MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Sokół Wyczechy | 34 | 81 | 25 | 6 | 3 | 105 - 32 | ||||||
2. | Start Miastko | 34 | 74 | 23 | 5 | 6 | 99 - 43 | ||||||
3. | Gryf Słupsk KS | 34 | 69 | 20 | 9 | 5 | 101 - 38 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 |
4. | MKS Debrzno | 34 | 69 | 22 | 3 | 9 | 132 - 66 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 |
5. | Skotawia Dębnica Kaszubska | 34 | 60 | 19 | 3 | 12 | 67 - 56 | ||||||
6. | Jantaria Pobłocie | 34 | 58 | 18 | 4 | 12 | 76 - 63 | ||||||
7. | Czarni Czarne | 34 | 53 | 16 | 5 | 13 | 61 - 61 | ||||||
8. | Myśliwiec Tuchomie | 34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 60 - 58 | ||||||
9. | Dolina Gałąźnia Wielka | 34 | 50 | 15 | 5 | 14 | 81 - 63 | ||||||
10. | Kaszubia Studzienice | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 59 - 64 | ||||||
11. | Gryf II Słupsk | 34 | 43 | 13 | 4 | 17 | 91 - 71 | ||||||
12. | Brda Przechlewo | 34 | 42 | 13 | 3 | 18 | 67 - 95 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 1 |
13. | Piast Człuchów | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 63 - 83 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 - 3 |
14. | Lipniczanka Lipnica | 34 | 40 | 12 | 4 | 18 | 58 - 88 | ||||||
15. | KS Włynkówko | 34 | 31 | 8 | 7 | 19 | 56 - 88 | ||||||
16. | GTS Czarna Dąbrówka | 34 | 29 | 7 | 8 | 19 | 60 - 113 | ||||||
17. | Zawisza Borzytuchom | 34 | 18 | 5 | 3 | 26 | 48 - 99 | ||||||
18. | Wybrzeże Objazda | 34 | 15 | 4 | 3 | 27 | 33 - 136 |
Skotawia Dębnica Kaszubska | 3 - 0 | Piast Człuchów | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
MKS Debrzno | 12 - 4 | GTS Czarna Dąbrówka | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Gryf II Słupsk | 0 - 3 | Sokół Wyczechy | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka | 4 - 2 | KS Włynkówko | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie | 2 - 2 | Gryf Słupsk KS | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Czarni Czarne | 3 - 0 | Kaszubia Studzienice | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Start Miastko | 5 - 1 | Wybrzeże Objazda | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Brda Przechlewo | 1 - 2 | Lipniczanka Lipnica | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie | 4 - 1 | Zawisza Borzytuchom | 16 czerwca 2022 - 17:00 |
wiatrolap32 | 16.06.2022, 18:04:31 |
Do I połowy Myśliwiec 1-1 Gryf | |
wiatrolap32 | 16.06.2022, 18:55:13 |
FT Myśliwiec 2-2 Gryf. Gryf ratuje wynik w ostatniej akcji meczu | |
CINEK25 | 16.06.2022, 18:57:27 |
Brda: Lipniczanka 1:2 | |
saint | 16.06.2022, 19:11:45 |
Czarni 3-0 Kaszubia | |
Kibic Sokola | 16.06.2022, 20:07:43 |
Brawo Sokół .Mistrz Jest tylko jeden w tej lidze . | |
sebo74 | 16.06.2022, 21:35:25 |
MKS DEBRZNO - GTS Czarna Dąbrówka 12:4 (2:3) Krzysztof Szawarniak 14, 36, 51, 60, 65, 89, Krystian Szostek 50, 61, 67, 90, Paweł Władyczak 83, Michał Kawczak 85 - Dawid Wnuk-Lipiński 20, 61, Patryk Wolski 5, Jan Kwiecień 7 | |
Gornik100 | 16.06.2022, 21:42:48 |
Debrzno wynik ok ale liczba straconych bramek masakra | |
Nowykibic68 | 16.06.2022, 22:16:52 |
Ile spada drużyn | |
R E K L A M A | |
Nowykibic68 | 16.06.2022, 22:17:29 |
Zależy dużo czy sparta się utrzyma wtedy 2 spadaja | |
grzex18 | 16.06.2022, 22:36:20 |
Na chwilę obecną z 4 ligi do tej grupy spadają Jantar i Sparta, więc zgodnie z regulaminem spada 5 ostatnich zespołów | |
Leszek piesek 68 | 17.06.2022, 06:30:27 |
Trzeba spokojnie czekać co się wydarzy że Sparta może dzięki temu że Sokół zrezygnował z gry w 4 lidze powinni się utrzymać ale wszystko się okaże nie długo się widzimy ponownie pzdr | |
Fafel1989 | 17.06.2022, 10:19:36 |
https://fb.watch/dHkMVKLUNB/ | |
Komodo | 24.06.2022, 19:45:10 |
Baraże o lczy ligę
Bałtyk II Gdynia 0-1 Orlęta Reda 22 czerwca, 16:00 Start Miastko 3-4 Powiśle Dzierzgoń | |
Komodo | 24.06.2022, 19:46:39 |
O IV ligę | |
gogle | 06.07.2022, 00:39:20 |
Wiadomo już czy Jantaria Pobłocie przystąpi do kolejnego sezonu ?? | |
szekumba | 06.07.2022, 09:38:07 |
Tak Jantaria zgłosiła się | |
gogle | 06.07.2022, 10:45:16 |
Zgłosić się zgłosiła. Ale z tego co wiem mają potężny problem kadrowy po reaktywacji Główczyc. | |
szekumba | 06.07.2022, 13:01:16 |
A to już zweryfikuje sezon | |
R E K L A M A | |
Komodo | 06.07.2022, 19:01:16 |
IV liga już jest ustalona
GKS Kolbudy 2 Powiśle Dzierzgoń 3 Pomezania Malbork 4 Grom Nowy Staw 5 Jaguar Gdańsk 6 KTS-K Luzino 7 Czarni Pruszcz Gdański 8 Arka II Gdynia 9 Anioły Garczegorze 10 Chojniczanka II Chojnice 11 Sparta Sycewice 12 Bytovia Bytów 13 Jantar Ustka 14 Borowiak Czersk 15 Pogoń Lębork 16 Wierzyca Pelplin 17 Gryf Wejherowo 18 GKS Kowale 19 MKS Władysławowo 20 Gryf Słupsk | |
Komodo | 08.07.2022, 20:43:14 |
A to liga okregowa
1 Pomorze Potęgowo 2 Piast Człuchów 3 Start Miastko 4 Garbarnia Kępice 5 Gryf/SMS Słupsk 6 Leśnik Cewice 7 MKS Debrzno 8 Kaszubia Studzienice 9 Unison Machowino 10 Dolina Gałąźnia Wielka 11 Sokół Wyczechy 12 Myśliwiec Tuchomie 13 Jantaria Pobłocie 14 Brda Przechlewo 15 Gryf II Słupsk 16 Lipniczanka Lipnica 17 Czarni Czarne 18 Skotawia Dębnica Kaszubska | |