Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków 0-0 Arka Gdynia

21 lipca 2018, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)

Wisła: 22. Michał Buchalik - 5. Jakub Bartkowski, 27. Marcin Wasilewski, 4. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak - 9. Rafał Boguski (80, 26. Kamil Wojtkowski), 10. Vullnet Basha, 7. Dawid Kort, 11. Jesús Imaz, 88. Patryk Małecki (68, 77. Martin Košťál) - 13. Zdeněk Ondrášek (89, 24. Marko Kolar).

Arka: 1. Pāvels Šteinbors - 33. Damian Zbozień, 23. Luka Marić, 6. Frederik Helstrup, 17. Adam Marciniak - 10. Luka Zarandia (89, 18. Karol Danielak), 90. Andrij Bohdanow (80, 11. Rafał Siemaszko), 14. Michał Nalepa, 22. Michał Janota, 20. Goran Cvijanović (60, 9. Nabil Aankour) - 92. Aleksandyr Kolew.

żółta kartka: Cvijanović.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 9215.

W 64. minucie Rafał Boguski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Pāvels Šteinbors obronił).

Źródło: 90minut.pl

~UST (niezalogowany)  22.07.2018, 10:07
Tylko remis Arki,fani Gdynian pewnie lekko rozczarowani. Apetyty po wygraniu Superpucharu pewnie byly wieksze,ale patrzac na to co wczoraj pokazala Legia z Zaglebiem,to wcale tak trudno w Warszawie nie jest wygrac.A Zaglebie to druzyna podobna do Arki,w poprzednim sezonie obie w dolnej polowce tabeli. W przerwie letniej duze zmiany w szatni w obu klubach i cele pewnie podobne na ten sezon czyli pierwsza osemka ekstraklasy.

k-7-6  22.07.2018, 19:34
No tylko remis . Tradycyjnie nasza najwyższa liga sypie od początku niespodziankami . Pierwsza kolejka prawie jest za nami i już widać kto i jakie poczynił zmiany . Czy na lepsze , czas pokarze .

~UST (niezalogowany)  22.07.2018, 20:52
Tak duzo niespodzianek w tej kolejce to nie bylo,napewno porazka Legii,no i w pewnym stopniu wygrana Lechii,reszta raczej w normie. A na kolejne czekamy!

~Kyru (niezalogowany)  23.07.2018, 06:18
Jak tylko remis? Az rsmis. Drukarka zero celnych strzalow. Pierwszy strzal na bramke w 64 min wszystko mowi o ich grze. Wisla powinna wygrac minimum 3-0 tylko miala okazji bramkowych.