25. stycznia 2017 09:00
Plany sparingów pomorskich drużyn - zima 2017
Komentarze:
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:22
Plan sparingów Wdy Lipusz (V liga, Gdańsk II):
04.02.2017 Wda - GKS Sierakowice 14:00 (w Stężycy)
11.02.2017 Wda - KS Mściszewice 14:00 (w Stężycy)
18.02.2017 Wda - Kamienica Królewska 14:00 (w Stężycy)
25.02.2017 Wda - Kaszubia Kościerzyna 11:00 (w Stężycy)
05.03.2017 Wda - Wietcisa Skarszewy 10:00 (w Starogardzie Gdańskim)
12.03.2017 Wda - Orlęta Reda 10:00 (w Redzie)
Dodatkowo odbędą się sparingi w tygodniu z Radunią Stężyca oraz Benieminkiem Starogard Gdański.
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:23
Sparingi Kaszubii Kościerzyna (IV liga):
21.01.2017 Bałtyk II Gdynia (A-klasa)
28.01.2017 Borowiak Czersk (V liga)
04.02.2017 Start Miastko (V liga)
11.02.2017 Pogoń Lębork (III liga)
18.02.2017 Bytovia II Bytów (IV liga)
25.02.2017 Wda Lipusz (V liga)
04.03.2017 KS Chwaszczyno (III liga)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:25
Sparingi Bytovii II Bytów (IV liga):
28.01. godz. 14.00 – Cartusia Kartuzy (w Kartuzach)
04.02. godz. 14.00 – Myśliwiec Tuchomie (w Bytowie)
11.02. godz. 13.30 – Bałtyk Koszalin (w Koszalinie)
18.02. godz. 14.00 – Kaszubia Kościerzyna (w Bytowie)
25.02. godz. 16.00 – Jantar Ustka (w Bytowie)
04.03. godz. 14.00 – Gryf Słupsk JA (w Słupsku)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:27
Plan sparingów GKS Sierakowice (V liga, Gdańsk I):
04.02. (sobota) Wda Lipusz w Stężycy, godz. 14:00;
11.02. (sobota) KS Skorzewo w Sierakowicach, godz. 15.00;
18.02. (sobota) GKS Kolbudy w Gdańsku Politechnika, godz. do ustalenia;
25.02. (sobota) Potok Pszczółki w Żukowie, godz. 18.00;
01.03. (środa) KS Sulmin w Żukowie, godz. 18:30;
04.03. (sobota) Cartusia Kartuzy w Sierakowicach lub Kartuzach, godz. do ustalenia;
11.03. (sobota) KS Mściszewice w Mściszewicach, godz. 16:00
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:29
Sparingi Arki II Gdynia (IV liga):
28.01, godz. 11.00: Arka II – KS Chwaszczyno (III liga)
04.02, godz. 15.00: Arka II – Orkan Rumia (IV liga)
11.02, godz. 15.00: Arka II – rywal ustalany
18.02, godz. 15.00: Arka II – Huragan Morąg (III liga)
25.02, godz. 15.00: Arka II – KP Starogard Gdański (IV liga)
04.03, godz. 13.00: Arka II – GOSRiT Luzino (V liga)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:32
Chojniczanka II Chojnice (V liga, Gdańsk II):
21.01 – MKP Szczecinek (Chojnice)
28.01 – Krajna Sępólno Krajeńskie (Chojnice)
04.02 – Sparta Złotów (Chojnice)
11.02 – Tucholanka Tuchola (Chojnice)
18.02 – Sokół Wyczechy (Chojnice)
25.02 – Wierzyca Pelplin (Chojnice)
04.03 – Piast Człuchów (Chojnice)
11.03 – Gwiazda Karsin (Chojnice)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:36
Czarni Przemysław (V liga, Gdańsk II):
28.01. Powiśle II Dzierzgoń
04.02. Orzeł Subkowy
10.02. Żuławy NDG
18.02. Czarni Pruszcz Gd.
25.02. Sztorm Mosty
05.03. Błękitni Kmiecin
11.03. GKS Kowale
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:37
Pomezania Malbork (V liga, Gdańsk II):
21.01 (sob. 12:00) - Delta Miłoradz (A klasa, 6.miejsce)
28.01 (sob. 12:00) - Gedania Gdańsk (IV liga, 12.miejsce)
04.02 (sob. 12:00) - Pomowiec Gronowo (V liga, 1.miejsce)
11.02 (sob. 12:00) - Jaguar Gdańsk (IV liga, 8.miejsce)
17.02 (pią. 19:00) - Wierzyca Pelplin (IV liga, 1.miejsce)
25.02 (sob. 12:00) - Wietcisa Skarszewy (A klasa, 1.miejsce)
04.03 (sob. 12:00) - Rodło Kwidzyn (IV liga, 17.miejsce)
11.03 (sob. 12:00) - Orzeł Subkowy (V liga, 7. miejsce)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 11:38
Orzeł Subkowy (V liga, Gdańsk II):
Czwartek 26.01.2017r godz 18,oo Żuławy Nowy Dwór
Sobota 04.02.2017r godz 13,oo Czarni Przemysław
Sobota 11.02.2017r godz 13,oo Delta Miłoradz
Sobota 18.02.2017r godz 13,oo Spójnia Sadlinki
Sobota 25.02.2017r godz 13,oo Osiczanka Osice
Czwartek 02.03.2017r godz 19,oo Wisła Tczew
Sobota 04.03.2017r godz 13,oo GDKiS Ostaszewo
Sobota 11.03.2017r godz 14,oo Pomezania Malbork
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 18:21
Kaszubia Studzienice (V liga - Słupsk):
4 luty 2017 Turniej halowy w Przechlewie
12 luty 2017 Sparing z GTS Czarna Dąbrówka (Miejsce i godzina do ustalenia)
19 luty 2017 Sparing z Myśliwcem Tuchomie (Miejsce i godzina do ustalenia)
25/26 luty 2017 Sparing z Zawiszą Borzytuchom (Data, miejsce i godzina do ustalenia)
04/05 marzec 2017 Sparing z Tęczą Brusy (Data, miejsce i godzina do ustalenia)
11/12 marzec 2017 Sparing Brda Przechlewo (Data, miejsce i godzina do ustalenia)
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 18:27
Meteor Pinczyn (V liga - Gdańsk II):
28.01.2017 r., sobota, godz. 9.00, TURNIEJ HALOWY, Hala Widowiskowo Sportowa w Zblewie,
05.02.2017 r. , niedziela, godz. 12.30, METEOR - Sokół Zblewo,
12.02.2017 r., niedziela, godz. 12.30, METEOR - Weber Szprudowo,
15.02.2017 r., środa, METEOR - Centrum Pelplin, godzina i miejsce do ustalenia,
19.02.2017 r., niedziela, godz. 10.00, METEOR - Wietcisa Skarszewy,
25.02.2017 r., sobota, godz. 15.00, METEOR - Sławek Borzechowo,
04.03.2017 r., sobota, godz. 15.00, METEOR - Orzeł Trąbki Wielkie,
11.03.2017 r., sobota, METEOR - Delta Miłoradz, godzina i miejsce do ustalenia.
~kaszeba (niezalogowany) 11.01.2017, 18:31
Czarni Pruszcz Gdański (V liga - Gdańsk I):
28.01 sobota-17:00-ZSO - CZARNI – Polonia Gdańsk (V liga)
04.02 sobota-17:00-ZSO - CZARNI –Wierzyca Pelplin (IV liga)
11.02 sobota-16:00-ZSO - CZARNI – Gedania Gdańsk (IV liga)
18.02 sobota-15:00-ZSO - CZARNI – Czarni Przemysław (V liga)
25.02 sobota-15:00-ZSO - CZARNI – CZARNI (gra wewnętrzna)
04.03 sobota-11:00-wyjazd - CZARNI – Bałtyk II Gdynia (klasa A)
11.03 sobota-15:00-ZSO - CZARNI - CZARNI (gra wewnętrzna)
~kaszeba (niezalogowany) 12.01.2017, 09:59
Polonia Gdańsk (V liga - Gdańsk I):
18.01. Wisła Tczew (A klasa)
21.01. KS Chwaszczyno (III liga)
28.01. Pomezania Malbork (V liga)
01.02. Bałtyk Gdynia (II liga)
04.02. Radunia Stężyca (V liga)
11.02. Czarni Pruszcz Gdański (V liga)
18.02. GKS Kowale (V liga)
25.02. Arka Gdynia (junior młodszy)
~kaszeba (niezalogowany) 12.01.2017, 10:02
Powiśle Dzierzgoń (IV liga):
28.01.2017 Elbląg, Concordia Elbląg
04.02.2017 Iława, Ewingi Zalewo
11.02.2017 Elbląg, Pomowiec Gronowo Elbląskie
18.02.2017 Iława, GKS Wikielec
25.02.2017 Elbląg, Żuławy Nowy Dwór Gd.
04.03.2017 miejsce do ustalenia, Zatoka Braniewo
~GTS (niezalogowany) 14.01.2017, 16:57
GTS Czarna Dąbrówka(Klasa A - Słupsk II)
12.02.2017 - Kaszubia Studzienice (miejsce i godz. do ustalenia)
18/19.02.2017 - GRYF Słupsk (CLJ) (mecz w Słupsku, godz. do ustalenia)
26.02.2017 - Leśnik Cewice (mecz w Cewicach, godz. do ustalenia)
05.03.2017 - Wybrzeże Objazda (mecz w Objeździe, godz. do ustalenia)
12.03.2017 - KS Chrobry Charbrowo (mecz w Charbrowie, godz. do ustalenia)
19.03.2017 - GKS Myśliwiec Tuchomie (miejsce i godz. do ustalenia)
~kaszeba (niezalogowany) 16.01.2017, 09:18
Sparingi KS Chwaszczyno (III):
15.01. KS Chwaszczyno – Arka Gdynia (Ekstraklasa, godz. 16:00, w Cetniewie)
21.01. KS Chwaszczyno – Gedania Gdańsk (IV liga, w Żukowie)
28.01. Arka II Gdynia (IV liga) – KS Chwaszczyno (NSR – Gdynia)
04.02. Grom Nowy Staw (IV liga) – KS Chwaszczyno (w Malborku)
11.02. KS Chwaszczyno – Gryf Wejherowo (II liga, w Cetniewie)
18.02. KS Chwaszczyno – Bytovia Bytów (I liga, w Żukowie)
18.02. KP Starogard Gdański (IV liga) – KS Chwaszczyno
25.02. KS Chwaszczyno – Concordia Elbąg (III liga, w Żukowie)
25.02. Radunia Stężyca (V liga) – KS Chwaszczyno
04.03. KS Chwaszczyno – Kaszubia Kościerzyna (IV liga, miejsce do ustalenia)
zulugula 19.01.2017, 09:09
Sparingi Ruchu Gościszewo (B klasa, VI grupa Malbork)
4.02 LKS Waplewo (miejsce i godz. do ustalenia)
8.02 godz 19 w Tczewie - Wisła Tczew
11.02 - Spójnia Sadlinki (miejsce i godz. do ustalenia)
18.02 - GDiKS Mady Ostaszewo (miejsce i godz. do ustalenia)
25.02 - Powiśle Stary Targ (miejsce i godz. do ustalenia)
4.03 -Powiśle II Dzierzgoń (miejsce i godz. do ustalenia)
11.03 - Stare Pole (miejsce i godz. do ustalenia)
18.03 - gra wewnętrzna w Gościszewie
~kaszeba (niezalogowany) 20.01.2017, 12:33
Stolem Gniewino:
04.02.2017r. Stolem Gniewino – Wikęd Kębłowo
08.02.2017r. Stolem Gniewino – Sztorm Mosty godz. 19.00 11.02.2017r. Gryf Słupsk – Stolem Gniewino godz. 12.30 15.02.2017r. Stolem Gniewino – Zenit Łęczyce godz. 19.00 18.02.2017r. Anioły Garczegorze – Stolem Gniewino (Lębork) 22.02.2017r. Stolem Gniewino – Kaszubia Starzyno godz. 19.00 25.02.2017r. Stolem Gniewino – Orkan Rumia
~arruabarena (niezalogowany) 22.01.2017, 14:28
Sparingi Płomienia Jeżyczki (koszalińska A-klasa). 5 spotkań z drużynami ze słupskiego OZPN:
* 12 lutego, Słupia Kobylnica - Płomień (sztuczna nawierzchnia w Słupsku);
* 19 lutego, Płomień - Derby Gwiazdowo (sztuczna nawierzchnia w Darłowie, godz. 14.30);
* 26 lutego, Płomień - Echo Biesowice;
* 5 marca, Płomień - KS Zaleskie;
* 12 marca, Garbarnia Kępice - Płomień;
* 19 marca, Płomień - Słupia Charnowo;
* 26 marca, Płomień - Sokół Lulewice.
~pablo (niezalogowany) 22.01.2017, 20:23
Kaszeba skad masz info o sparingach Polonii Gd. bo ja mam inne hehehe
~Start_Addicted (niezalogowany) 24.01.2017, 16:47
MKS Start Miastko (V liga, Słupsk)
28.01 (sob. 12:30) - Gryf Słupsk CLJ / sztuczna w Słupsku
04.02 (sob. 12:00) - Kaszubia Kościerzyna (IV liga) / sztuczna w Bytowie
11-12.02 (sob./niedz.) - Gryf Polanów (IV liga) / sztuczna w Koszalinie
18.02 (sob.) - Bałtyk Koszalin (IV liga) / sztuczna w Koszalinie
25.02 (sob. 12:00) - Mechanik Bobolice (V liga) / sztuczna w Bytowie
04.03 (sob.) - Echo Biesowice (A Klasa)
11.03 (sob.) - Zawisza Borzytuchom (A klasa) / Miastko
~kaszeba (niezalogowany) 25.01.2017, 09:08
Sparingi Radunii Stężyca (V liga - Gdańsk II):
28.01.2017 godz. 11:00 - GKS Przodkowo (Stężyca)
04.02.2017 godz. 11:00 - GEDANIA Gdańsk (Stężyca)
11.02.2017 godz. 11:00 - KS Kamienica Królewska (Stężyca)
18.02.2017 godz. 11:00 - MKS Władysławowo
25.02.2017 godz. 14:00 - KS Chwaszczyno (Stężyca)
04.03.2017 godz. 11:00 - KP Starogard Gdański
~Koczała (niezalogowany) 27.01.2017, 10:52
Sparingi Granit Koczała (Klasa A - Słupsk II)
2.02- wznowienie treningów na własnych obiektach
18/19.02- Piast II Człuchów
25/26.02- Kolejarz Chojnice
4/5.03- AP Człuchów
11/12/03- GKS Kołczygłowy (zaległy mecz z rundy jesiennej)
18/19.03- Piast II Człuchów
Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:
Dodaj komentarz jako gość:
www.www.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.