Strzelcy wg drużyn14 - Jakub Gronowski (Kolejarz Chojnice),
Patryk Naczyk (GKS Bobowo)
12 - Remigiusz Behrendt (GKS Bobowo)
10 - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo),
Guladi Kokoladze (Brda Rytel),
Michał Prądzyński (Czarni Piece),
Mateusz Weyna (Brda Rytel)
9 - Tobiasz Sawa (Kolejarz Chojnice),
Mateusz Trzebiński (Kolejarz Chojnice),
Mateusz Zasada (Styna Godziszewo)
8 - Wojciech Kobierzyński (KS Skorzewo),
Kacper Krauze (KS Skorzewo),
Patryk Pobłocki (Wierzyca Stara Kiszewa),
Marcin Prądzyński (Czarni Piece),
Kacper Sreberski (Nowi Nowa Cerkiew),
Rafał Stolz (Sławek Borzechowo),
Daniel Tusk (Santana Wielki Klincz)
7 - Mateusz Bienert (Jantar Pawłowo),
Marcin Potrac (KS Skorzewo),
Paweł Rybacki (Wda Czarna Woda),
Kacer Stachewicz (Jantar Pawłowo)
6 - Sławomir Kowalewski (Szpak Skórcz),
Dawid Koźlinka (Nowi Nowa Cerkiew),
Błażej Suwalski (Szpak Skórcz),
Mateusz Wittstock (Wda Czarna Woda),
Sylwester Wołoszyk (Grom Kleszczewo)
5 - Jakub Gnatowski (Grom Kleszczewo),
Adrian Gracz (Szpak Skórcz),
Dmytro Khanaichuk (Wierzyca Stara Kiszewa),
Moritz Stepnakowski (Styna Godziszewo),
Mateusz Wiśnicki (GKS Bobowo),
Mateusz Woźniak (GKS Bobowo)
4 - Tomasz Czyżewski (Santana Wielki Klincz),
Oskar Filbrandt (Czarni Piece),
Dominik Igel (KS Skorzewo),
Mariusz Jączyński (Nowi Nowa Cerkiew),
Jerzy Jaroński (Styna Godziszewo),
Oskar Kisicki (Santana Wielki Klincz),
Patryk Kosiedowski (Brda Rytel),
Sławomir Malinowski (Wda Czarna Woda),
Damian Tobey (Nowi Nowa Cerkiew),
Jerzy Wojtal (Sławek Borzechowo)
3 - Paweł Arndt (Kolejarz Chojnice),
Radosław Borowicki (Jantar Pawłowo),
Jakub Czarnowski (Czarni Piece),
Bartłomiej Czubek (Sławek Borzechowo),
Filip Ferdynus (Wierzyca Stara Kiszewa),
Maciej Freda (Styna Godziszewo),
Patryk Gaszkowski (Wda Czarna Woda),
Paweł Gawroński (Styna Godziszewo),
Tomasz Gostkowski (KS Skorzewo),
Łukasz Imianowski (LKP Nowa Karczma),
Jakub Jędrzejewski (Kolejarz Chojnice),
trzebiatowski Jutrzenka Szymon (Jantar Pawłowo),
Maciej Klaman (Wierzyca Stara Kiszewa),
Cezary Kusaj (Grom Kleszczewo),
Adrian Małkiewicz (Sławek Borzechowo),
Łukasz Pawełek (Jantar Pawłowo),
Dominik Porazik (Grom Kleszczewo),
Paweł Rudnik (Brda Rytel),
Krystian Zarach (KS Skorzewo),
Kamil Zieliński (KS Skorzewo)
2 - Tomasz Bianek (Szpak Skórcz),
Bartłomiej Biber (Wierzyca Stara Kiszewa),
Dariusz Bobrowski (LKP Nowa Karczma),
Daniel Błaszkowski (Kolejarz Chojnice),
Michał Bławat (Santana Wielki Klincz),
Dawid Chmielewski (Grom Kleszczewo),
Tomasz Chmielewski (Santana Wielki Klincz),
Tomasz Gierszewski (Santana Wielki Klincz),
Arkadiusz Gołuński (Styna Godziszewo),
Paweł Grzonkowski (Jantar Pawłowo),
Daniel Jasiński (GKS Bobowo),
Maciej Kloskowski (Brda Rytel),
Marcin Knitter (Styna Godziszewo),
Marcin Komor (Szpak Skórcz),
Przemysław Lorbiecki (Jantar Pawłowo),
Bartosz Pacek (Kolejarz Chojnice),
Tomasz Pestka (Kolejarz Chojnice),
Łukasz Regliński (Wierzyca Stara Kiszewa),
Mikołaj Rekowski (Wierzyca Stara Kiszewa),
Damian Ryngwelski (Nowi Nowa Cerkiew),
Artur Stywa (Sławek Borzechowo),
Marcin Synoradzki (Brda Rytel),
Krzysztof Szopiński (Nowi Nowa Cerkiew),
Dawid Szulfer (LKP Nowa Karczma),
Przemysław Szulfer (KS Skorzewo),
Damian Trzebiński (Kolejarz Chojnice),
Andrzej Wołoszyk (Grom Kleszczewo)
1 - Artur Baranowski (Brda Rytel),
Mateusz Baranowski (Styna Godziszewo),
Piotr Biesek (Czarni Piece),
Błażej Birna (Wda Czarna Woda),
Mikołaj Brunka (Jantar Pawłowo),
Maciej Bruski (Brda Rytel),
Marcin Bruski (Brda Rytel),
Jakub Błaszkowski (Kolejarz Chojnice),
Patryk Dorau (Wda Czarna Woda),
Wojciech Dunst (Sławek Borzechowo),
Radosław Fojut (Sławek Borzechowo),
Dariusz Frost (Styna Godziszewo),
Filip Gockowski (Styna Godziszewo),
Damian Godlewski (Kolejarz Chojnice),
Krzysztof Hinca (Santana Wielki Klincz),
Adrian Huebner (GKS Bobowo),
Kacper Imianowski (LKP Nowa Karczma),
Kacper Jakusz (LKP Nowa Karczma),
Jakub Jędrzejczyk (LKP Nowa Karczma),
Łukasz Kalinowski (Jantar Pawłowo),
Michał Korczyc (Nowi Nowa Cerkiew),
Patryk Kostuch (KS Skorzewo),
Łukasz Kowalka (KS Skorzewo),
Mateusz Kropidłowski (Wda Czarna Woda),
Aleksander Krużycki (LKP Nowa Karczma),
Tomasz Kuchlin (LKP Nowa Karczma),
Szymon Kuchta (Grom Kleszczewo),
Dominik Lamczyk (Kolejarz Chojnice),
Remigiusz Litkowski (Grom Kleszczewo),
Kamil Lorbiecki (KS Skorzewo),
Radosław Makiła (Szpak Skórcz),
Mateusz Marocki (GKS Bobowo),
Jakub Muszyński (Grom Kleszczewo),
Wiktor Naczk (Styna Godziszewo),
Kacper Nalborski (Szpak Skórcz),
Jakub Narloch (Santana Wielki Klincz),
Mateusz Orlikowski (Czarni Piece),
Patryk Ossowski (Sławek Borzechowo),
Przemysław Pałasz (Wierzyca Stara Kiszewa),
Sebastian Ptaszek (Wda Czarna Woda),
Adrian Remiszka (Jantar Pawłowo),
Damian Reszka (Sławek Borzechowo),
Krzysztof Rompca (KS Skorzewo),
Adrian Różański (Sławek Borzechowo),
Piotr Rożek (Wierzyca Stara Kiszewa),
Piotr Sych (Wierzyca Stara Kiszewa),
Łukasz Szatkowski (Grom Kleszczewo),
Arkadiusz Szczepankiewicz (Wda Czarna Woda),
Tomasz Szenwald (LKP Nowa Karczma),
Rafał Topka (Santana Wielki Klincz),
Przemysław Wełmiński (Czarni Piece),
Dawid Wieczorek (GKS Bobowo),
Marcin Wyrkowski (Brda Rytel),
Dariusz Zyntek (GKS Bobowo),
Maciej Łangowski (Nowi Nowa Cerkiew)