MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Sparta Sycewice | 30 | 77 | 24 | 5 | 1 | 117 - 35 | ||||||
2. | Lipniczanka Lipnica | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 94 - 43 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 |
3. | Myśliwiec Tuchomie | 30 | 62 | 18 | 8 | 4 | 77 - 43 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 |
4. | Start Miastko | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 82 - 45 | ||||||
5. | Gryf Słupsk KS | 30 | 53 | 16 | 5 | 9 | 67 - 42 | ||||||
6. | Sokół Wyczechy | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 97 - 70 | ||||||
7. | Kaszubia Studzienice | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 71 - 66 | ||||||
8. | Bytovia II Bytów | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 84 - 49 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 - 5 |
9. | MKS Debrzno | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 87 - 65 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 6 |
10. | Jantaria Pobłocie | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 54 - 50 | ||||||
11. | Piast Człuchów | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 86 - 70 | ||||||
12. | Czarni Czarne | 30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 58 - 56 | ||||||
13. | KS Włynkówko | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 43 - 52 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 |
14. | GTS Czarna Dąbrówka | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 48 - 60 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 |
15. | Zawisza Borzytuchom | 30 | 29 | 7 | 8 | 15 | 51 - 66 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 |
16. | Wybrzeże Objazda | 30 | 29 | 9 | 2 | 19 | 43 - 99 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 |
17. | Echo Biesowice | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 60 - 71 | ||||||
18. | Leśnik Cewice | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 38 - 103 | ||||||
19. | Barton Barcino | 30 | 18 | 5 | 3 | 22 | 45 - 91 | ||||||
20. | Chrobry Charbrowo | 30 | 15 | 5 | 0 | 25 | 32 - 158 |
GTS Czarna Dąbrówka | 0 - 5 | Bytovia II Bytów | 2 sierpnia 2020 - 13:00 |
Piast Człuchów | 3 - 6 | Sokół Wyczechy | 1 sierpnia 2020 - 15:00 |
Leśnik Cewice | 0 - 2 | Jantaria Pobłocie | 2 sierpnia 2020 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie | 4 - 1 | Kaszubia Studzienice | 2 sierpnia 2020 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom | 2 - 2 | Lipniczanka Lipnica | 1 sierpnia 2020 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda | 3 - 1 | Chrobry Charbrowo | 2 sierpnia 2020 - 17:00 |
Czarni Czarne | 0 - 0 | MKS Debrzno | 1 sierpnia 2020 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS | 1 - 1 | KS Włynkówko | 1 sierpnia 2020 - 11:00 |
Barton Barcino | 2 - 5 | Sparta Sycewice | 1 sierpnia 2020 - 17:00 |
Echo Biesowice | 0 - 2 | Start Miastko | 1 sierpnia 2020 - 17:00 |
quizzly | 27.07.2020, 19:45:42 |
Myśliwiec Tuchomie chyba jakis problem ma do Sokoła, ponieważ każdy mecz u siebie grają w niedziele a z Sokołem ( tak jak rok temu) zrobili mecz w sobotę o 11. Kombinują, oj kombinują😂 | |
kamaz | 27.07.2020, 20:02:49 |
quizzly ostatnia kolejka Sokól-Myśliwiec 12 października 2019 - 12:00????
jedna i druga drużyna odbijają piłeczkę | |
quizzly | 27.07.2020, 21:08:37 |
Cofnij się kolego do sezonu 2018/2019 i spójrz na która godzinę byliście w Wyczechach(15) a na która zrobiliście mecz u siebie (11) wiec ktoś zaczął po chmasku ustalać godziny to raz a dwa, ze i tak nie rozumiem jaki sens macie w tym żeby każdy mecz grać w niedziele a z nami w sobotę tak wcześnie? | |
Cupper | 27.07.2020, 23:24:53 |
quizzly każdy ma prawo grać o której chce, zobacz o której teraz mecze u siebie i w jaki dzień będzie rozgrywał Gryf Słupsk SMS.. a z tego co można zobaczyć to w sezonie 2018/19 pierwszy mecz w Wyczechach zrobiliście 15 sierpnia (dzień wolny) na godz. 15, a Myśliwiec 17 marca (niedziela dzień wolny) na godz. 12. W poprzednim sezonie to Sokół jesienią na dwa tygodnie przed meczem zmienił godzinę rozpoczęcia meczu w SOBOTĘ (dzień pracujący dla niektórych) z 16 na 12. | |
Przypadkowygosc | 28.07.2020, 12:04:28 |
Jak obstawiacie wyniki? ⚽ | |
Obserwator316 | 28.07.2020, 15:41:54 |
GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów - 2
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy - X Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie -2 Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice - 1 Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica - 1 Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo - 1 Czarni Czarne - MKS Debrzno - X Gryf Słupsk SMS - KS Włynkówko - 1 Barton Barcino - Sparta Sycewice - 2 Echo Biesowice - Start Miastko - 2 | |
Obserwator316 | 28.07.2020, 15:47:14 |
Życzę wszystkim drużyną powodzenia w pierwszej kolejce 😎💪 | |
Przypadkowygosc | 29.07.2020, 12:44:16 |
GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów - 2
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy - 2 Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie -x Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice - 1 Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica - 2 Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo - x Czarni Czarne - MKS Debrzno - 2 Gryf Słupsk SMS - KS Włynkówko - 1 Barton Barcino - Sparta Sycewice - 2 Echo Biesowice - Start Miastko - x | |
R E K L A M A | |
NieMaMiekkiejGry | 29.07.2020, 13:39:13 |
GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów - 2
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy - 1x Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie -2 Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice - 1 Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica - x Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo - 2 Czarni Czarne - MKS Debrzno - 2 Gryf Słupsk SMS - KS Włynkówko - 1 Barton Barcino - Sparta Sycewice - 2 Echo Biesowice - Start Miastko - 2 | |
Przypadkowygosc | 29.07.2020, 13:57:34 |
Kto według was awans a kto spadek? | |
Sokolnik123@interia. | 29.07.2020, 17:39:48 |
Czy ktoś wie,ile drużyn awansuje,czy będą baraże,ile ma liczyć ta liga drużyn w następnym sezonie,bo to się wiąże z ilością spadków.Nie sądzę aby był ten moloch(20 drużyn) utrzymany.Nie wszystkich na to stać.Jakoś nie mogłem znaleźć takiej informacji.Przecież powinny być jasno określone kryteria rozgrywek na początku rozgrywek.Może słabo szukałem.Proszę o informacje. | |
Cupper | 29.07.2020, 19:54:39 |
Awans pierwsze miejsce, drugie miejsce baraż. Co do spadków: 15.4. Drużyna, która zajmie miejsce 16, 17, 18, 19, 20 w rozgrywkach słupskiej klasy Okręgowej
(SKO) w sezonie rozgrywkowym 2020/2021, spada automatycznie do właściwej terytorialnie słupskiej klasy A grupa pierwsza (SKA-I) lub grupa druga (SKA-II). Liczba drużyn spadających ulega zwiększeniu o liczbę drużyn spadających z IV ligi. Liczba drużyn spadających ulega zmniejszeniu w przypadku awansu drużyny z drugiego miejsca do IV lig. Wszystko w regulaminie rozgrywek jest. Pozdrawiam | |
Sokolnik123@interia. | 29.07.2020, 21:09:05 |
Cupper dzięki za informacje.Pozdrawiam. | |
Przypadkowygosc | 31.07.2020, 15:09:26 |
O czółówke tabeli mogą powalczyć według mnie:
Sparta, Myśliwiec, Gryf, MKS, Piast, Sokół, Bytovia II, Jantaria Środek: Lipniczanka, Czarni, Kaszubia, Barton, Wybrzeże, Zawisza Spadek: GTS, Leśnik,Chrobry, KS, Echo | |
armin1111 | 31.07.2020, 17:07:19 |
Czy na mecz Gryf SMS - Ks Włynkówko mogą wejść kibice | |
Sokolnik123@interia. | 31.07.2020, 18:49:59 |
Jutro zaczynamy.Szanse wszyscy mają równe.Czas pokaże,kto awansuje,a kto spadnie.Powodzenia dla wszystkich kapel.Pozdrawiam. | |
kozihno2010 | 31.07.2020, 19:37:28 |
Tyle czekania i wracamy. Powodzenia życzę i zdrowia wszystkim bo sezon niemiłosiernie długi.
Do awansu typuje Spartę, Start , Myśliwiec, Sokół i Jantarie. | |
Przypadkowygosc | 01.08.2020, 11:38:18 |
Jaki wynik w Słupsku? Wie ktoś może? | |
R E K L A M A | |
cinek52 | 01.08.2020, 13:14:48 |
KS Gryf- KSW 1-1 | |
NieMaMiekkiejGry | 01.08.2020, 16:46:07 |
Do przerwy Zawisza prowadzi 2:0 z Lipniczanka.
Bramkarz Zawiszy obroniony karny przy wyniku 0:0 | |
saint | 01.08.2020, 17:03:17 |
Do przerwy Czarni 0-0 MKS | |
Sokolnik123@interia. | 01.08.2020, 17:03:37 |
Piast-Sokół 3:6 | |
Somsiad | 01.08.2020, 17:51:10 |
Echo-start 0-0 do przerwy. Karny dla Startu obroniony w pierwszej połowie | |
saint | 01.08.2020, 18:07:15 |
Koniec. Czarni 0-0 MKS | |
Somsiad | 01.08.2020, 18:58:02 |
Echo-start 0-2 | |
Sokolnik123@interia. | 01.08.2020, 18:59:14 |
W derbach powiatu Człuchów, Gmina Czarne gora.Brawo Sokół,brawo Czarni.Pierwszy punkt dla Czarnych z groźnym MKS-em to jest sukces. | |
KSZ11 | 01.08.2020, 20:51:05 |
Hej jak Barton? | |
Tomek1946 | 01.08.2020, 20:54:58 |
Barton 2 :5 Sparta | |
jan7630 | 02.08.2020, 15:49:19 |
Czarna Dabrowka - Bytowia 0-5 | |
jan7630 | 02.08.2020, 16:09:23 |
Lesnik - Jantaria 0-2 | |
jantaria!!! | 02.08.2020, 16:15:50 |
Leśnik-Jantaria 0:2 (0:0) | |
mytych | 02.08.2020, 19:32:12 |
Wybrzeze - Chrobry 2 - 1 (1-1) | |
Sokół84 | 03.08.2020, 15:32:13 |
Brawo Sokół ,oby tak dalej.Wynik mogł byc wyższy ale wazne sa 3 punkty. | |