POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

III liga - grupa II - sezon 2016/2017 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

24 - Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo)

20 - Łukasz Zagdański (Elana Toruń)

18 - Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin), Paweł Tomczyk (Lech II Poznań)

17 - Łukasz Cichos (Sokół Kleczew)

16 - Maksymilian Hebel (KS Chwaszczyno), Adam Nagórski (Vineta Wolin), Dawid Retlewski (Wda Świecie), Niklas Zulciak (Lech II Poznań)

15 - Bartosz Czerwiński (Wda Świecie)

14 - Rafał Jankowski (KKS Kalisz)

13 - Patryk Aleksandrowicz (Elana Toruń), Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska)

12 - Piotr Ruszkul (Bałtyk Gdynia)

11 - Dawid Janicki (Chemik Bydgoszcz), Maciej Rożnowski (Wda Świecie), Robert Ziętarski (Gwardia Koszalin), Wojciech Zyska (Bałtyk Gdynia)

10 - Przemysław Brzeziański (Gwardia Koszalin), Przemysław Kędziora (Sokół Kleczew), Dawid Kurminowski (Lech II Poznań), Mateusz Molewski (Jarota Jarocin), Marcin Trojanowski (Elana Toruń)

9 - Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Kamil Walków (Świt Skolwin (Szczecin))

8 - Jakub Antosik (Sokół Kleczew), Tomasz Bejuk (Bałtyk Gdynia), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Seiya Kitano (Pogoń II Szczecin), Mateusz Kuzimski (Bałtyk Gdynia), diokel laurent Thiakane (Sokół Kleczew)

7 - Sebastian Ginter (Gwardia Koszalin), Ernest Graś (Świt Skolwin (Szczecin)), Gracjan Jaroch (Pogoń II Szczecin), Robert Kawałek (Chemik Bydgoszcz), Mateusz Kołodziejski (Gwardia Koszalin)

6 - Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew), Paweł Błaszczak (Górnik Konin), Michał Kołodziejski (Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Kowalczyk (Pogoń II Szczecin), Kacper Łazaj (KS Chwaszczyno), Krystian Pawlak (Polonia Środa Wielkopolska), Fabian Słowiński (Pogoń Lębork), Mateusz Wachowiak (Pogoń Lębork)

5 - Paweł Arndt (KS Chwaszczyno), Radosław Barabasz (Polonia Środa Wielkopolska), Tomasz Bzdęga (Elana Toruń), Piotr Garbarek (Jarota Jarocin), Marcin Gozdal (Leśnik Manowo), Piotr Karasiński (Bałtyk Gdynia), Szymon Kocieniewski (Wda Świecie), Marcin Krystek (Świt Skolwin (Szczecin)), Rafał Maćkowski (Pogoń II Szczecin), Jakub Moder (Lech II Poznań), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń), Stayko Stoychev (KKS Kalisz), Filip Szewczyk (Jarota Jarocin), Michał Szubert (Gwardia Koszalin), Patryk Urbański (Wda Świecie), Łukasz Zwoliński (Pogoń II Szczecin)

4 - Kayode Balogun (KKS Kalisz), Mateusz Bochnak (Pogoń II Szczecin), Damian Czech (KKS Kalisz), Mateusz Frankowski (GKS Przodkowo), Jeremiasz Grela (Gwardia Koszalin), Jakub Groszkowski (Górnik Konin), Przemysław Kostuch (GKS Przodkowo), Damian Kugiel (KS Chwaszczyno), Bartosz Ława (Vineta Wolin), Mateusz Łuczak (GKS Przodkowo), Mateusz Majewski (Górnik Konin), Yuki Nemoto (Leśnik Manowo), Damian Pawlak (Jarota Jarocin), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska), Przemysław Szur (GKS Przodkowo), Adrian Świątek (Polonia Środa Wielkopolska)

3 - Maciej Adamczewski (Górnik Konin), Arkadiusz Byczkowski (KS Chwaszczyno), Błażej Ciesielski (KKS Kalisz), Paweł Czoska (GKS Przodkowo), Przemysław Duda (KS Chwaszczyno), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Cezary Gawron (GKS Przodkowo), Jay Jaskólski (Chemik Bydgoszcz), Kamil Jóźwiak (Lech II Poznań), Igor Jurga (Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Kłos (Pogoń Lębork), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew), Mateusz Madziąg (Pogoń Lębork), Mateusz Majer (Górnik Konin), Szymon Maziarz (Chemik Bydgoszcz), Patryk Nowak (Chemik Bydgoszcz), Patryk Pytlak (Pogoń Lębork), Piotr Radoszewski (Górnik Konin), Piotr Robakowski (GKS Przodkowo), Damian Rysiewski (Chemik Bydgoszcz), Karol Saganowski (Leśnik Manowo), Filip Sosnowski (Bałtyk Gdynia), Maciej Stańczyk (Gwardia Koszalin), Michał Szałek (Pogoń Lębork), Grzegorz Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Śmiałek (Sokół Kleczew), Aleksander Tomaszewski (Elana Toruń), Marcin Tomaszewski (KKS Kalisz), Mateusz Węsierski (KS Chwaszczyno), Krzysztof Wicki (KS Chwaszczyno), Mateusz Wypych (Górnik Konin), Adam Zawierucha (Elana Toruń)

2 - Dominik Andrzejewski (Świt Skolwin (Szczecin)), Krzysztof Bułka (Gwardia Koszalin), Konrad Chojnacki (KKS Kalisz), Daniel Ciach (Elana Toruń), Krzysztof Cysewski (KS Chwaszczyno), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Maksym Demianchuk (GKS Przodkowo), Jakub Dębowski (Sokół Kleczew), Mateusz Gawlik (KKS Kalisz), Michał Grobelny (Jarota Jarocin), Victor Gutierrez (Lech II Poznań), Patryk Janasik (Lech II Poznań), Dawid Jeż (Vineta Wolin), Jarosław Jóźwiak (Świt Skolwin (Szczecin)), Marcin Karniluk (GKS Przodkowo), Andrzej Kaszuba (GKS Przodkowo), Adrian Kochanek (Pogoń Lębork), Ivelin Kostov (KKS Kalisz), Kamil Krzyżanowski (Górnik Konin), Damian Lenkiewicz (Elana Toruń), Piotr Łapigrowski (GKS Przodkowo), Marek Mróz (Lech II Poznań), Jacek Pacyński (Jarota Jarocin), Jan Paczyński (Górnik Konin), Wiktor Patrzykąt (Sokół Kleczew), Krystian Peda (Pogoń II Szczecin), Maciej Portasiński (KS Chwaszczyno), Arkadiusz Proena (Bałtyk Gdynia), Mikołaj Prybiński (Wda Świecie), Tymoteusz Puchacz (Lech II Poznań), Paweł Rakowski (Leśnik Manowo), Mateusz Roszak (Polonia Środa Wielkopolska), Aleks Sieradzki (Górnik Konin), Krystian Sobieraj (Górnik Konin), Michał Stańczyk (Polonia Środa Wielkopolska), Adrian Szatkowski (Leśnik Manowo), Oskar Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Oskar Trzepacz (Chemik Bydgoszcz), Maciej Wardziński (Pogoń Lębork), Mateusz Wesserling (Pogoń Lębork), Rafał Więckowski (Elana Toruń), Kacper Wittbrodt (Vineta Wolin), Daniel Wojciechowski (Gwardia Koszalin), Adam Wolak (KS Chwaszczyno), Maciej Wyganowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Żurowski (Chemik Bydgoszcz)

1 - Mateusz Augustyniak (Górnik Konin), Szymon Babiarz (Chemik Bydgoszcz), Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Franciszek Barzowski (GKS Przodkowo), Mateusz Bień (Leśnik Manowo), Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Boniecki (Pogoń II Szczecin), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Budrowski (KKS Kalisz), Rafał Bujnowski (KS Chwaszczyno), Kacper Chodyna (Lech II Poznań), Jurica Cindric (Lech II Poznań), Dominik Domagalski (KKS Kalisz), Karol Domjan (GKS Przodkowo), Norbert Dondera (Gwardia Koszalin), Dawid Ejzygmann (Leśnik Manowo), Jacek Figaszewski (Elana Toruń), Seweryn Fijołek (Leśnik Manowo), Damian Formela (Pogoń Lębork), Jakub Gackowski (Wda Świecie), Marcin Garlej (Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Grabowski (KKS Kalisz), Mateusz Grudziński (Elana Toruń), Jakub Gwit (Polonia Środa Wielkopolska), Piotr Jakubowski (Leśnik Manowo), Alan Janowski (Jarota Jarocin), Aleksander Januszkiewicz (Gwardia Koszalin), Marcin Kajca (Pogoń Lębork), Jakub Karpiński (Leśnik Manowo), Piotr Kasperkiewicz (Sokół Kleczew), Dawid Kort (Pogoń II Szczecin), Mateusz Kosacki (Vineta Wolin), Oleksandr Kostiuk (Chemik Bydgoszcz), Maciej Kot (Chemik Bydgoszcz), Łukasz Kowalski (KS Chwaszczyno), Dawid Kownacki (Lech II Poznań), Adrian Kronkowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Radosław Krysiński (KS Chwaszczyno), Przemysław Kuss (KS Chwaszczyno), Gracjan Kuśmierek (Pogoń II Szczecin), Łukasz Kwaśnik (GKS Przodkowo), Marcin Listkowski (Pogoń II Szczecin), Jędrzej Ludwiczak (Jarota Jarocin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Mikołaj Łopatka (Polonia Środa Wielkopolska), Bartosz Maciąg (Gwardia Koszalin), Taras Maksymiv (Jarota Jarocin), Wojciech Mielcarek (Lech II Poznań), Damian Mosiejko (KS Chwaszczyno), Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo), Wiktor Naworski (Górnik Konin), Damian Nawrocik (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Nawrocki (Lech II Poznań), Marek Niewiada (Vineta Wolin), Ndubuisi Nnamani (Jarota Jarocin), Charles Nwaogu (Świt Skolwin (Szczecin)), Robert Obst (Pogoń II Szczecin), Przemysław Otuszewski (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Palat (KKS Kalisz), Danian Pavlas (Pogoń II Szczecin), Jakub Pawlicki (Lech II Poznań), Tymur Pohranichnyi (Bałtyk Gdynia), Paweł Rasmus (KS Chwaszczyno), Adrian Raszka (Chemik Bydgoszcz), Krzysztof Rzepa (Bałtyk Gdynia), Szymon Sadowski (Bałtyk Gdynia), Adrian Skorb (Vineta Wolin), Adrian Solczak (KS Chwaszczyno), Michał Steinke (Elana Toruń), Mateusz Sychowski (Pogoń Lębork), Karol Szopiński (Bałtyk Gdynia), Jakub Tarka (Vineta Wolin), Olekasandr Tolstiak (KS Chwaszczyno), Krystian Tomaszewski (Elana Toruń), Patryk Tomaszewski (Chemik Bydgoszcz), Łukasz Wenerski (Wda Świecie), Dawid Wietrzykowski (Wda Świecie), Krzysztof Wolkiewicz (Polonia Środa Wielkopolska), Daniel Wólkiewicz (Pogoń Lębork), Łukasz Zakrzewski (Pogoń II Szczecin), Marek Zdanowicz (Leśnik Manowo), Sebastian Żołnowski (GKS Przodkowo)
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE