MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. marca 2019 (sobota):
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Stara Kiszewa
LZS Bytonia - Wda Czarna Woda
10. marca 2019 (niedziela):
Victoria Kaliska 4-0 Sławek Borzechowo
Olimpia Czersk 2-2 Wda Czarna Woda
KS Skorzewo 3-4 Wierzyca Stara Kiszewa
9. marca 2019 (sobota):
Wisła Tczew 7-1 Meteor Pinczyn
Korona Rywałd - LZS Bytonia
7. marca 2019 (czwartek):
Wierzyca Stara Kiszewa 4-4 Kaszubia Kościerzyna Juniorzy
6. marca 2019 (środa):
KS Skorzewo 3-2 Orzeł Gołubie
3. marca 2019 (niedziela):
KS Skorzewo 6-0 KS Grabowo
Budmar Bytonia 2-7 Wda Czarna Woda
2. marca 2019 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Meteor Pinczyn
Jantar Pawłowo 1-2 Borowiak Czersk
Start Kulice - Korona Rywałd
Sokół Zblewo 5-0 GKS Bobowo
Styna Godziszewo 4-1 Potok Pszczółki
1. marca 2019 (piątek):
Wierzyca Stara Kiszewa 5-2 Grom Nakla
28. lutego 2019 (czwartek):
KS Skorzewo 6-1 Kaszubia Kościerzyna Juniorzy
27. lutego 2019 (środa):
Krajna Sępólno Krajeńskie 15-0 Jantar Pawłowo
Kamionka Kamień 2-1 Jantar Pawłowo
Kolejarz Chojnice 3-4 Nowi Nowa Cerkiew
Kolejarz Chojnice 6-4 Kamionka Kamień
Tuchola 1-2 Kolejarz Chojnice
24. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Wda Czarna Woda 4-8 Borowiak Czersk
Victoria Kaliska 4-4 Santana Wielki Klincz
23. lutego 2019 (sobota):
Wietcisa II Skarszewy 2-7 Styna Godziszewo
KS Skorzewo 3-2 GKS Sierakowice
Wierzyca Stara Kiszewa 1-3 Radunia II Stężyca
17. lutego 2019 (niedziela):
Start Kulice 2-4 GKS Bobowo
Wda Czarna Woda 3-2 Sokół Lubichowo
16. lutego 2019 (sobota):
Meteor Pinczyn 1-2 Wda Lipusz (2)
Wierzyca Stara Kiszewa 3-3 Orzeł Gołubie
KS Skorzewo 0-2 Zawisza Borzytuchom
10. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn 6-1 GTS Goszyn
7. lutego 2019 (czwartek):
KS Skorzewo 4-6 GKS Sierakowice
3. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn 4-2 Sławek Borzechowo
Osiczanka Osice 0-0 Styna Godziszewo
Victoria Kaliska 10-1 Sokół Lubichowo
29. lipca 2018 (niedziela):
Kolejarz Chojnice 2-11 Borowiak Czersk
18. lipca 2018 (środa):
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Wierzyca Stara Kiszewa
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE