Rakowiec 3:1 . Gratulacje awansu
 tragers   27.05.2023, 18:07:26
Smętowo - Subkowy 4:4
 vandersoja   27.05.2023, 22:11:56
Bardzo fajny mecz w Rakowcu.Do przerwy wynik 1 1.Gospodarze chcieli sobie zapewnić awans do A klasy i z minuty na minuty tworzyli coraz groźniejsze okazje. Niestety w ok 75 min bramkarz Sobieskiego padł na murawę i nie mógł złapać oddechu,bardzo szybko zareagowali kibice i dzialacze Gospodarzy Powiśle Rakowiec za co bardzo dziękujemy. Mimo takiej stawki tego meczu pokazaliście co jest najważniejsze i pomagaliście Naszemu bramkarzowi.Wielkie dzięki i gratulacje za awans.Niestety Nasz bramkarz musiał opuścić boisko po czym gospodarze w końcówce zdobyli 2 bramki ustalając wynik spotkania 3 -1.Wielki szacunek dla sędziego tego spotkania mimo że mieszka blisko Rakowca poprowadził bardzo dobrze to spotkanie.
 Jaroszewski90   29.05.2023, 13:21:36
Co się stało z StefanJaracz ? Od remisu z koroną nagle zamilkł ? Co kolejkę jakiś komentarz a teraz nic ? Nie ma wyników nie ma hejtu ? :push:
 Geniojo   29.05.2023, 17:05:29
Może dlatego że przed Korona była rozmowa i jak widać poszedł po rozum do głowy że to nie jest promocja klubu tak wypisując ;p
 StefanJaracz03   30.05.2023, 10:09:44
Jaroszewski90 cwaniaczku, koledzy mnie prosili to się nie udzielałem. A Ty co nagle udało się wygrać z Osiekiem który ledwo ludzi nazbierał na mecz i odwagi nabrałeś? Ja czekam na ten wielki awans Rywałdu z tym "trenerem" hahahaha
Weź podaj wyniki w poprzedniej rundzie lub nawet Wasz poprzedni mecz. Weź mnie nie uruchamiaj. Naściagaliście najemników w Pelplina i zadowoleni.....żal
Swoją drogą co się dzieje z Osiekiem? Ktoś coś wie? Oni nie pamiętam żeby kiedyś byli na ostatnim miejscu....