Skra Kończewice 0 - 4 Pogoń Prabuty 10 listopada 2019 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 2 Olimpia Sztum 9 listopada 2019 - 13:00

Pogoń Smętowo 1-1 Rodło Kwidzyn
Skra 1-4 Pogoń Prabuty
LKS 3-1 Olimpia Sztum
 pawlo100   04.11.2019, 10:17:43
Dobrze zrobi przerwa Błękitnym Stare Pole, ostatnie mecze 2 porażki 8 straconych bramek, słabo to wygląda, sztuką jest w Radostowie grając od 60 min z przewagą jednego zawodnika przegrać mecz. Zawodnicy jak na warunki a klasy mają extra warunki, kasę za mecz obojętnie jaki wynik ! 200 zł dla gwiazdeczek za mecz to już przesada. Gra wygląda jak na podwórku,zero taktyki i granie na Wróblewskiego w każdym meczu, Trener z Dziezgonia
 Buzała_20   04.11.2019, 10:53:37
Patrząc na sobotni mecz w Radostowie ładnie to wyglądało w drugiej połowie Świt w 10 minut zdobył 3 bramki i to po kontrach.
 kibic55   09.11.2019, 15:25:46
Co do meczu w Waplewie... W pierwszej polowie nie wykorzystamy rzut karny przez LKS (poprzeczka). Sztum kończy w 10. Reasumując mecz wyrównany i godny derbów powiatu. Powodzenia dla obu ekip. Oby kolejne derby miały miejsce w 5 lidze. (L)KS..
 Podedodemid   09.11.2019, 15:31:15
Waplewo od 5 miesięcy nie pokonane na własnym terenie 8)
 brazylia102   09.11.2019, 16:03:24
Brawo Delta :)
 zulugula   09.11.2019, 16:15:15
Ruch - Radostowo 2-0. Konwa z karnego i Bochyński. Najlepszy mecz Ruchu w sezonie. Debiut w Ruchu Mariusza Latkowskiego (ostatnio Lech Rypin), powrót Dominika Kozłowskiego pi rocznej przerwie i Ruch odmieniony. Za tydzień wracają Miecznik i Truszczynski. Powalczymy o 3 pkt w Starym Polu! Brawo Ruch :love:
 Kielonson   09.11.2019, 16:19:56
Nogat - Mewa 0:3
 zulugula   09.11.2019, 17:43:56
Do Radostowa:
13. Żądanie sprawdzenia tożsamości zawodników biorących udział w zawodach, przysługuje wyłącznie kapitanowi drużyny. Fakt sprawdzania tożsamości zawodników drużyny przeciwnej musi być bezwzględnie zgłoszony sędziemu głównemu zawodów przez kapitana drużyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej połowy gry, najpóźniej przed ostatnim gwizdkiem kończącym zawody. Sprawdzanie tożsamości zawodników może dotyczyć wyłącznie tych zawodników, którzy w chwili zgłaszania żądania przebywają na płycie boiska.

Ten co u nas nie miał dowodu przy sobie, nie był na boisku bo został zmieniony hahhahaahh i tyle w temacie. Przegrać to trzeba umieć. Nie udało się przekupić Starego Pola w czerwcu br. 1000 PLN, dziś w dupe to głowa w dół i do autokaru i wracać do domu a nie dowody sprawdzac. Pozdro dla zawodników Świtu, którym było wstyd za "rozkazy Zarządu klubu.
 pietrek   09.11.2019, 18:59:38
Zulugula diler to chyba Ciebie w chuja robi lepiej go zmień chłopie na jakim meczu Ty byłeś skoro zawodnik został zmieniony to musiał być na boisku .Wygraliscie to ok byliście lepsi ale przepisy są przepisami skoro zawodnik nie ma dowodu podczas meczu to gra na lewo i koniec kropka 3 punkty jadą do radostowa nara
 zulugula   09.11.2019, 19:10:44
Hahaha Pietrek, weźcie się już nie pograżajcie. Od kiedy Ty się piłką nożną interesujesz? Znasz taką sytuację że zawodnik wychodzi w pierwszej 11 i zostaje zmieniony i za niego wchodzi zawodnik z ławki? Kozłowski zszedł z boiska ok 80 minuty a wasz kapitan zglosił chęc sprawdzania dowodów pod koniec meczu jak Kozłowskiego nie było już na boisku? Nadążasz?
 meyer   09.11.2019, 20:21:59
Zawodnicy bioracy udzial w zawodach to sa zawodnicy ktorzy zostali wpisani w protokol meczowy. Nie wazne czy gral czy nie. Takze odpowiedz jest jasna.
 pietrek   09.11.2019, 21:02:25
No i wszystko jasne zulugula nadążasz
 zulugula   09.11.2019, 22:12:25
Dostałem ten paragraf regulaminu od zaufanej osoby. Mam prawo wierzyć że tak teraz stanowi prawo. Kiedy Tak ba pewno było że każdy wpisany w protokół był zobowiazanybstawic się do kontroli tożsamości. Co doprowadzało do sytuacji jak np w 2009 roku Rodło Trzciano nas sprawdzalo. Dwóch zawodników którzy zeszło w 45 minucie z boiska, pojechali na rodzinne imprezy . 94 min meczu, kapitan Trzciana sędziego że chcą nas sprawdzić. Dwaj nasi zawodnicy musieli z imprez rodzinnych przyjechać na sprawdzanie tożsamości. Podejrzewam, aby nie dochodziło do takich sytuacji, zmieniono przepisy, że tożsamość sprawdza się tylko tym zawodnikom którzy są na boisku- W momencie przekazania informacji przez kapitana zespołu który chce sprawdzić tożsamość. Muszę to sprawdzić, teraz mam inne rzeczy na głowie. Zostawiając nawet to, już mamy sygnaly- nie ma szans na walkower. Dowód został dowieziony i okazany. Po za tym sędzia potwierdził tożsamość bo znają się od lat .
 Pipek   09.11.2019, 22:58:49
Postronny. Przepis stanowi wyraźnie ,zgłaszając chęć sprawdzenia tak jak pisze Pan Zulugula,w końcówce spotkania już po zejściu zawodnika rzekomo nie mającego dowodu tożsamości ,niestety ale sprawa jest bardzo przejrzysta. Sprawdzić można tylko 11 będącą w tym czasie na boisku. Przepis stworzony dla amatorów. Po zmianie często zdarza się ,ze zawodnik zmieniony z miliona różnych powodów już opuścił obiekt . Jeżeli zgłoszenie było w przerwie lub na samym początku spotkania sędzia musi poinformować o tym zawodników aby nie opuszczali stadionu bo dojdzie do weryfikacji graczy . Także ,niestety Panowie z Radostowa ,sprawa czysta i jasna . 3 pkt zostają w tym układzie u gospodarzy. Co nie zmienia faktu ,że prawo do takiej kontroli jak najbardziej prawidłowe przez miejących jakiekolwiek wątpliwości działaczy i piłkarzy Świtu Radostowo. Pozdrawiam obydwie ekipy i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach.
 MiglanC10   11.11.2019, 12:27:08
Delta widzę złapała wiatr w żagle i o to chodzi!!!. Szkoda początku rundy bo słabo szło ale się ruszyło jak widać :) . Życzę Awansu 8)
 piwoszgosci   11.11.2019, 14:08:53
Zapomnij MiglanC 10
Kolejność zostanie jedynie ktoś z przodu się zamieni miejscami w pierwszej Troje