V runda - 16. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) | ||
Sparta Sycewice | 1 - 4 | Jantar Ustka | 16 października 2019 - 15:00 |
Bytovia II Bytów | 1 - 7 | Pogoń Lębork | 16 października 2019 - 15:00 |
Słupia Kobylnica | 1 - 3 | Lipniczanka Lipnica | 16 października 2019 - 15:00 |
Start Miastko | 1 - 3 | Gryf Słupsk | 16 października 2019 - 15:00 |
IV runda - 2. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) | |||
Kolegium Sędziów Słupsk | 1 - 12 | Jantar Ustka | 1 października 2019 - 15:30 | |
Stal Jezierzyce | 0 - 6 | Sparta Sycewice | 2 października 2019 - 15:30 | |
KS Damnica | 1 - 6 | Pogoń Lębork | 2 października 2019 - 15:30 | |
MKS Debrzno | 1 - 6 | Bytovia II Bytów | 2 października 2019 - 15:30 | |
Słupia Kobylnica | 3 - 0 | Anioły Garczegorze | 2 października 2019 - 15:30 | |
vo | ||||
Kaszubia II Studzienice | 1 - 2 | Lipniczanka Lipnica | 2 października 2019 - 15:30 | |
Start Miastko | 4 - 2 | Sokół Wyczechy | 2 października 2019 - 15:30 | |
Granit Kończewo | 0 - 11 | Gryf Słupsk | 2 października 2019 - 15:30 |
III runda - 18. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) | |||
Kolegium Sędziów Słupsk | 9 - 9 | Chrobry Charbrowo | 17 września 2019 - 16:00 | |
po dogrywce, karne 5-4 | ||||
Kaszubia II Studzienice | 1 - 0 | Piast Człuchów | 18 września 2019 - 16:00 | |
KS Damnica | 3 - 2 | Jantaria Pobłocie | 18 września 2019 - 16:00 | |
Granit Kończewo | 5 - 2 | Zawisza Borzytuchom | 18 września 2019 - 16:00 | |
Słupia Kobylnica | 11 - 3 | GTS Czarna Dąbrówka | 18 września 2019 - 16:00 | |
Stal Jezierzyce | 5 - 1 | Barton Barcino | 18 września 2019 - 16:00 | |
Sokół Wyczechy | 6 - 1 | Kaszubia Studzienice | 18 września 2019 - 16:00 | |
Karol Pęplino | 1 - 6 | Sparta Sycewice | 24 września 2019 - 16:30 | |
Start Miastko | 4 - 2 | Echo Biesowice | 18 września 2019 - 16:00 | |
Myśliwiec Tuchomie | 5 - 6 | MKS Debrzno | 18 września 2019 - 16:15 |
II runda - 4. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) | ||
Kolegium Sędziów Słupsk | 5 - 1 | Rowokół Smołdzino | 5 września 2019 - 17:00 |
Kaszubia II Studzienice | 4 - 3 | Magic Niezabyszewo | 4 września 2019 - 17:00 |
Zenit Redkowice | 1 - 7 | KS Damnica | 4 września 2019 - 17:00 |
Granit Kończewo | 4 - 1 | Wybrzeże Objazda | 4 września 2019 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno | 1 - 2 | Słupia Kobylnica | 4 września 2019 - 17:00 |
Diament Trzebielino | 0 - 4 | Stal Jezierzyce | 4 września 2019 - 17:00 |
I runda - 21. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) | |||
Kolegium Sędziów Słupsk | 4 - 3 | KS Zaleskie | 28 sierpnia 2019 - 18:00 | |
GKS Kołczygłowy | 2 - 8 | Kaszubia II Studzienice | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Bizon Wolinia | 2 - 4 | Zenit Redkowice | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Granit Kończewo | 8 - 4 | Słupia Charnowo | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Błękitni Motarzyno | 2 - 0 | Urania Udorpie | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Diament Trzebielino | 3 - 1 | Szansa Siemianice | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Gryf II Słupsk | 0 - 3 | Rowokół Smołdzino | 21 sierpnia 2019 - 18:00 | |
vo, na boisku 7-0 (nieuprawniony zawodnik) | ||||
Stal Jezierzyce | - | wolny los | ||
KS Damnica | - | wolny los | ||
Magic Niezabyszewo | - | wolny los | ||
Słupia Kobylnica | - | wolny los | ||
Wybrzeże Objazda | - | wolny los |