Drużyna KP Starogard Gdański zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2007/2008, który został rozegrany w dniu 28.01.2017 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Piotr Narloch (KP Starogard Zieloni)
Najlepsza bramkarz: Olek Kruszyński (GKS II Przodkowo)
Najlepszy zawodnik: Dorian Sienkiewicz (Czarni Pruszcz Gdański)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | KP Starogard Zieloni | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 15 - 2 |
2. | Czarni Pruszcz Gdański | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10 - 5 |
3. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7 - 9 |
4. | GKS Przodkowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 - 8 |
5. | Portowiec Gdańsk | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 11 |
GKS Przodkowo 1-4 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Zieloni 3-0 Portowiec Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-6 KP Starogard Zieloni
Portowiec Gdańsk 0-0 GKS Przodkowo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 2-2 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Zieloni 4-1 GKS Przodkowo
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Portowiec Gdańsk
GKS Przodkowo 0-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 KP Starogard Zieloni
Portowiec Gdańsk 1-5 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS II Przodkowo | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 8 - 3 |
2. | KP Starogard Biali | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 5 - 2 |
3. | GTS Pruszcz Gdański | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 9 - 3 |
4. | Jaguar Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 7 |
5. | Jaguar II Gdańsk | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 - 14 |
GTS Pruszcz Gdański 3-0 Jaguar Gdańsk
GKS II Przodkowo 1-1 KP Starogard Biali
Jaguar II Gdańsk 0-4 GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 0-2 GKS II Przodkowo
Jaguar II Gdańsk 1-3 KP Starogard Biali
GTS Pruszcz Gdański 2-2 GKS II Przodkowo
KP Starogard Biali 0-0 Jaguar Gdańsk
GKS II Przodkowo 3-0 Jaguar II Gdańsk
Jaguar Gdańsk 4-2 Jaguar II Gdańsk
KP Starogard Biali 1-0 GTS Pruszcz Gdański
o 9. miejsce
Portowiec Gdańsk 2-1 Jaguar II Gdańsk
1/4 finału
KP Starogard Zieloni 8-1 Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 GTS Pruszcz Gdański
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-1 k. 1-0 KP Starogard Biali
GKS Przodkowo 0-5 vo GKS II Przodkowo
o miejsca 5-8
Jaguar Gdańsk 2-3 GTS Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański 6-1 KP Starogard Biali
Jaguar Gdańsk 1-2 KP Starogard Biali
1/2 finału
KP Starogard Zieloni 5-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 k. 2-1 GKS II Przodkowo
o 3. miejsce
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-0 GKS II Przodkowo
finał
KP Starogard Zieloni 2-2 k. 2-1 Czarni Pruszcz Gdański