ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 23.02.2020 (10:00 - 15:00) - WOLNE MIEJSCA

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. lutego 2020 (niedziela):
Lipniczanka Lipnica 7-2 GKS Sierakowice
Mady Ostaszewo - Osiczanka Osice
GLKS Różyny - Portowiec Gdańsk
15. lutego 2020 (sobota):
Polonia Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Polonia Gdańsk - Kaszubia II Kościerzyna (2)
LKP Nowa Karczma 0-6 Amator Kiełpino (1)
9. lutego 2020 (niedziela):
Pogoń Lębork 3-1 KS Chwaszczyno
8. lutego 2020 (sobota):
GLKS Różyny 3-4 GTS Goszyn (2)
Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1)
Radunia II Stężyca 1-0 GKS Sierakowice
Solar Władysławowo 0-5 Gedania II Gdańsk
Polonia Gdańsk 2-2 Potok Pszczółki
2. lutego 2020 (niedziela):
Amigo Przyjaźń 0-9 Amator Kiełpino
1. lutego 2020 (sobota):
Polonia Gdańsk 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie
26. stycznia 2020 (niedziela):
GTS Mokry Dwór 3-5 Osiczanka Osice (3)
15. stycznia 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 12-1 Osiczanka Osice
22. sierpnia 2019 (czwartek):
Amator Kiełpino 11-1 Ceramik Łubiana (1)
13. sierpnia 2019 (wtorek):
Amator Kiełpino 8-4 Amigo Przyjaźń (2)
10. sierpnia 2019 (sobota):
Sporting Leźno 2-4 Amator Kiełpino (1)
7. sierpnia 2019 (środa):
Dragon Bojano 2-7 Amator Kiełpino (1)
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Sokół Wyczechy 2-2 Polonia Jastrowie
3. sierpnia 2019 (sobota):
GTS Mokry Dwór 3-4 Amator Kiełpino (3)
Czarni Pruszcz Gdański 2-4 Orzeł Straszyn (2)
GTS Mokry Dwór 2-4 Orzeł Straszyn (2)
2. sierpnia 2019 (piątek):
Błonie Barwice 4-3 Sokół Wyczechy
30. lipca 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 5-1 Amator Kiełpino (1)
27. lipca 2019 (sobota):
GTS Mokry Dwór 1-3 GTS Goszyn (2)
Gedania II Gdańsk 8-2 Wisła Długie Pole
Polonia Piła 5-1 Sokół Wyczechy
26. lipca 2019 (piątek):
FC Gowidlino 5-3 Amator Kiełpino (1)
24. lipca 2019 (środa):
Stolem Gniewino 2-2 MKS Zaborze Zabrze
GLKS Różyny 7-1 Grom Trutnowy
21. lipca 2019 (niedziela):
Mechanik Turowo 3-4 Sokół Wyczechy
20. lipca 2019 (sobota):
Pogoń Lębork 3-0 KS Chwaszczyno
17. lipca 2019 (środa):
Potok Pszczółki 3-2 Osiczanka Osice
NASTĘPNE SPARINGI
22. lutego 2020 (sobota):
Polonia Gdańsk - Grom II Nowy Staw
Pomorzanin Gdynia - Amator Kiełpino (13:00 )
25. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Amator Kiełpino (Kartuzy)
29. lutego 2020 (sobota):
GKS Kolbudy - Amator Kiełpino
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk (15:00 )
4. marca 2020 (środa):
Polonia Gdańsk - Pomorzanin Gdynia
GTS Mokry Dwór - Amator Kiełpino (19:00 Pruszcz Gdański)
7. marca 2020 (sobota):
Świt Radostowo - Wisła Długie Pole
Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy
Ogniwo Sopot - Amator Kiełpino (17:30 )
11. marca 2020 (środa):
Dragon Bojano - Amator Kiełpino (19:00 Gdynia)
14. marca 2020 (sobota):
GKS Żukowo - Amator Kiełpino (16:00 )
18. marca 2020 (środa):
Cartusia II Kartuzy - Amator Kiełpino (19:00 )

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE