ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Ekstraklasa - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

9 - Niezgoda Jarosław (Legia Warszawa), Imaz Jesús (Jagiellonia Białystok), Félix Jorge (Piast Gliwice)

8 - Gytkjær Christian (Lech Poznań)

7 - Bohar Damjan (Zagłębie Lubin), Brożek Paweł (Wisła Kraków)

6 - Sobiech Artur (Lechia Gdańsk), Klimala Patryk (Jagiellonia Białystok), Lopes Rafael (Cracovia Kraków)

5 - Buksa Adam (Pogoń Szczecin), Jevtić Darko (Lech Poznań), Expósito Erik (Śląsk Wrocław), Brown Felicio Forbes (Raków Częstochowa), Nalepa Michał (Lechia Gdańsk), Parzyszek Piotr (Piast Gliwice), Pich Róbert (Śląsk Wrocław), Živec Saša (Zagłębie Lubin)

4 - Novikovas Arvydas (Legia Warszawa), Schirtladze Dawit (Arka Gdynia), Furman Dominik (Wisła Płock), Angulo Igor (Górnik Zabrze), Jiménez Jesús (Górnik Zabrze), Sekulski Łukasz (ŁKS Łódź), Kujawa Rafał (ŁKS Łódź), Hanca Sergiu (Cracovia Kraków), Spiridonović Srđan (Pogoń Szczecin)

3 - Râpă Cornel (Cracovia Kraków), Michalski Damian (Wisła Płock), Ramírez Dani (ŁKS Łódź), Kanté José (Legia Warszawa), Jóźwiak Kamil (Lech Poznań), Broź Łukasz (Śląsk Wrocław), Tomczyk Paweł (Lech Poznań), Wszołek Paweł (Legia Warszawa), van Pelle Amersfoort (Cracovia Kraków), Schwarz Petr (Raków Częstochowa), Ricardinho (Wisła Płock), Peszko Sławomir (Lechia Gdańsk), Petrášek Tomáš (Raków Częstochowa), Kožulj Zvonimir (Pogoń Szczecin)

2 - Kovačević Adnan (Korona Kielce), Bida Bartosz (Jagiellonia Białystok), Slisz Bartosz (Zagłębie Lubin), Niepsuj David (Wisła Kraków), Štiglec Dino (Śląsk Wrocław), Badía Gerard (Piast Gliwice), Kuświk Grzegorz (Wisła Płock), Runje Ivan (Jagiellonia Białystok), Cámara Juan (Jagiellonia Białystok), Jankowski Maciej (Arka Gdynia), Vejinović Marko (Arka Gdynia), Szwoch Mateusz (Wisła Płock), Papadopulos Michal (Korona Kielce), Chrapek Michał (Śląsk Wrocław), Szysz Patryk (Zagłębie Lubin), Tomasik Piotr (Wisła Płock), Kowalczyk Sebastian (Pogoń Szczecin), Matuszek Szymon (Górnik Zabrze), Romanczuk Taras (Jagiellonia Białystok), Gwilia Walerian (Legia Warszawa)

1 - Deja Adam (Arka Gdynia), Frączczak Adam (Pogoń Szczecin), Czerwiński Alan (Zagłębie Lubin), Uryga Alan (Wisła Płock), Buksa Aleksander (Wisła Kraków), Białek Bartosz (Zagłębie Lubin), Kopacz Bartosz (Zagłębie Lubin), Kwiecień Bartosz (Jagiellonia Białystok), Augustyn Błażej (Lechia Gdańsk), Chuca (Wisła Kraków), Pakulski Dawid (Zagłębie Lubin), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Pačinda Erik (Korona Kielce), Marchwiński Filip (Lech Poznań), Starzyński Filip (Zagłębie Lubin), Paixão Flávio (Lechia Gdańsk), Merebaszwili Giorgi (Wisła Płock), Matynia Hubert (Pogoń Szczecin), Sapała Igor (Raków Częstochowa), Rzeźniczak Jakub (Wisła Płock), Tosik Jakub (Zagłębie Lubin), Żubrowski Jakub (Korona Kielce), Grzesik Jan (ŁKS Łódź), Jach Jarosław (Raków Częstochowa), Amaral João (Lech Poznań), Kościelny Kamil (Raków Częstochowa), Wojtkowski Kamil (Wisła Kraków), Zapolnik Kamil (Górnik Zabrze), Muhar Karlo (Lech Poznań), Triantafyllópoulos Kóstas (Pogoń Szczecin), Mączyński Krzysztof (Śląsk Wrocław), Haraslín Lukáš (Lechia Gdańsk), Luquinhas (Legia Warszawa), Poręba Łukasz (Zagłębie Lubin), Wolsztyński Łukasz (Górnik Zabrze), Gajos Maciej (Lechia Gdańsk), Rosołek Maciej (Legia Warszawa), Rozwandowicz Maksymilian (ŁKS Łódź), Vešović Marko (Legia Warszawa), Cholewiak Mateusz (Śląsk Wrocław), Wdowiak Mateusz (Cracovia Kraków), Wieteska Mateusz (Legia Warszawa), Mak Michał (Wisła Kraków), Rakoczy Michał (Cracovia Kraków), Kwietniewski Mikołaj (Wisła Płock), Radin Milan (Korona Kielce), Mudrinski Ognjen (Jagiellonia Białystok), Dytiatjew Ołeksij (Cracovia Kraków), Malinowski Piotr (Raków Częstochowa), Pyrdoł Piotr (ŁKS Łódź), Płacheta Przemysław (Śląsk Wrocław), Wiśniewski Przemysław (Górnik Zabrze), Wolski Rafał (Lechia Gdańsk), Guima Ricardo (ŁKS Łódź), Rubio (Cracovia Kraków), Kulenović Sandro (Legia Warszawa), Balić Saša (Zagłębie Lubin), Musiolik Sebastian (Raków Częstochowa), Rogne Thomas (Lech Poznań), Puchacz Tymoteusz (Lech Poznań), Savićević Vukan (Wisła Kraków), Udovičić Žarko (Lechia Gdańsk)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE