MENU
ROZGRYWKI 14/15
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
POLECAMY
REKLAMA

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2011/2012 - Klasyfikacja strzelców


Strzelcy wg drużyn

36 - Kacper Łazaj (Lechia Gdańsk)

21 - Dariusz Formella (Arka Gdynia)

18 - Maciej Koziara (Arka Gdynia SI)

16 - Mateusz Gretkowski (Rodło Kwidzyn)

15 - Mateusz Wons (Olivia Gdańsk)

14 - Michał Fierka (Arka Gdynia), Bartłomiej Smuczyński (Lechia Gdańsk), Sebastian Sypniewski (Lechia Gdańsk)

13 - Patryk Zenik (Arka Gdynia)

12 - Grzegorz Gulczyński (AP Lechia Gdańsk), Daniel Sidor (Gryf Słupsk), Karol Zieliński (AP Lechia Gdańsk)

11 - Michał Gałecki (Arka Gdynia), Paweł Kowalczyk (Arka Gdynia)

10 - Jakub Bartlewski (Arka Gdynia SI), Bartosz Brzoskowski (KP Starogard Gdański), Marek Karpiński (Gryf Słupsk), Wojciech Luzak (Gryf Słupsk), Oktawian Skrzecz (AP Lechia Gdańsk)

9 - Maciej Bancer (Lechia Gdańsk), Artur Wojach (Gryf Słupsk)

8 - Sylwester Gońda (KP Starogard Gdański), Przemysław Grycman (Rodło Kwidzyn), Mateusz Muller (AP Malbork), Dominik Tylko (AP Malbork)

7 - Adrian Baniewicz (AP Malbork), Marcin Baprawski (Rodło Kwidzyn), Robert Cichocki (Polonia Gdańsk), Patryk Drewek (Chojniczanka Chojnice), Damian Mosiejko (Arka Gdynia), Łukasz Mozler (Arka Gdynia), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Mateusz Skrzypczak (Arka Gdynia SI), Kornel Wysocki (Bałtyk Gdynia)

6 - Michał Cejer (Olivia Gdańsk), Przemysław Czerwiński (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Gieraszek (Bałtyk Gdynia), Adrian Jeleń (KP Starogard Gdański), Mikołaj Kisielewski (Gryf Słupsk), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Patryk Nowak (Polonia Gdańsk), Tomasz Pietruszyński (AP Malbork), Patryk Sapożnik (AP Lechia Gdańsk), Patryk Tomczak (Arka Gdynia SI)

5 - Bartosz Butlewski (Polonia Gdańsk), Przemysław Frankowski (Lechia Gdańsk), Patryk Galeniewski (Arka Gdynia), Kamil Godula (Arka Gdynia SI), Rafał Gorczyca (Lechia Gdańsk), Patryk Grzymała (Olivia Gdańsk), Mateusz Kozieniec (Arka Gdynia SI), Radosław Krysiński (Bałtyk Gdynia), Robert Mańkowski (Pomezania Malbork), Patryk Rocławski (Bałtyk Gdynia), Maciej Skibowski (Lechia Gdańsk), Karol Szopiński (Chojniczanka Chojnice)

4 - Patryk Bejrowski (Lechia Gdańsk), Marek Bolda (Arka Gdynia), Przemysław Dorawa (Chojniczanka Chojnice), Damian Gapiński (Polonia Gdańsk), Hieronim Gierszewski (AP Lechia Gdańsk), Jarosław Janukowicz (Olivia Gdańsk), Mateusz Liedtke (Arka Gdynia), Jakub Stefaniak (Rodło Kwidzyn), Michał Sztandar (Arka Gdynia), Arkadiusz Tryba (Olivia Gdańsk), Bartosz Wojtysiak (Pomezania Malbork), Adrian Zalewski (Arka Gdynia)

3 - Adam Baranowski (Gryf Słupsk), Łukasz Buda (Arka Gdynia SI), Maciej Dampc (Arka Gdynia), Mateusz Daukszys (Pomezania Malbork), Jakub Jędrzejewski (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Kołodziej (Chojniczanka Chojnice), Adam Lamczyk (AP Lechia Gdańsk), Patryk Lasocki (Gryf 2009 Tczew), Mateusz Mikczyński (Pomezania Malbork), Ryszard Narloch (KP Starogard Gdański), Michał Olszewski (Gryf 2009 Tczew), Dominik Skwarek (Olivia Gdańsk), Dawid Torłop (Rodło Kwidzyn), Karol Wasziński (KP Starogard Gdański), Karol Zieliński KPS (KP Starogard Gdański), Krystian Zieliński (Olivia Gdańsk)

2 - ? ? (KP Starogard Gdański), Jakub Bach (Arka Gdynia SI), Tomasz Drozdowski (Lechia Gdańsk), Dawid Gleizner (AP Malbork), Karol Grosz (Olivia Gdańsk), Amadeusz Gutmański (AP Malbork), Dawid Justka (Gryf 2009 Tczew), Michał Kłos (Rodło Kwidzyn), Dawid Kochański (AP Malbork), Dawid Kręcki (Chojniczanka Chojnice), Konrad Kupczyk (Arka Gdynia SI), Michał Kwaśniewski (KP Starogard Gdański), Marek Lebiedziuk (Pomezania Malbork), Filip Łapot (AP Lechia Gdańsk), Dominik Malanowski (Lechia Gdańsk), Igor Miasnikow (Arka Gdynia), Piotr Myścich (Rodło Kwidzyn), Patryk Narloch (Olivia Gdańsk), Kamil Oblizajek (Gryf Słupsk), Krystian Patok (Arka Gdynia SI), Marcin Pettke (Bałtyk Gdynia), Arkadiusz Reca (Chojniczanka Chojnice), Przemysław Szur (Arka Gdynia SI), Dawid Zadrowski (Bałtyk Gdynia), Alan Ziemianek (Rodło Kwidzyn), Bartosz Ziobro (Gryf Słupsk)

1 - Damian Belecki (Olivia Gdańsk), Maciej Bujmiło (Gryf Słupsk), Karol Cieślik (Bałtyk Gdynia), Bartosz Cieśliński (Chojniczanka Chojnice), Krzysztof Cysewski (Chojniczanka Chojnice), Dawid Dąbrowski (Gryf 2009 Tczew), Paweł Dubicki (AP Malbork), Artur Galeniewski (Pomezania Malbork), Jarosław Groen (Arka Gdynia SI), Łukasz Grulkowski (Bałtyk Gdynia), Karol Hildebrandt (Lechia Gdańsk), Kamil Jabłoński (Pomezania Malbork), Jacek Jadanowski (AP Lechia Gdańsk), Damian Jastrzębski (Arka Gdynia SI), Kamil Jastrzębski (AP Lechia Gdańsk), Michał Just (Pomezania Malbork), Mateusz Kamiński (KP Starogard Gdański), Piotr Kartuszyński (KP Starogard Gdański), Łukasz Kopka (AP Lechia Gdańsk), Filip Kreft (Arka Gdynia SI), Jakub Krysiak (AP Malbork), Kamil Kulas (Polonia Gdańsk), Patryk Lemke (Gryf 2009 Tczew), Adrian Litwiński (AP Malbork), Bartosz Maślak (Arka Gdynia), Oskar Miotk (Arka Gdynia), Patryk Orzechowski (AP Malbork), Miłosz Ossowski (Polonia Gdańsk), Bartosz Panasiuk (Bałtyk Gdynia), Martin Pasieka (Bałtyk Gdynia), Błażej Piepiórka (AP Malbork), Dawid Potoczek (AP Malbork), Marcin Pryba (KP Starogard Gdański), Dawid Raczkowski (Olivia Gdańsk), Paweł Rasmus (Bałtyk Gdynia), Damian Reszka (KP Starogard Gdański), Mateusz Schmidt (Chojniczanka Chojnice), Kewin Sidor (Lechia Gdańsk), Michał Sikora (Bałtyk Gdynia), Seweryn Słowik (Lechia Gdańsk), Bartosz Stępień (Gryf Słupsk), Mateusz Szaflik (Rodło Kwidzyn), Dominik Szczepkowski (Gryf Słupsk), Łukasz Szpakowski (Rodło Kwidzyn), Andrzej Szpyrko (Bałtyk Gdynia), Mikołaj Torbicki (Gryf 2009 Tczew), Dawid Turzeniecki (Polonia Gdańsk), Kamil Wadowski (AP Malbork), Dawid Wańczuk (Arka Gdynia SI), Jakub Węgrzynowski (Polonia Gdańsk), Paweł Witt (Bałtyk Gdynia), Michał Zapaśnik (Lechia Gdańsk), Oskar Zaremba (Bałtyk Gdynia), Piotr Zubkowicz (Polonia Gdańsk), Kamil Życzyński (Arka Gdynia SI)
© Pomorski Futbol 2003-2014 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE