MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Sokół Zblewo | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 50 - 8 | ||||||
2. | Chojniczanka II Chojnice | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 60 - 11 | ||||||
3. | Orzeł Subkowy | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 37 - 22 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 |
4. | Powiśle II Dzierzgoń | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 30 - 39 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 |
5. | Pomezania Malbork | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 32 - 20 | ||||||
6. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 29 - 13 | ||||||
7. | Meteor Pinczyn | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 31 - 21 | ||||||
8. | Tęcza Brusy | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 22 - 30 | ||||||
9. | Wisła Tczew | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 19 - 25 | ||||||
10. | Mady Ostaszewo | 14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 24 - 29 | ||||||
11. | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 23 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 |
12. | Relax Ryjewo | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 20 - 33 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 |
13. | Victoria Kaliska | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 15 - 47 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 |
14. | Spójnia Sadlinki | 14 | 7 | 1 | 4 | 9 | 15 - 40 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 |
15. | Czarni Przemysław | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 15 - 54 | ||||||
16. | |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 |
Relax Ryjewo | 0 - 1 | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 16 listopada 2019 - 13:00 | |
Sanli Mustafa bugra | ||||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 6 | Sokół Zblewo | 16 listopada 2019 - 12:00 | |
Wierzba Krzysztof | Rzepa Krzysztof Rzepa Krzysztof Kugiel Damian Kugiel Damian Gronkowski Kamil Gronkowski Kamil | |||
Wisła Tczew | 1 - 0 | Tęcza Brusy | 16 listopada 2019 - 13:00 | |
Szlija Mateusz | ||||
Czarni Przemysław | 3 - 1 | Spójnia Sadlinki | 17 listopada 2019 - 13:00 | |
Szablewski Sebastian Szablewski Sebastian Popielarz Tomasz | Szymański Mateusz | |||
Chojniczanka II Chojnice | 2 - 1 | Meteor Pinczyn | 17 listopada 2019 - 11:00 | |
Wędzelewski Stanisław Kalitta Michał | Woźniak Maciej | |||
Orzeł Subkowy | 4 - 2 | Victoria Kaliska | 16 listopada 2019 - 11:00 | |
Andrzejewski Gustaw Tramowski Dawid Smoliński Dawid Szoska Wojciech | Drzewicki Piotr (k) Begier Damian | |||
Pomezania Malbork | 1 - 1 | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 16 listopada 2019 - 13:00 | |
Latkiewicz Mateusz | Gruszewski Mateusz | |||
Pauza: Mady Ostaszewo, |
Dolar777 | 30.10.2019, 18:44:21 |
Mecz Tęczy z Wisłą odbędzie się 16 listopada w Tczewie o godz. 13.00
Powodem zmiany gospodarza spotkania jest użyczenie przez Tęczę boiska na treningi młodzieżowej reprezentacji Szwajcarii | |
ad-niem | 16.11.2019, 13:00:40 |
Orzeł 4-2 Victoria | |
ad-niem | 16.11.2019, 13:29:23 |
... po 26 min. meczu, Pomezania - Żuławy 0-0 ... | |
ad-niem | 16.11.2019, 13:48:43 |
Pomezania - Żuławy 0-0 po pierwszej połowie. | |
ad-niem | 16.11.2019, 14:03:40 |
... 46 min. Pomezania - Żuławy 0-1 ... | |
ad-niem | 16.11.2019, 14:15:19 |
... 58 min. w Malborku 1-1 ... | |
ad-niem | 16.11.2019, 15:00:20 |
Pomezania - Żuławy 1-1, koniec meczu. | |
Mariusz12277 | 17.11.2019, 14:29:27 |
Ktoś zna wynik z meczu Czarni - Spójnia ?
| |
R E K L A M A | |
wwwerder | 17.11.2019, 14:52:56 |
Czarni - Spójnia 3:1 (1:0) | |
Bolek23 | 18.11.2019, 10:22:20 |
Hoho Sadlinki do spadku, a tak się wzmacniali 😂😂😂 Meczu nie potrafią wygrać. | |
puczik | 20.11.2019, 13:08:40 |
Zapraszamy na XI ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ NA HALI!
Turniej odbędzie się 14/15.12.2019 na HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ PRZY GIMNAZJUM NR 1 W Sztumie. ZAPISY DO 02 Grudnia! więcej informacji na www.turniejsztum.com.pl | |
Majek91 | 03.12.2019, 20:59:24 |
Witam szukam klubu (bramkarz) więcej info kamilmajewski211@gmail.com | |
Ostaszewiak | 09.12.2019, 19:58:39 |
W dniu dzisiejszym trenerem MADY Ostaszewo został Andrzej Bianga. .Życzymy powodzenia. .. | |
Sokolnik123@interia. | 02.06.2020, 23:00:46 |
Czy to jest prawdą że Chojniczanka 2 Chojnice odmówiła gry w barażach o awans do 4 ligi ? | |