Sparing: Rodło Kwidzyn - Zawisza Czarne Dolne

Świokło, Graczyk

własne

Uzupełnij informacje o sparingu

~L (niezalogowany)  30.01.2010, 16:05
Najważniejsze jest że Zwycięstwo ale licząc takie akcje w których na 100 % mogła być bramka dla Rodła i Zawiszy to wynik był by 6-2 8)
  ~-K- (niezalogowany)  30.01.2010, 16:25
Wynik wynikiem, najważniejsze,że pobiegali w tych arcytrudnych warunkach. I za to Brawo dla obu drużyn.
  ~miś (niezalogowany)  30.01.2010, 18:25
Rodło wygrało 2-1 ale trzeba oddać sprawiedliwie, że przewagę uzyskało dopiero w drugiej części meczu. Przez pierwsze 40 minut wskazałbym punktowo 55:45 dla Zawiszy, udokumentowaniem tego była bramka Kamila Kuleszo w 33 minucie. Gol w 59 min. P. Świokły po błędzie Rema (bronił w Czarnem Dolnem w drugiej połowie) a dopiero w końcówce gdy Zawiszacy całkowicie opadli z sił, ręka w polu karnym Falkowskiego i 11-tka wykorzystana przez J.Graczyk daje dopiero wygraną. Co do sytuacji niewykorzystanych to niestety w futbolu decydują te po których zdobyte zostają gole. Warunki boiskowe arcytrudne i chwała szczególnie Zawiszakom bo grali w 10-ciu przeciwko 17tce Rodła.
  ~mc2 (niezalogowany)  30.01.2010, 19:17
Takie sparingi to dobra sprawa.Szkoda że mało ludzi w Zawiszy,pewnie w pracy, no i dojazd ,zaspy wszędzie,że ho ho.
  Wyniu  31.01.2010, 13:41
nom ciężko się gra gdy nie ma się zmienników wybiegać 2x40 min. to była masakra w sniegu po kostki ;/;/ ale meczyk był ciekawy bynajmniej dla mnie :D pozdro