ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
13. listopada 2017 21:30

Sparta Sycewice zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2017 - rocznik 2008/2009

Drużyna UKS Sparta Sycewice zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2008/2009, który został rozegrany w niedzielę 12 listopada 2017 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 17 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Oskar Rymuszka (Sparta Sycewice)

Najlepsza bramkarz: Jacek Jażdżewski (GKS Kowale)

Najlepszy zawodnik: Hubert Hapka  (Sparta Sycewice)

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jaguar Gdańsk II 3 7 2 1 0 8 - 3
2. SMS Gedania 1922 Gdańsk 3 7 2 1 0 4 - 2
3. EX Siedlce Gdańsk 3 3 1 0 2 3 - 4
4. Conrad Gdańsk 3 0 0 0 3 1 - 7


SMS Gedania 1922 Gdańsk 1-1 Jaguar Gdańsk II
Conrad Gdańsk 0-1 EX Siedlce Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk 1-2 Jaguar Gdańsk II
Conrad Gdańsk 0-1 SMS Gedania 1922 Gdańsk
SMS Gedania 1922 Gdańsk 2-1 EX Siedlce Gdańsk
Jaguar Gdańsk II 5-1 Conrad Gdańsk

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jaguar Gdańsk I 3 5 1 2 0 6 - 3
2. Conrad II Gdańsk 3 5 1 2 0 3 - 2
3. Escola Futbolu 3 4 1 1 1 4 - 3
4. GKS Przodkowo 3 1 0 1 2 1 - 6


GKS Przodkowo 0-2 Escola Futbolu
Conrad II Gdańsk 1-1 Jaguar Gdańsk I
Escola Futbolu 2-2 Jaguar Gdańsk I
GKS Przodkowo 1-1 Conrad II Gdańsk
Conrad II Gdańsk 1-0 Escola Futbolu
Jaguar Gdańsk I 3-0 GKS Przodkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Kowale 3 9 3 0 0 10 - 1
2. Akademia Piłkarska Tczew 3 6 2 0 1 9 - 4
3. Polonia Pasłęk 3 3 1 0 2 3 - 10
4. KS Skorzewo 3 0 0 0 3 1 - 8


Akademia Piłkarska Tczew 3-1 KS Skorzewo
KS Skorzewo 0-2 Polonia Pasłęk
GKS Kowale 3-0 KS Skorzewo
Polonia Pasłęk 1-5 Akademia Piłkarska Tczew
Akademia Piłkarska Tczew 1-2 GKS Kowale
Polonia Pasłęk 0-5 GKS Kowale

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Sparta Sycewice 4 12 4 0 0 17 - 1
2. Kaszubia Studzienice 4 9 3 0 1 7 - 7
3. GKS Kowale II 4 6 2 0 2 5 - 5
4. FC Despacito Gdynia 4 3 1 0 3 2 - 6
5. Błękitni Kmiecin 4 0 0 0 4 0 - 12


GKS Kowale II 1-0 FC Despacito Gdynia
Sparta Sycewice 5-0 Kaszubia Studzienice
Błękitni Kmiecin 0-1 FC Despacito Gdynia
GKS Kowale II 2-0 Błękitni Kmiecin
Sparta Sycewice 4-1 FC Despacito Gdynia
GKS Kowale II 2-3 Kaszubia Studzienice
Kaszubia Studzienice 3-0 Błękitni Kmiecin
GKS Kowale II 0-2 Sparta Sycewice
FC Despacito Gdynia 0-1 Kaszubia Studzienice
Błękitni Kmiecin 0-6 Sparta Sycewice

1/8 finału

Jaguar Gdańsk II 2-1 GKS Przodkowo
SMS Gedania 1922 Gdańsk 2-1 Escola Futbolu
EX Siedlce Gdańsk 1-1 k. 3-2 Conrad II Gdańsk
Conrad Gdańsk 0-2 Jaguar Gdańsk I
GKS Kowale 3-1 FC Despacito Gdynia
Akademia Piłkarska Tczew 3-1 GKS Kowale II
Polonia Pasłęk 0-1 Kaszubia Studzienice
KS Skorzewo 1-4 Sparta Sycewice

1/4 finału

Jaguar Gdańsk II 2-2 k. 2-0 Akademia Piłkarska Tczew
SMS Gedania 1922 Gdańsk 0-1 GKS Kowale
EX Siedlce Gdańsk 0-1 Sparta Sycewice
Jaguar Gdańsk I 2-0 Kaszubia Studzienice

1/2 finału

Jaguar Gdańsk II 1-2 Sparta Sycewice
GKS Kowale 2-0 Jaguar Gdańsk I

o 3. miejsce

Jaguar Gdańsk II 1-1 k. 0-2 Jaguar Gdańsk I

finał

Sparta Sycewice 2-0 GKS Kowale
 

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 


Zdjęcie

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE