Klasa B - pomorska - grupa Malbork VI - sezon 2021/2022 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

31 - Kamil Wilemski (Rodło Trzciano)

26 - Michał Knop (Pogoń Smętowo)

21 - Grzegorz Grenc (Rodło Trzciano)

19 - Paweł Bednarczyk (GKS Straszewo)

15 - Robert Felski (Amatorka Mikołajki Pomorskie)

13 - Mateusz Jagiełło (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Dawid Suchewicz (Pomorzanka Skórcz)

12 - Kamil Bąkowski (Rodło Trzciano), Marcin Skoczyński (Amatorka Mikołajki Pomorskie)

11 - Grzegorz Nalborski (Szpak Skórcz), Wojciech Zimny (Powiśle Stary Targ), Mateusz Żuchowski (GKS Straszewo)

10 - Maciej Bełz (Powiśle Stary Targ), Kacper Nalborski (Szpak Skórcz), Patrick Preuss (Rodło Trzciano)

9 - Przemysław Kamieniecki (GKS Gardeja), Krystian Ludorf (Orliki Stary Dzierzgoń)

8 - Sławomir Pieńdak (Pogoń Smętowo)

7 - Kacper Drożdż (KP Wandowo), Kacper Kapszewicz (Powiśle Czernin), Maciej Szyszko (Powiśle Pawlice-Rakowiec)

6 - Alan Felski (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Marcin Lisiewicz (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Szymon Malecki (Pomorzanka Skórcz), Mateusz Łyjak (GKS Straszewo)

5 - Stanisław Jesiołowski (GKS Straszewo), Miłosz Kwiatkowski (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Andrzej Marcińczyk (Orliki Stary Dzierzgoń), Jakub Pawiński (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Sebastian Piętak (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Sebastian Podworski (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Krzysztof Przychodzki (GKS Straszewo), Jacek Stuczyński (Pogoń Smętowo), Dariusz Szczuka (KP Wandowo), Kacper Talarek (Powiśle Stary Targ), Mariusz Tamski (Rodło Trzciano), Bartłomiej Zimny (Powiśle Stary Targ)

4 - Łukasz Feld (GKS Gardeja), Jakub Golba (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Tomasz Knapik (Powiśle Stary Targ), Szymon Magierowski (KP Wandowo), Rafał Makiła (Szpak Skórcz), Aleksander Semczuk (GKS Gardeja), Damian Sowa (KP Wandowo), Andrzej Szmajchel (Pogoń Smętowo), Adrian Tabor (GKS Gardeja)

3 - Adam Detmer (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Marcin Gogół (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Artur Gruhs (Pogoń Smętowo), Kamil Jabłoński (Powiśle Stary Targ), Robert Jędrzejewski (Orliki Stary Dzierzgoń), Adrian Krejmer (Orliki Stary Dzierzgoń), Jakub Kujawa (Powiśle Stary Targ), Mateusz Ostrowski (GKS Gardeja), Patryk Sokołowski (GKS Gardeja), Wojciech Stępień (Powiśle Czernin), Aleksander Szilling (Orliki Stary Dzierzgoń), Marcin Szudziński (Rodło Trzciano)

2 - Michał Anuszek (KP Wandowo), Jakub Bartosiak (KP Wandowo), Tomasz Bianek (Szpak Skórcz), Mateusz Błachuta (GKS Straszewo), Dawid Cyrankowski (Powiśle Czernin), Paweł Derdowski (Szpak Skórcz), Przemysław Gos (Powiśle Czernin), Hieronim Groth (Pomorzanka Skórcz), Rafał Gwizdalski (Pomorzanka Skórcz), Krzysztof Klin (Szpak Skórcz), Mateusz Kończalski (GKS Gardeja), Sławomir Korda (Powiśle Czernin), Jakub Kozłowski (Pogoń Smętowo), Krzysztof Kuzior (GKS Gardeja), Jacek Lorek (GKS Straszewo), Filip Maziarz (Rodło Trzciano), Piotr Piątkowski (GKS Gardeja), Kacper Prokuski (KP Wandowo), Szymon Radziwiłł (GKS Gardeja), Damian Śliwiak (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Cezary Szewczak (KP Wandowo), Marcin Szweda (Pomorzanka Skórcz), Jakub Szymański (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Mateusz Szyszko (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Sebastian Wosiak (Rodło Trzciano), Dawid Wołowiec (Powiśle Czernin), Daniel Zalewski (Orliki Stary Dzierzgoń)

1 - Marcin Antoniak (Powiśle Stary Targ), Filip Barcik (Rodło Trzciano), Kamil Bednarczyk (GKS Straszewo), Mariusz Bobko (Orliki Stary Dzierzgoń), Krzysztof Boniecki (Pogoń Smętowo), Jakub Borzyszkowski (KP Wandowo), Dominik Brozdowski (GKS Straszewo), Andrzej Całka (Orliki Stary Dzierzgoń), Jakub Ciesielski (Szpak Skórcz), Grzegorz Cylkowski (Pomorzanka Skórcz), Vel Duda Dudziński (Powiśle Stary Targ), Michał Eschenbach (Pomorzanka Skórcz), Maciej Gudowski (GKS Gardeja), Kamil Halik (GKS Gardeja), Łukasz Jaworski (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Krzysztof Justa (Pogoń Smętowo), Dariusz Kamiński (Powiśle Stary Targ), Krzysztof Kasprzak (Orliki Stary Dzierzgoń), Marcin Kawiński (Powiśle Czernin), Bartłomiej Kozłowski (Pogoń Smętowo), Dominik Kołak (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Patryk Krawniak (Rodło Trzciano), Patryk Krzykowski (Pomorzanka Skórcz), Adrian Kujawa (Powiśle Stary Targ), Łukasz Kupiecki (KP Wandowo), Dominik Kuźma (Rodło Trzciano), Bartosz Kwiatkowski (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Karol Laskowski (Pomorzanka Skórcz), Jakub Lewandowski (GKS Gardeja), Przemysław Lewandowski (KP Wandowo), Dominik Majewski (Powiśle Stary Targ), Radosław Makiła (Szpak Skórcz), Kacper Malewski (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Krystian Malicki (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Krzysztof Muszyński (Pogoń Smętowo), Kacper Nowogrodzki (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Waldemar Olek (Powiśle Czernin), Przemysław Orłowski (Orliki Stary Dzierzgoń), Dylan Ostrzyżek (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Adam Putkamer (Pomorzanka Skórcz), Kacper Rydzewski (Powiśle Stary Targ), Sławomir Sidorowicz (Powiśle Czernin), Jacek Skoczyński (Amatorka Mikołajki Pomorskie), Hubert Szczepaniak (KP Wandowo), Jakub Szczepański (Powiśle Czernin), Dawid Szudziński (Rodło Trzciano), Marcin Taczyński (GKS Gardeja), Patryk Urban (Szpak Skórcz), Artur Wesołowski (Pomorzanka Skórcz), Dariusz Westfal (Powiśle Czernin), Damian Willma (Powiśle Stary Targ), Łukasz Wilma (Pomorzanka Skórcz), Kamil Wójcik (Orliki Stary Dzierzgoń), Patryk Wojtkowski (Powiśle Czernin), Adrian Zalech (GKS Gardeja), Paweł Zalech (GKS Gardeja), Marcel Zalewski (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Andrzej Łukaszewski (Powiśle Pawlice-Rakowiec), Jakub Łyjak (GKS Straszewo)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE