ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017
Sparingi







Wy¶lij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
18. marca 2017 (sobota):
Delta Miłoradz - Wisła Steblewo
Portowiec Gdańsk - GKS Tr±bki Wielkie
KS Wocławy - Osiczanka Osice jm
15. marca 2017 (¶roda):
Styna Godziszewo - GKS Tr±bki Wielkie
12. marca 2017 (niedziela):
GTS Rusocin - EPT Grabiny Zameczek
11. marca 2017 (sobota):
GTS Goszyn 3-2 Potok Pszczółki (2)
GKS Tr±bki Wielkie 1-2 GTS Mokry Dwór
Wisła Steblewo 6-1 Osiczanka Osice jm
Osiczanka Osice 2-3 Wisła Długie Pole
5. marca 2017 (niedziela):
Zaspa Gdańsk 3-3 GKS Tr±bki Wielkie
Olimp Mierzeszyn 2-4 Huragan Nowe Polaszki
4. marca 2017 (sobota):
Morena Gdańsk 3-6 GTS Goszyn (1)
Wisła Steblewo 7-5 GTS Mokry Dwór
EPT Grabiny Zameczek 5-2 Osiczanka Osice jm
2. marca 2017 (czwartek):
GKS Tr±bki Wielkie 5-2 GTS Rusocin
25. lutego 2017 (sobota):
Portowiec Gdańsk 2-3 GTS Goszyn (1)
Wisła Drewnica 3-4 Wisła Steblewo
GKS II Kolbudy 5-2 Orzeł Straszyn
¦wit Radostowo 4-7 Wisła Długie Pole
22. lutego 2017 (¶roda):
GKS Tr±bki Wielkie 2-4 Orzeł Straszyn
18. lutego 2017 (sobota):
KS Sulmin 2-7 GTS Goszyn (1)
16. lutego 2017 (czwartek):
Polonia Gdańsk 6-0 GTS Goszyn
11. lutego 2017 (sobota):
GTS Goszyn 1-4 Gedania II Gdańsk (2)
4. lutego 2017 (sobota):
Osiczanka Osice 2-5 GTS Goszyn
28. stycznia 2017 (sobota):
Bałtyk II Gdynia 11-0 GTS Goszyn
16. sierpnia 2016 (wtorek):
Potok Pszczółki 2-2 GTS Goszyn
NASTĘPNE SPARINGI

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE