IV liga - pomorska - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
1. marca 2020 (niedziela):
Sława Sławno 1-6 Gryf Słupsk (4)
Pogoń Lębork 3-3 Sparta Sycewice
29. lutego 2020 (sobota):
Wikęd Luzino 3-4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne (3)
GLKS Różyny 0-4 GKS Kowale (1)
Gedania Gdańsk 6-1 Wisła Tczew
KP Starogard Gdański 0-0 GKS Przodkowo
Jaguar Gdańsk 5-1 MKS Władysławowo
Olimpia II Elbląg 1-4 Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze 1-4 Stolem Gniewino
Chojniczanka II Chojnice 1-4 Kaszubia Kościerzyna (1)
28. lutego 2020 (piątek):
Pomezania Malbork 1-2 Wierzyca Pelplin (2)
25. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 7-0 Amator Kiełpino (1)
23. lutego 2020 (niedziela):
Wkra Żuromin 3-1 Gedania Gdańsk
22. lutego 2020 (sobota):
Lechia II Gdańsk 5-1 Grom Nowy Staw (1)
GKS Przodkowo 2-2 Kaszubia Kościerzyna (2)
Gryf Słupsk 0-3 Gwardia Koszalin (2)
Wierzyca Pelplin 2-0 Sokół Zblewo (1)
Wisła Tczew 1-6 Gwiazda Karsin
Radunia II Stężyca 3-2 Lipniczanka Lipnica
MKS Władysławowo 0-6 GKS Kowale
Lech Rypin 3-1 Gedania Gdańsk
Jeziorak Iława 1-3 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 0-3 Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 2-0 Olimpia II Elbląg
Meteor Pinczyn 0-8 Wda Lipusz
21. lutego 2020 (piątek):
Arka Gdynia (CLJ) 1-0 Cartusia Kartuzy
19. lutego 2020 (środa):
Kaszubia Kościerzyna 9-1 FC Wrocław Academy Wrocław (1)
16. lutego 2020 (niedziela):
Anioły Garczegorze 0-2 Wikęd Luzino (1)
Lipniczanka Lipnica 7-2 GKS Sierakowice
15. lutego 2020 (sobota):
Bałtyk Koszalin 2-3 Gryf Słupsk (2)
Polonia Gdańsk 3-6 Kaszubia Kościerzyna (3)
MKS Władysławowo 2-2 Gedania Gdańsk (1)
Jaguar Gdańsk 1-1 Grom Nowy Staw (1)
Sokół Zblewo 0-2 GKS Przodkowo
Powiśle Dzierzgoń 0-5 GKS Wikielec (1)
Meteor Pinczyn 2-5 Gwiazda Karsin
Sopocka Akademia Piłkarska 3-1 GKS Kowale
Arka II Gdynia 2-0 Sportis Łochowo
14. lutego 2020 (piątek):
Wierzyca Pelplin 2-0 Orzeł Subkowy (2)
Ogniwo Sopot 0-5 Cartusia Kartuzy
12. lutego 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 3-5 GKS Kolbudy (1)
11. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 3-2 Sporting Leźno (1)
9. lutego 2020 (niedziela):
Myśliwiec Tuchomie 2-3 Lipniczanka Lipnica (1)
Pogoń Lębork 3-1 KS Chwaszczyno
8. lutego 2020 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Sokół Zblewo (4)
Gryf Słupsk 4-1 Wieża Postomino (1)
Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 Gedania Gdańsk (2)
Gryf Wejherowo 2-0 Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy 1-4 MKS Władysławowo (1)
Pomezania Malbork 1-3 Powiśle Dzierzgoń (1)
GKS Przodkowo 5-1 Wikęd Luzino
Wisła Tczew 4-2 Wda Lipusz
Orzeł Trąbki Wielkie 0-4 GKS Kowale
Jantar Ustka 4-2 Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański 1-0 Wierzyca Pelplin
Chojniczanka II Chojnice 3-2 Gwiazda Karsin
5. lutego 2020 (środa):
Pogoń Lębork 2-3 GKS Przodkowo
Orkan Rumia MKS 3-3 Stolem Gniewino
4. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 2-2 Anioły Garczegorze (1)
Wikęd Luzino 0-6 Radunia Stężyca
2. lutego 2020 (niedziela):
Sokół Zblewo 2-1 Wda Lipusz
1. lutego 2020 (sobota):
Grom Nowy Staw 2-1 Powiśle Dzierzgoń (1)
GKS Przodkowo 6-0 Gwiazda Karsin (1)
Jantar Ustka 4-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
Lechia II Gdańsk 7-0 Pomezania Malbork (1)
Wisła Tczew 2-2 Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk 4-2 Leśnik Manowo (1)
Arka II Gdynia 1-1 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 GKS Kowale
Stolem Gniewino 2-2 Wikęd Luzino
Bałtyk II Gdynia 3-4 Cartusia Kartuzy
29. stycznia 2020 (środa):
Sopocka Akademia Piłkarska 1-6 GKS Przodkowo (1)
26. stycznia 2020 (niedziela):
Gryf Słupsk 3-2 Anioły Garczegorze (2)
Wierzyca Pelplin 4-3 Gedania Gdańsk (1)
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Lipniczanka Lipnica (1)
25. stycznia 2020 (sobota):
Bałtyk Gdynia 3-2 GKS Przodkowo (3)
Arka Gdynia (U-17) 0-0 Gedania Gdańsk (2)
Radunia II Stężyca 0-2 GKS Kowale (2)
Lechia Gdańsk (CLJ) 1-3 Kaszubia Kościerzyna (2)
Powiśle Dzierzgoń 5-0 Orzeł Subkowy (1)
Lechia II Gdańsk 1-3 Sokół Zblewo (1)
Pogoń Lębork 1-0 Wikęd Luzino (1)
24. stycznia 2020 (piątek):
Arka Gdynia (U18) 3-0 Gwiazda Karsin
23. stycznia 2020 (czwartek):
Cartusia Kartuzy 0-3 Stolem Gniewino
22. stycznia 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 10-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
18. stycznia 2020 (sobota):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1 Gedania Gdańsk (1)
Grom Nowy Staw 2-1 GKS Przodkowo
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Wda Lipusz (1)
KP Starogard Gdański 2-0 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Gryf Słupsk
16. stycznia 2020 (czwartek):
Stolem Gniewino 4-3 Bałtyk Gdynia (juniorzy)
15. stycznia 2020 (środa):
Jaguar Gdańsk 12-1 Osiczanka Osice
10. stycznia 2020 (piątek):
Bałtyk Gdynia 0-2 Kaszubia Kościerzyna (1)
7. sierpnia 2019 (środa):
Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Wikęd Luzino 0-0 Orkan Rumia MKS (2)
3. sierpnia 2019 (sobota):
Gedania Gdańsk 5-1 GKS Kolbudy (2)
Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Bałtyk II Gdynia (1)
Gryf Słupsk 1-0 Leśnik Manowo
Wda Lipusz 3-1 Radunia II Stężyca
Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki
Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk
2. sierpnia 2019 (piątek):
Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa):
Wda Lipusz 4-4 Gwiazda Karsin (2)
Gedania Gdańsk 2-1 Orkan Rumia MKS (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Kowale (2)
30. lipca 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 5-1 Amator Kiełpino (1)
Wikęd Luzino 1-1 GKS Przodkowo
27. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3)
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Gedania Gdańsk 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Gwardia Koszalin 2-0 Gryf Słupsk (1)
GKS Przodkowo 4-4 Bałtyk Gdynia
Wda Lipusz 2-2 Wietcisa Skarszewy
KP Starogard Gdański 3-0 Lechia II Gdańsk
Myśliwiec Tuchomie 0-4 Lipniczanka Lipnica
Concordia Elbląg 6-2 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 1-5 Stolem Gniewino (1)
Wikęd Luzino 12-3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
25. lipca 2019 (czwartek):
MKS Władysławowo 1-5 Pogoń Lębork (1)
24. lipca 2019 (środa):
Wietcisa Skarszewy 3-3 Wierzyca Pelplin
Jeziorak Iława 2-1 Powiśle Dzierzgoń
KP Starogard Gdański 3-1 GKS Przodkowo (1)
Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
Stolem Gniewino 2-2 MKS Zaborze Zabrze
23. lipca 2019 (wtorek):
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Gryf Słupsk (1)
Wda Lipusz 7-3 Grom Nakla
21. lipca 2019 (niedziela):
Lipniczanka Lipnica 2-8 Zawisza Borzytuchom
20. lipca 2019 (sobota):
Sparta Sycewice 1-1 Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk 1-1 Cartusia Kartuzy (2)
Zenit Łęczyce 0-4 Wikęd Luzino
Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn
Powiśle Dzierzgoń 4-2 GKS Wikielec
KP Starogard Gdański 6-0 Jaguar Gdańsk
Sztorm Kosakowo 0-3 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 3-0 KS Chwaszczyno
Concordia Elbląg 1-0 GKS Przodkowo
Jantar Ustka 3-1 Wieża Postomino
Piast Człuchów 1-3 Gwiazda Karsin
19. lipca 2019 (piątek):
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (1)
17. lipca 2019 (środa):
Grom Nowy Staw 2-3 GKS Przodkowo (1)
Motor Lubawa 3-1 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
16. lipca 2019 (wtorek):
Gryf Wejherowo 1-0 Stolem Gniewino
13. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Gdynia (1)
Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo
GKS Sierakowice 2-5 Lipniczanka Lipnica
GKS Kolbudy 2-1 GKS Kowale
Bałtyk Koszalin 3-0 Gryf Słupsk
Gwiazda Karsin 1-3 Wda Lipusz
Gedania Gdańsk 1-0 Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork 5-0 Jantar Ustka
Stolem Gniewino 3-0 Wikęd Luzino
6. lipca 2019 (sobota):
Stolem Gniewino 2-1 Anioły Garczegorze
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE