Start Łeba 0 - 3 Jantar/Żaki 98 II Ustka
Granit Kończewo 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Ratusz Lębork, Jantar/Żaki 98 Ustka,

|) :D 8) 8) :D |) 8) :roll: :) :) :roll: 8) :blink: :blink: :blink: :P :P :P
 Maras   25.04.2009, 14:14:57
D?b vs. Baza 44 1:2 (0:2)
 smortooon   25.04.2009, 14:33:19
Granit Ko?czewo- GTS Czarna D?brówka 1:1 . Bardzo ciekawie rozegrany przez obydwie dru?yny. W pierwszej po?owie przewa?a? zespó? z Ko?czewa, który pod swoj? presj? zmusza? przeciwnika do pope?aniania b??dów. I tak w?a?nie ju? w po pierwszych 15 minutach b??d bramkarza GTS-u spowodowa? i? na prowadzenie wyszli pi?karze Granitu. Dalsza gra obfitowa?a trafieniami w s?upki jak i niecelnymi strza?ami. Dopiero pod koniec pierwszej po?owy zmobilizowani gracze GTS przyst?pili do kontrataku i poprzez b??d pomocnika Granitu s?dzia podj?? decyzje o rozegraniu rzutu karnego. Strza? okaza? si? celny, by?o 1:1. W drugiej po?owie gra odbywa?a si? na spokojnie lecz nadal próbowano uzyska? prowadzenie. Mecz odby? si? bez powa?nych przewinien w dobrej atmosferze. S?dzia wr?czy? tylko dwie ?ó?te kartki.
 gts-astra   25.04.2009, 17:59:28
Trzy ?ó?te !!! warto tak?e wspomnie?, ?e tylko my mieli?my dwa s?upki. Z mojej perpektywy bramka dla was to nie do ko?ca b??d bramkarza. :roll: 8) :D
 TomasoGTS   25.04.2009, 20:04:17
fajny meczyk z granitem :D strza? z daleka w s?upek i dobitka w s?upek to by?a masakra :huh: ale GTS strzela? wszystkie bramki które wpad?y w meczu :D :D :D GTS :love: :love: :love:
 smortooon   25.04.2009, 20:56:39
Hehe te? mieli?cie ?wietne akcje, nie zapomn? jak jeden od was strzeli? ty?kiem w s?upek. To si? b?dzie pami?ta? do ko?ca :D Hmm co do b??du bramkarza to racja, nie by? tak blisko przy tym ale przyznam ?e obrona waszego goalkippera by?a czasami wr?cz komiczna. Ale szacunek dla was za wspania?? gr?. Dobrze si? z wami gra?o.

P.S. Astra zwracam ci honor. Zgadza si? by?y trzy ?ó?te. Pozdrawiam |)
 gts-astra   25.04.2009, 21:20:30
Tym ty?kiem to TomasoGTS strzeli? hehehe :D 8) :roll: 8)