MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów
6. października 2017 12:00

Obustronny walkower w meczu Pucharu Polski GDKiS Ostaszewo - Grom Nowy Staw

Do kurioazalnej sytuacji doszło w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Malbork pomiędzy GDKiS Ostaszewo a Gromem Nowy Staw. W spotkaniu, którego stawką był awans do Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim wygrali goście 0-1.

Jednak Komisja Rozgrywek w Malborku dopatrzyła się gry nieuprawnionych zawodników w obu drużynach i zweryfikowała wynik jako obustronny walkower.  W efekcie żadna drużyna nie awansowała i na szczeblu wojewódzkim zagra 15 zamiast 16 drużyn.Komentarze:

~kibic (niezalogowany)  06.10.2017, 12:25
ale co w tym kurjozalnego? w jednej i drugiej kapeli grali zawodnicy co mieli dwie kartki, wiec wina tylko i wyłącznie klubów.

~majkel (niezalogowany)  06.10.2017, 12:45
O kurde

~kacper (niezalogowany)  06.10.2017, 14:00
Przeciez to nie komisja tylko Ostaszewo znalazło pauzę u przeciwnika i okazało sie ze sami mieli nieuprawnionego. Komisja w Malborku spała.

~Marian (niezalogowany)  06.10.2017, 15:12
Ostaszewo niczego nie znalazło, to komisja doszukała się kartek. Gapiostwo kierowników obu drużyn poprostu. Szkoda mecz fajny i Ostaszewo pokazało dobra grę mogli wyrównać w koncówce

~analfabeta (niezalogowany)  06.10.2017, 15:46
Komisja Malborska jak powstał siwy dym w Gdańsku to sama zaczęła sprawdzać u siebie i też znalazła. Co oni tam robią

~Adaś (niezalogowany)  06.10.2017, 20:05
Dla mnie to bez sensu.. puchar się zamknął meczem Grom vs Gryf.

Zaczeła się kolejna edycja,więc bezsensem totalnym wracać o jakieś żółte kartki.~Toć bez jaj (niezalogowany)  06.10.2017, 21:42
Kartki powinny się resetować od nowego sezonu...

~mietek (niezalogowany)  06.10.2017, 22:35
Powinni rozegrać mecz jeszcze raz

~arek (niezalogowany)  07.10.2017, 01:02
To już naprawdę jest kabaret. Jest nowy sezon, nowa edycja PP, a liczą jakieś stare żółte kartki, żeby tylko utrudnić klubom, a wiadomo, że większość to małe kluby, gdzie cieszą się, że w tygodniu znaleźli meczową piętnastkę do grania w pucharze, niektórzy biorą wolne w pracy... A potem taki numer. To nie są wielkie kluby, gdzie oddzielny pracownik bada wszystkie zawiłości i stare żółte kartki, co były sezon temu, który to sezon odszedł już w zapomnienie. Czas zmienić przepisy. A żeby liczba klubów się zgadzała na wiosnę, to może dokooptować Żuławy, które przegrały z Ostaszewem? Wam matołki z OZPN trzeba podpowiadać, bo sami mało wiecie i zamiast uławiać grę w piłkę, to utrudniacie, a potem nie ma się co dziwić, że klubów coraz mniej, bo zamiast grać w piłkę, to muszą się zajmować jakimiś starymi kartkami sprzed roku, już nie mówiąc o coraz większych wymogach, by założyć drużynę B-klasową.

~Okon (niezalogowany)  07.10.2017, 01:31
Po pierwsze. Wielkie szaczun dla Ostaszewa! Bardzo dobry mecz panowie... A co do tego walkowera to kurcze troche lipa. Ale tak to bywa za niedopatrzenia sie płaci..~futbolista (niezalogowany)  07.10.2017, 18:51
~areczku, przekret to przekret i idac twym tropem myslenia, nigdy bajzel nie bedzie uporzadkowanym. bo zawsze znajda sie wtedy gnidy, ktore beda sobie to i tamto naciagac. wiec, biblijnie, lepiej pozno niz wcale. mam nadzieje, ze mimo twej checi naginania, zejdziesz do parteru i bedziesz popieral sprawiedliwosc i to wobec wszystkich jednakowo, czy bogaty czy biedny ! :love: :idea:

~arek (niezalogowany)  08.10.2017, 02:03
A co ja chcę naginać? Przywrócenie Żuław do pucharu w tej sytuacji, nie jest żadnym naginaniem. Mi zależy na sprawiedliwości bardziej niż tobie. Przecież nie mówię, że ma nie być walkowerów, skoro się należą. Mi chodzi o to, aby ten przepis z kartkami zmienić na przyszły sezon - a to nie jest żadne naginanie. Czytaj ze zrozumieniem "futbolisto", który piłki nigdy nie kopnął.

~kopacz (niezalogowany)  08.10.2017, 13:21
Oczywiście arku masz rację każda nowa edycja PP i nie tylko, liga również powinna rozpoczynać się od czystych kont kartkowych oczywiście żółtych kartek.Jeżeli chodzi o czerwone to trzeba niestety "odpokutować"chociaż bym również optował o anulowanie czerwonych w niektórych przypadkach.Naturalnie nie wszystkich ponieważ mają różny ciężar gatunkowy ale to już "robota" tych u góry.Pozdrawiam.

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE