Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
19. marca 2017 (niedziela):
Unia Susz - Pogoń Prabuty
18. marca 2017 (sobota):
GDKiS Ostaszewo 3-2 Nogat Malbork (2)
Potok Pszczółki 1-4 Weber Szprudowo
Delta Miłoradz - Wisła Steblewo
GTS Rusocin - Wisła Tczew
Świt Radostowo - Korona Rywałd
12. marca 2017 (niedziela):
Osa Ząbrowo 2-0 Pogoń Prabuty
11. marca 2017 (sobota):
Delta Miłoradz 1-2 Meteor Pinczyn (1)
Pogoń Smętowo 3-5 Weber Szprudowo (1)
Świt Radostowo 0-2 Olimpia Sztum
Styna Godziszewo - Wisła Tczew
Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki
KP Starogard Gdański (juniorzy) - GDKiS Ostaszewo
Skra Kończewice 1-9 Wisła Tczew
5. marca 2017 (niedziela):
Czarni Przemysław 3-1 Błękitni Kmiecin
4. marca 2017 (sobota):
Orzeł Subkowy 14-2 GDKiS Ostaszewo
Wisła Tczew 5-0 Orzeł Ulnowo
Pogoń Smętowo 1-2 Sobieski Gniew (1)
Świt Radostowo 2-2 WKS Lignowy Szlacheckie
Weber Szprudowo 2-1 Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice 1-1 Skra Kończewice
2. marca 2017 (czwartek):
Orzeł Subkowy 4-3 Wisła Tczew (1)
28. lutego 2017 (wtorek):
Wisła Tczew 0-7 Wierzyca Pelplin (1)
26. lutego 2017 (niedziela):
Jurand Lasowice 2-6 Olimpia Sztum
25. lutego 2017 (sobota):
Sokół Zblewo 2-4 GDKiS Ostaszewo (2)
Jeziorak Iława 3-2 Pogoń Prabuty (1)
Wisła Tczew 3-2 GTS Rusocin
Ruch Gościszewo 1-2 Powiśle Stary Targ (1)
Wisła Korzeniewo - Weber Szprudowo
Świt Radostowo 4-7 Wisła Długie Pole
19. lutego 2017 (niedziela):
Świt Radostowo 4-2 KP Wandowo
18. lutego 2017 (sobota):
Pogoń Prabuty 4-2 Powiśle II Dzierzgoń
Sokół Ełganowo 1-1 GDKiS Ostaszewo (1)
Orzeł Subkowy 8-0 Spójnia Sadlinki
Wisła Tczew 5-3 Gedania II Gdańsk
Wisła Korzeniewo - Relax Ryjewo
Jurand Lasowice 0-2 Ruch Gościszewo
Rodło II Kwidzyn 7-2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
12. lutego 2017 (niedziela):
Meteor Pinczyn 2-1 Weber Szprudowo (1)
Osiczanka Osice 3-5 GDKiS Ostaszewo
11. lutego 2017 (sobota):
Wisła Tczew 8-0 Świt Radostowo
Pogoń Prabuty 2-2 Wisła Korzeniewo
Powiśle II Dzierzgoń 6-1 Relax Ryjewo (1)
Orzeł Subkowy 0-7 Delta Miłoradz
10. lutego 2017 (piątek):
Ruch Gościszewo 2-2 Spójnia Sadlinki
8. lutego 2017 (środa):
Wisła Tczew - Ruch Gościszewo
5. lutego 2017 (niedziela):
Delta Miłoradz 5-4 GDKiS Ostaszewo
Ruch Gościszewo 3-0 LKS Waplewo
4. lutego 2017 (sobota):
Wisła Tczew - Błękitni Stare Pole
Rodło Kwidzyn 2-2 Weber Szprudowo
Sztorm Mosty 3-0 Spójnia Sadlinki
1. lutego 2017 (środa):
Wisła Tczew 0-7 Centrum Pelplin
29. stycznia 2017 (niedziela):
Delta Miłoradz 0-1 Wisła Korzeniewo
28. stycznia 2017 (sobota):
Sztorm Mosty 2-0 Spójnia Sadlinki
27. stycznia 2017 (piątek):
Wisła Tczew 0-6 Wierzyca Pelplin (1)
21. stycznia 2017 (sobota):
Wisła Tczew 7-2 KP Starogard Gdański (juniorzy) (1)
Pomezania Malbork 6-1 Delta Miłoradz
18. stycznia 2017 (środa):
Wisła Tczew 2-7 Gedania Gdańsk
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE