POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014 - Klasyfikacja strzelców






W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Szarża Krojanty - Pogoń Prabuty 0-5 (1), Borowiak Czersk - Szarża Krojanty 4-1 (1), Wda Lipusz - Centrum Pelplin 1-7 (7), Grom Nowy Staw - Szarża Krojanty 3-2 (2), Radunia Stężyca - Pogoń Prabuty 4-0 (4), Chojniczanka II Chojnice - Relax Ryjewo 10-0 (10), Borowiak Czersk - Wisła Korzeniewo 3-2 (5), Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo 2-4 (1), Centrum Pelplin - Orzeł Subkowy 1-1 (1), Delta Miłoradz - Wda Lipusz 3-0 (3), Błękitni Stare Pole - Pogoń Prabuty 3-0 (3), Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn 2-3 (5), Orzeł Subkowy - Radunia Stężyca 2-1 (3), Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk 6-1 (7), Relax Ryjewo - Sokół Zblewo 2-2 (4), Chojniczanka II Chojnice - Szarża Krojanty 0-2 (2), Rodło Kwidzyn - Grom Nowy Staw 2-0 (2), Szarża Krojanty - Relax Ryjewo 3-1 (4), Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo 2-7 (9), Wda Lipusz - Chojniczanka II Chojnice 2-2 (4), Borowiak Czersk - Delta Miłoradz 0-1 (1), Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy 0-2 (2), Centrum Pelplin - Wisła Korzeniewo 11-0 (11), Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 3-5 (8), Wisła Korzeniewo - Radunia Stężyca 2-2 (4), Relax Ryjewo - Wda Lipusz 1-2 (3), KP Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole 4-1 (5), Grom Nowy Staw - Centrum Pelplin 4-2 (6), Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk 2-1 (3), Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn 0-1 (1), Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty 4-3 (7), Delta Miłoradz - Sokół Zblewo 1-0 (1), Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 1-3 (4), Sokół Zblewo - Wda Lipusz 3-4 (7), KP Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 4-2 (6), Pogoń Prabuty - Szarża Krojanty 1-1 (2), Delta Miłoradz - Centrum Pelplin 1-4 (5), Chojniczanka II Chojnice - Rodło Kwidzyn 4-1 (5), Borowiak Czersk - Relax Ryjewo 6-1 (7), Centrum Pelplin - Chojniczanka II Chojnice 7-1 (8), Błękitni Stare Pole - Grom Nowy Staw 0-2 (2), KP Starogard Gdański - Pogoń Prabuty 3-0 (3), Wda Lipusz - Szarża Krojanty 0-1 (1), Radunia Stężyca - Delta Miłoradz 2-0 (2), Grom Nowy Staw - Orzeł Subkowy 3-0 (1), Relax Ryjewo - Centrum Pelplin 1-2 (3), Wisła Korzeniewo - KP Starogard Gdański 2-2 (2), Chojniczanka II Chojnice - Radunia Stężyca 2-3 (5), Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1-1 (1), Błękitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice 4-2 (2), Rodło Kwidzyn - Szarża Krojanty 4-0 (4), Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty 1-1 (1), Centrum Pelplin - Sokół Zblewo 5-1 (6), KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 4-2 (5), Orzeł Subkowy - Delta Miłoradz 3-0 (3), Radunia Stężyca - Relax Ryjewo 4-0 (4), Sokół Zblewo - Radunia Stężyca 1-2 (3), Grom Nowy Staw - Wisła Korzeniewo 2-1 (1), Relax Ryjewo - Błękitni Stare Pole 1-2 (1), Szarża Krojanty - Centrum Pelplin 1-2 (1), Błękitni Stare Pole - Sokół Zblewo 5-1 (6), Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz 2-1 (3), Grom Nowy Staw - Pogoń Prabuty 5-0 (5), Centrum Pelplin - Wda Lipusz 4-0 (4), Radunia Stężyca - Szarża Krojanty 2-0 (2), Rodło Kwidzyn - Borowiak Czersk 1-1 (2), KP Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice 6-0 (6), Orzeł Subkowy - Relax Ryjewo 1-2 (3), Sokół Zblewo - Orzeł Subkowy 2-0 (2), Relax Ryjewo - KP Starogard Gdański 0-1 (1), Borowiak Czersk - Centrum Pelplin 2-1 (3), Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn 0-4 (4), Chojniczanka II Chojnice - Wisła Korzeniewo 4-2 (6), Wda Lipusz - Radunia Stężyca 2-3 (5), Delta Miłoradz - Grom Nowy Staw 2-3 (5), Wisła Korzeniewo - Relax Ryjewo 7-1 (8), Grom Nowy Staw - Chojniczanka II Chojnice 7-2 (9), KP Starogard Gdański - Sokół Zblewo 5-1 (6), Błękitni Stare Pole - Wda Lipusz 2-1 (3), Centrum Pelplin - Rodło Kwidzyn 1-0 (1), Radunia Stężyca - Borowiak Czersk 5-1 (6), Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty 2-0 (2), Rodło Kwidzyn - Radunia Stężyca 1-2 (3), Sokół Zblewo - Wisła Korzeniewo 2-1 (3), Wda Lipusz - Orzeł Subkowy 1-10 (11), Borowiak Czersk - Błękitni Stare Pole 4-1 (5), Pogoń Prabuty - Centrum Pelplin 2-3 (5), Relax Ryjewo - Grom Nowy Staw 0-1 (1), Chojniczanka II Chojnice - Delta Miłoradz 1-3 (4), Szarża Krojanty - KP Starogard Gdański 3-3 (6), Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn 0-3 (3), KP Starogard Gdański - Wda Lipusz 8-1 (9), Wisła Korzeniewo - Szarża Krojanty 1-4 (5), Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo 3-1 (4), Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Prabuty 0-4 (4), Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk 1-1 (2), Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 3-3 (6), Radunia Stężyca - Centrum Pelplin 2-3 (5), Wda Lipusz - Wisła Korzeniewo 5-1 (6), Sokół Zblewo - Delta Miłoradz 2-1 (3), Centrum Pelplin - Błękitni Stare Pole 4-1 (5), Relax Ryjewo - Chojniczanka II Chojnice 3-1 (4), Borowiak Czersk - KP Starogard Gdański 1-4 (5), Pogoń Prabuty - Radunia Stężyca 2-3 (5), Szarża Krojanty - Grom Nowy Staw 3-1 (4), Rodło Kwidzyn - Orzeł Subkowy 2-0 (2), Błękitni Stare Pole - Radunia Stężyca 1-1 (2), Wisła Korzeniewo - Borowiak Czersk 1-4 (5), Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-3 (5), Relax Ryjewo - Pogoń Prabuty 2-1 (3), Chojniczanka II Chojnice - Sokół Zblewo 6-0 (6), Delta Miłoradz - Szarża Krojanty 4-0 (4), Szarża Krojanty - Chojniczanka II Chojnice 2-0 (2), Wda Lipusz - Delta Miłoradz 1-3 (4), Sokół Zblewo - Relax Ryjewo 0-1 (1), Borowiak Czersk - Grom Nowy Staw 1-2 (3), Centrum Pelplin - KP Starogard Gdański 1-1 (2), Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole 5-1 (6), Radunia Stężyca - Orzeł Subkowy 3-1 (4), Rodło Kwidzyn - Wisła Korzeniewo 6-1 (7), Relax Ryjewo - Szarża Krojanty 2-4 (6), Grom Nowy Staw - Rodło Kwidzyn 0-2 (2), KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 3-1 (4), Wisła Korzeniewo - Centrum Pelplin 6-5 (11), Sokół Zblewo - Pogoń Prabuty 2-1 (3), Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz 6-3 (9), Orzeł Subkowy - Błękitni Stare Pole 1-1 (2), Delta Miłoradz - Borowiak Czersk 3-4 (7), Wda Lipusz - Relax Ryjewo 6-2 (8), Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice 3-0 (3), Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 2-0 (2), Centrum Pelplin - Grom Nowy Staw 8-4 (12), Radunia Stężyca - Wisła Korzeniewo 3-0 (3), Błękitni Stare Pole - KP Starogard Gdański 0-4 (4), Pogoń Prabuty - Orzeł Subkowy 0-1 (1), Szarża Krojanty - Sokół Zblewo 3-2 (5),
Strzelcy wg drużyn

14 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)

13 - Wojciech Szoska (Orzeł Subkowy)

11 - Patryk Duda (Borowiak Czersk), Bartosz Wacławski (Pogoń Prabuty)

10 - Kamil Wróblewski (Błękitni Stare Pole)

8 - Bartosz Machut (Wda Lipusz), Kacper Siora (KP Starogard Gdański), Tomasz Wyrzykowski (Wisła Korzeniewo)

7 - Sebastian Armatowski (KP Starogard Gdański), Władysław Nawrocki (Sokół Zblewo), Tomasz Skalski (Orzeł Subkowy), Nikodem Szalkowski (Rodło Kwidzyn), Łukasz Wojtyło (Centrum Pelplin), Jakub Zabłocki (Rodło Kwidzyn)

6 - Marek Buć (Błękitni Stare Pole), Mateusz Dawidowski (KP Starogard Gdański), Krystian Jurczyk (Centrum Pelplin), Łukasz Kaszubowski (Centrum Pelplin), Wojciech Miecznik (Grom Nowy Staw), Bartłomiej Trzoska (Sokół Zblewo), Dawid Wróblewski (Centrum Pelplin)

5 - Mateusz Frymark (Szarża Krojanty), Mateusz Kołodziej (Chojniczanka II Chojnice), Przemysław Laskowski (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Orłowski (Chojniczanka II Chojnice), Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo), Bartosz Stencel (Radunia Stężyca), Mateusz Szopiński (Sokół Zblewo), Dawid Torłop (Rodło Kwidzyn)

4 - Krzysztof Cichosz (Radunia Stężyca), Robert Cieszyński (Wda Lipusz), Mateusz Dubiela (KP Starogard Gdański), Sylwester Gońda (Centrum Pelplin), Daniel Groth (Radunia Stężyca), Jakub Hoffmann (Radunia Stężyca), Łukasz Jaworski (Pogoń Prabuty), Tomasz Jeleń (Delta Miłoradz), Piotr Runowski (KP Starogard Gdański), Grzegorz Skórczewski (KP Starogard Gdański)

3 - Patryk Barłożewski (KP Starogard Gdański), Paweł Bruski (Wda Lipusz), Kamil Cybulski (Szarża Krojanty), Michał Draszanowski (Sokół Zblewo), Bartosz Drewek (Grom Nowy Staw), Patryk Drewek (Chojniczanka II Chojnice), Szymon Hanas (Pogoń Prabuty), Mateusz Janowski (Orzeł Subkowy), Szymon Jędrzejowski (Szarża Krojanty), Sebastian Kępiński (Grom Nowy Staw), Przemysław Lewandowski (Rodło Kwidzyn), Jacek Podgórski (Chojniczanka II Chojnice), Maciej Pruszkowski (Rodło Kwidzyn), Łukasz Skalski (Orzeł Subkowy), Dariusz Szczuka (Wisła Korzeniewo), Paweł Zamerski (Relax Ryjewo)

2 - Bartłomiej Biber (Radunia Stężyca), Jacek Bykowski (Błękitni Stare Pole), Jacek Gretkowski (Wisła Korzeniewo), Damian Hinca (Radunia Stężyca), Kryspin Karnat (Sokół Zblewo), Marek Kaszubowski (Borowiak Czersk), Cezary Kossarzecki (Delta Miłoradz), Piotr Kurczyński (Orzeł Subkowy), Grzegorz Lipiński (Wda Lipusz), Przemysław Maluchnik (Rodło Kwidzyn), Maciej Megger (Borowiak Czersk), Sebastian Pajdzik (Relax Ryjewo), Grzegorz Pawłuszek (Centrum Pelplin), Mateusz Pogorzelski (Delta Miłoradz), Sławomir Pufelski (Radunia Stężyca), Dawid Radomski (Chojniczanka II Chojnice), Tomasz Romanow (Wda Lipusz), Mateusz Schmidt (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Sroka (Orzeł Subkowy), Dominik Sumiński (Borowiak Czersk), Krystian Tryba (Błękitni Stare Pole), Szymon Waga (Grom Nowy Staw), Bartłomiej Węsiora (Radunia Stężyca), Michał Zalewski (Wisła Korzeniewo), Patryk Zalewski (Błękitni Stare Pole), Karol Ziąbski (Chojniczanka II Chojnice), Krystian Zieliński (KP Starogard Gdański)

1 - (), Karol Cablewski (KP Starogard Gdański), Krzysztof Cicherski (Grom Nowy Staw), Jacek Dębicki (Wisła Korzeniewo), Michał Dorawa (Szarża Krojanty), Mateusz Gretkowski (Rodło Kwidzyn), Grzegorz Gwóźdź (Wisła Korzeniewo), Łukasz Gładek (Grom Nowy Staw), Marek Hinc (Radunia Stężyca), Patryk Iwański (Relax Ryjewo), Matuesz Jankowski (Błękitni Stare Pole), Konrad Jałocha (Chojniczanka II Chojnice), Tomasz Jędrzejewski (Rodło Kwidzyn), Sergiej Jeroszewicz (Szarża Krojanty), Kalinowski (Rodło Kwidzyn), Sebastian Karlak (Błękitni Stare Pole), Patryk Kaszuba (Grom Nowy Staw), Patryk Krajewski (Pogoń Prabuty), Mateusz Kupczyk (KP Starogard Gdański), Przemysław Kurek (Błękitni Stare Pole), Dawid Kwaśniak (Orzeł Subkowy), Patryk Laskowski (Chojniczanka II Chojnice), Michał Lepczak (Błękitni Stare Pole), Krzysztof Lisewski (Orzeł Subkowy), Jarosław Malarski (Orzeł Subkowy), Radosław Martyka (Relax Ryjewo), Karol Michalak (Szarża Krojanty), Maciej Misiak (Relax Ryjewo), Adam Miśkiewicz (Grom Nowy Staw), Paweł Moczadło (Borowiak Czersk), Dariusz Mogielnicki (Wisła Korzeniewo), Jakub Mrozik (Chojniczanka II Chojnice), Dawid Mroziński (Centrum Pelplin), Marcin Oliwa (Wda Lipusz), Krzysztof Orłowski (Błękitni Stare Pole), Piotr Ossowski (Wda Lipusz), Michał Podlasek (Pogoń Prabuty), Dawid Podlewski (Delta Miłoradz), Rafał Rekowski (Wda Lipusz), Jakub Resmerowski (Centrum Pelplin), Patryk Richert (Błękitni Stare Pole), Krzysztof Rompca (Chojniczanka II Chojnice), Kamil Sablewski (Orzeł Subkowy), Dawid Sikorski (Szarża Krojanty), Daniel Sommerfeld (KP Starogard Gdański), Damian Sontowski (Rodło Kwidzyn), Bartosz Sowiński (Pogoń Prabuty), Paweł Strzelecki (Rodło Kwidzyn), Łukasz Szpakowski (Rodło Kwidzyn), Sebastian Tomczuk (Grom Nowy Staw), Marcin Ulewski (Relax Ryjewo), Sławomir Wilczewski (Orzeł Subkowy), Marcin Wit (Relax Ryjewo), Paweł Wojtaś (Pogoń Prabuty), Kamil Woliński (Błękitni Stare Pole), Mateusz Zaworski (Sokół Zblewo)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE