1/16 finału - 7/8. marca 2009 [szczegóły] |
Komentarze (40) |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
8 marca 2009
8.03 - 14:30 |
po dogrywce |
Polonez Bobrowniki |
0 - 4 |
Zatoka Puck SSA |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
7 marca 2009
7.03 - 14:00 |
po dogrywce,karne 2:4 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
7 marca 2009
7.03 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
8 kwietnia 2009
8.04 - 17:00 |
po dogrywce |
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
6 kwietnia 2009
6.04 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
Orkan Rumia |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
Koral Dębnica |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
8 kwietnia 2009
8.04 - 17:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 3 |
Bytovia II Bytów |
8 marca 2009
8.03 - 11:00 |
Wisła Tczew |
3 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
7 marca 2009
7.03 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Unia Tczew |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
8 marca 2009
8.03 - 13:00 |
w Kwidzynie,po dogrywce,karne 4:5 |
Unia II Tczew |
6 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 marca 2009
8.03 - 12:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
8 marca 2009
8.03 - 14:00 |
po dogrywce |
IV runda - 8. listopada 2008 [szczegóły] |
Komentarze (44) |
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Murkam Przodkowo |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
po dogrywce |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Grunke Somonino |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
po dogrywce,karne 3:2 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
po dogrywce,karne 5:4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Błękitni Sobowidz |
0 - 4 |
Unia Tczew |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 5 |
Wisła Tczew |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Victoria Kaliska |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Sokół Mareza |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Unia II Tczew |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
III runda - 8. października 2008 [szczegóły] |
Komentarze (44) |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Orzeł Choczewo |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 2 |
Sporting Leźno |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 3 |
Atlas Goręczyno |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
KS Rozłazino |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
po dogrywce |
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 6 |
Wda Lipusz |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Błękitni Sobowidz |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
po dogrywce |
Wisła Długie Pole |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 2 |
Sokół Mareza |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
Unia II Tczew |
8 - 0 |
Pogoń Smętowo |
8 października 2008
8.10 - 16:00 |
II runda - 17. września 2008 [szczegóły] |
Komentarze (53) |
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Stolem Gniewino |
4 - 3 |
MKS Władysławowo |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
KS Rozłazino |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
vo,niestawienie się na zawody |
Norda Karwia |
0 - 3 |
Orzeł Choczewo |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
vo,zdekompletowanie druzyny gospodarzy,na boisku 1:3 |
KKS Koleczkowo |
4 - 2 |
Jantar Sopot |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
KP Sopot |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
vo,niestawienie sie na zawody |
Kaszubia Starzyno |
0 - 0 |
Orkan II Rumia |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
po dogrywce,karne 5:4 |
Wikęd Kębłowo |
0 - 7 |
Korona Żelistrzewo |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Politycy i Przyjaciele |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Karlikowo Sopot |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
GKS II Sierakowice |
2 - 3 |
Grunke Somonino |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Amator Kiełpino |
3 - 5 |
Sporting Leźno |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Atlas II Goręczyno |
0 - 10 |
Radunia Stężyca |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
GKS Żukowo |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
FC Gowidlino |
1 - 6 |
Atlas Goręczyno |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Unia II Tczew |
4 - 4 |
Grom Kleszczewo |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
po dogrywce,karne 6:5 |
Jantar Pawłowo |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
23 września 2008
23.09 - 16:45 |
Szarża Krojanty |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Ceramik Łubiana |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
GTS Rokitnica |
3 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Wisła Steblewo |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Potok Pszczółki |
3 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
16 września 2008
16.09 - 16:45 |
po dogrywce |
Sokół Ełganowo |
3 - 5 |
Centrum Pelplin |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Tęcza Szropy |
0 - 5 |
Powiśle Stary Targ |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Wisła Długie Pole |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
GKS Gardeja |
3 - 4 |
Sokół Mareza |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
po dogrywce |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
17 września 2008
17.09 - 16:45 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 - 4 |
Pogoń Smętowo |
24 września 2008
24.09 - 16:45 |
I runda - 3. września 2008 [szczegóły] |
Komentarze (34) |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
2 września 2008
2.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Marynarka Wojenna RP |
0 - 3 |
Norda Karwia |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
po dogrywce |
Kaszubia Starzyno |
3 - 3 |
Relaks Mechowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
po dogrywce,karne 4:3 |
KKS Koleczkowo |
5 - 1 |
MKS II Władysławowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
KS Rozłazino |
3 - 2 |
Celtic Reda |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 1 |
OKS Janowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Wikęd Kębłowo |
5 - 2 |
KP Gdynia |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Stolem Gniewino |
9 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Dragon Bojano |
1 - 3 |
Orzeł Choczewo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Karlikowo Sopot |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Politycy i Przyjaciele |
5 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Amator II Kiełpino |
0 - 4 |
Amator Kiełpino |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
GKS II Żukowo |
1 - 4 |
GKS Kowale |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 2 |
Sokół Ełganowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 5 |
Błękitni Sobowidz |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
GKS II Sierakowice |
3 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Atlas II Goręczyno |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Potok II Pszczółki |
2 - 5 |
Bałtyk Sztutowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Korona Cedry Małe |
1 - 2 |
Wisła Steblewo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
GTS Rokitnica |
3 - 2 |
Orzeł Straszyn |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 6 |
Potok Pszczółki |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Wisła Długie Pole |
5 - 3 |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
po dogrywce |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Victoria Kaliska |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
KS Dziemiany |
2 - 4 |
Jantar Pawłowo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Oldboys Kwidzyn |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
w Nowym Stawie |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
vo,niestawienie się na zawody |
Zacisze Pawlice |
0 - 7 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Zawisza Czarne Dolne |
5 - 0 |
LKS Waplewo |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Szarża Krojanty |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Racovia Rakowiec |
4 - 9 |
Unia II Tczew |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Styna Godziszewo |
2 - 8 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Tęcza Szropy |
2 - 0 |
LZS Bytonia |
3 września 2008
3.09 - 17:30 |
Runda wstępna - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] |
Komentarze (25) |
Gryf II Wejherowo |
6 - 1 |
Klif Chłapowo |
24 sierpnia 2008
24.08 - 12:00 |
Huragan Smolno |
1 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
po dogrywce,karne 5:4 |
Marynarka Wojenna RP |
2 - 1 |
GKS Luzino |
23 sierpnia 2008
23.08 - 13:00 |
po dogrywce |
FC Gowidlino |
8 - 1 |
KS Sulmin |
24 sierpnia 2008
24.08 - 17:00 |
Old Stars Wiślinka |
2 - 6 |
Karlikowo Sopot |
23 sierpnia 2008
23.08 - 11:00 |
Politycy i Przyjaciele |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
27 sierpnia 2008
27.08 - 17:30 |
Amator II Kiełpino |
3 - 0 |
Meduza Gdańsk |
24 sierpnia 2008
24.08 - 16:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
GKS II Żukowo |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
24 sierpnia 2008
24.08 - 11:00 |
vo,czynne zniewa?enie s?dziego,na boisku 4:4 |
Oldboys Kolbudy |
2 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
24 sierpnia 2008
24.08 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
23 sierpnia 2008
23.08 - 13:00 |
po dogrwyce |
Wisła Gdańsk |
1 - 2 |
GKS II Sierakowice |
23 sierpnia 2008
23.08 - 16:00 |
po dogrywce |
Atlas II Goręczyno |
5 - 2 |
KS Mściszewice |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Potok II Pszczółki |
5 - 4 |
GLKS Różyny |
23 sierpnia 2008
23.08 - 11:00 |
MKP Szlachta |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Oldboys Kwidzyn |
1 - 0 |
Balaton Klasztorek |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:30 |