ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
22. lutego 2020:
MKS Władysławowo - GKS Kowale
GLKS Różyny - Lechia Gdańsk (juniorzy)
Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar II Gdańsk (14:00)
Anioły Garczegorze - Zenit Łęczyce (16:00)

POPRZEDNIE WYNIKI
21. lutego 2020 (piątek):
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy
19. lutego 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk - Bałtyk II Gdynia (1)
16. lutego 2020 (niedziela):
GLKS Różyny 5-3 Portowiec Gdańsk
15. lutego 2020 (sobota):
MKS Władysławowo 2-2 Gedania Gdańsk (1)
Sopocka Akademia Piłkarska 3-1 GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Lechia Gdańsk (CLJ)
Wietcisa Skarszewy 3-0 KS Skorzewo
Radunia II Stężyca 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie
12. lutego 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 3-5 GKS Kolbudy (1)
11. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 3-2 Sporting Leźno (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Polonia II Warszawa (1)
8. lutego 2020 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 Gedania Gdańsk (2)
Cartusia Kartuzy 1-4 MKS Władysławowo (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 0-4 GKS Kowale
GLKS Różyny 3-4 GTS Goszyn (2)
Jaguar II Gdańsk 1-2 Wietcisa Skarszewy
Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1)
Polonia Gdańsk 2-2 Potok Pszczółki
7. lutego 2020 (piątek):
Ogniwo Sopot 0-7 Czarni Pruszcz Gdański (3)
5. lutego 2020 (środa):
Wisła Tczew 1-3 Wietcisa Skarszewy
Orkan Rumia MKS 3-3 Stolem Gniewino
1. lutego 2020 (sobota):
Orkan Rumia MKS 3-4 MKS Władysławowo (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 GKS Kowale
Bałtyk II Gdynia 3-4 Cartusia Kartuzy
Wietcisa Skarszewy 4-3 Styna Godziszewo
Polonia Gdańsk 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie
29. stycznia 2020 (środa):
Sopocka Akademia Piłkarska 1-6 GKS Przodkowo (1)
26. stycznia 2020 (niedziela):
GTS Mokry Dwór 3-5 Osiczanka Osice (3)
Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Grom Kleszczewo
25. stycznia 2020 (sobota):
OKS Janowo 5-6 Orlęta Reda
22. stycznia 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 10-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
10. sierpnia 2019 (sobota):
Meteor Pinczyn 4-4 GTS Mokry Dwór (1)
Sporting Leźno 2-4 Amator Kiełpino (1)
Orkan Rumia MKS 2-2 Anioły Garczegorze (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 13-1 Dragon Bojano
9. sierpnia 2019 (piątek):
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7-2 OKS Janowo (1)
Bałtyk II Gdynia 4-0 Bałtyk Gdynia (juniorzy)
7. sierpnia 2019 (środa):
Mady Ostaszewo 3-1 GTS Mokry Dwór (2)
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Wikęd Luzino 0-0 Orkan Rumia MKS (2)
3. sierpnia 2019 (sobota):
Gedania Gdańsk 5-1 GKS Kolbudy (2)
GTS Mokry Dwór 3-4 Amator Kiełpino (3)
Czarni Pruszcz Gdański 2-4 Orzeł Straszyn (2)
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Bałtyk II Gdynia (1)
GTS Mokry Dwór 2-4 Orzeł Straszyn (2)
2. sierpnia 2019 (piątek):
MKS Władysławowo 5-0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
31. lipca 2019 (środa):
Gedania Gdańsk 2-1 Orkan Rumia MKS (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Kowale (2)
Orzeł Subkowy 4-2 GLKS Różyny (1)
27. lipca 2019 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 2-10 Meteor Pinczyn (1)
Wda Lipusz 2-2 Wietcisa Skarszewy
GKS Kolbudy 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
GTS Mokry Dwór 1-3 GTS Goszyn (2)
26. lipca 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 1-5 Stolem Gniewino (1)
Wikęd Luzino 12-3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
25. lipca 2019 (czwartek):
MKS Władysławowo 1-5 Pogoń Lębork (1)
24. lipca 2019 (środa):
Wietcisa Skarszewy 3-3 Wierzyca Pelplin
Czarni Pruszcz Gdański 3-5 Potok Pszczółki (1)
GLKS Różyny 7-1 Grom Trutnowy
20. lipca 2019 (sobota):
Orzeł Trąbki Wielkie 1-1 Radunia II Stężyca (2)
MKS Władysławowo 2-0 Orkan Rumia MKS (1)
Zenit Łęczyce 0-4 Wikęd Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10-0 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Sztorm Kosakowo 0-3 Stolem Gniewino
Styna Godziszewo 3-3 GTS Mokry Dwór
17. lipca 2019 (środa):
Potok Pszczółki 3-2 Osiczanka Osice
13. lipca 2019 (sobota):
GKS Kolbudy 2-1 GKS Kowale
Meteor Pinczyn 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie
NASTĘPNE SPARINGI
25. lutego 2020 (wtorek):
Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki (18:30 )
29. lutego 2020 (sobota):
Wikęd Luzino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GLKS Różyny - GKS Kowale
GKS Kolbudy - Amator Kiełpino
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo (11:00 Gdańsk)
Jaguar II Gdańsk - Sporting Leźno (13:00 Gdańsk)
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk (15:00 )
Wietcisa Skarszewy - Mady Ostaszewo (16:00 Tczew)
4. marca 2020 (środa):
GLKS Różyny - Styna Godziszewo
GTS Mokry Dwór - Amator Kiełpino (19:00 Pruszcz Gdański)
6. marca 2020 (piątek):
GLKS Różyny - Orzeł Subkowy
7. marca 2020 (sobota):
MKS Władysławowo - Lechia Gdańsk (juniorzy)
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy
Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański - Styna Godziszewo (15:00 )
15. marca 2020 (niedziela):
Grom Kleszczewo - Wietcisa Skarszewy (14:00 )

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE