 golasek21   11.11.2009, 17:26:54
CHOJNICE MIASTEM LIDEA !!!
 Franki92   11.11.2009, 18:01:51
Chojniczanka Chojnice 6-1 Orkan Rumia
Pierwsze minuty zapowiadały bardzo ciekawy mecz.Każdy mógł z każdym wygrać.Po 5 minutach gry sędzia dyktuje rzut karny dla Chojny.5' 1-0 dla Chojniczanki.
Do 25 minuty mecz jest wyrownany,akcje kończyły się na obrońcach,ale w 25 minucie zawodnik po gwizdku depta na nogę zawodnika z Chojny,sędzia się nie wacha i pokazuje cz.kartke.Inny zawodnik dyskutował i też dostał cz.kartke po chwili trener i działacz Orkana zostają odesłani na trybune.Czyli od 25 minuty Orkan gra w 9. w 33 minucie Chojnicznka mogła prowadzić 2-0 ale strzał troszkę niecelny.45+2 Znowu seta dla Chojny.Koniec pierwszej połowy Chojna 1-0 Orkan
Na drugą połowe zawodnicy odważyli się i częściej atakowali bramkę Chojnicznaki.w 47 minucie mieli szanse na wyrównanie ale nie minimalnie ich zawodnik chybił.59 minuta znowu dogodna sytuacja dla Orkana.Po tej akcji Chojna wzieła się do roboty i zaczeła odważniej atakować.Już w 61 minucie strzela bramkę na 2-0.Częściej podchodziła pod bramkę rywala gdzie w 68 minucie strzela bramkę na 3-0.Chojniczanka bardzo odważnie atakowała gdzie w 70 minucie mogła prowadzić już 4-0 ale napastnik nie trafił.W 71 minucie Orkan miał rzut wolny.zawodnik strzelał a bramkarz wybronił ale dobitki już nie dał rady.Więc było 4-1.82-83 dwie sety ma Chojna.88 minuta bramka na 5-1.A w 90+2 minucie Piękną bramką popisał się A.Borowski.Moim zdaniem była to najładniejsza bramka w tym meczu.
Ps.sory za błędy jak są.
Pozdro.
 kamiljan28   11.11.2009, 18:03:44
fzgt mks 1930
:blink:
chojna wygrala zasłuzenie. karygodne zachowanie zawodnikow i trenera z rumii, niech sie ciesza ze skonczylo sie 6-1. andrzej borowski strzelil 498 bramke dla mks1930, notabene bardzo piekna ; w polu bramkowym "objechał" 4 obroncow jak tyczki potem bramkarza i mial pustą bramke...stadiony swiata. brawo 2 liga czeka, mimo brzydkiej pogody kibice dopisali, niesmak pozostawiają prezenty 10 czapeczek za 5 zł od posła PIS piotra stanke, mogl sie bardziej postarac...no tak wybory sie zblizaja.PIS-potwory i spółka.
PZDR
wiwat MKS 1930 :@ :@ :@
 zizu1968   11.11.2009, 20:44:37
Brawo Chojna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko Wy w tej grupie zasługujecie na awans !!!!!!!!!!
Życzę tego i pozdrawiam z Kolbud :D
Powodzenia !!!!!!
 tadeusz   11.11.2009, 20:52:39
juZ nie podniecajcie sie tą chojną dobra jest trzeba przyznać spotkamy sie w sobote o 13 dawno bylo zapowiadane na forum spotkanie lidera i vice lidera .. i tak tez zostalo cartusia utrzymala sie na 2 miejscu.. wiec do soboty zobaczymy jak ta chojna gra.. CARTUSIA CHOJNICZANKA SOBOTA GODZ 13;00 STADION NA UL 3 MAJA W KARTUZACH.. czekamy
 rusek1212   11.11.2009, 21:40:50
i co ladnie chojniczanka rozbila wasz orkan rumia teraz czasz na cartusie chojniczanka pany 2 liga nasza :D
 pogonleborkfans   11.11.2009, 22:49:52
haha brawo Piast :D

nocnykoszmar   11.11.2009, 23:33:38
rusek gratulacje...ale nie dla chojniczanki tylko dla pana m. no coz mnie najbardziej boli ze naszego bramkarza pokonuje jedno z najwiekszych drewienek ktore gralo kiedys w orkanie...no coz jesien wasza wiosna nasza...2 liga, najpierw zbierzcie budzet, jeszcze 16 spotkan