Olimpijczyk Kwakowo zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii juniorów - rocznik 2006/2007, który został rozegrany w niedzielę 6 listopada 2016 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 19 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Oskar Śliwowski (Dragon Bojano)
Najlepszy bramkarz: Hubert Półtorak (Jedynka Pelplin)
Najlepszy zawodnik: Kacper Protas (Olimpijczyk Kwakowo)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | JG Biali | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 6 - 3 |
2. | GKS Kowale | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 |
3. | Akademia Sportowa Pomorze I | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 3 |
4. | Gedania 1922 Biali | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 6 |
5. | Jaguar II Gdańsk | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 - 8 |
GKS Kowale 1-0 Akademia Sportowa Pomorze I
Jaguar II Gdańsk 1-2 JG Biali
Gedania 1922 Biali 2-1 GKS Kowale
Akademia Sportowa Pomorze I 3-0 Jaguar II Gdańsk
Gedania 1922 Biali 1-3 JG Biali
GKS Kowale 2-0 Jaguar II Gdańsk
JG Biali 1-1 Akademia Sportowa Pomorze I
Jaguar II Gdańsk 1-1 Gedania 1922 Biali
JG Biali 0-0 GKS Kowale
Akademia Sportowa Pomorze I 1-1 Gedania 1922 Biali
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Dragon Bojano | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 - 3 |
2. | Akademia Sportowa Pomorze II | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 - 3 |
3. | Jaguar Gdańsk | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 - 1 |
4. | Gedania 1922 Czerwoni | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 - 4 |
5. | JG Czarni | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 5 |
Jaguar Gdańsk 1-0 Dragon Bojano
JG Czarni 0-1 Akademia Sportowa Pomorze II
Gedania 1922 Czerwoni 1-1 Jaguar Gdańsk
Dragon Bojano 2-0 JG Czarni
Gedania 1922 Czerwoni 0-1 Akademia Sportowa Pomorze II
Jaguar Gdańsk 0-0 JG Czarni
Akademia Sportowa Pomorze II 1-3 Dragon Bojano
JG Czarni 1-2 Gedania 1922 Czerwoni
Akademia Sportowa Pomorze II 0-0 Jaguar Gdańsk
Dragon Bojano 1-1 Gedania 1922 Czerwoni
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | AP St. Rąbała Jedynka Pelplin | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 - 2 |
2. | Olimpijczyk Kwakowo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 |
3. | MKS Gryf Tczew | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 |
4. | Sztorm Mosty | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 |
5. | KS Wierzyca Pelplin | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 - 3 |
Olimpijczyk Kwakowo 2-0 Sztorm Mosty
KS Wierzyca Pelplin 1-2 MKS Gryf Tczew
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 1-0 Olimpijczyk Kwakowo
Sztorm Mosty 0-0 KS Wierzyca Pelplin
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 1-0 MKS Gryf Tczew
Olimpijczyk Kwakowo 1-0 KS Wierzyca Pelplin
MKS Gryf Tczew 1-0 Sztorm Mosty
KS Wierzyca Pelplin 0-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
MKS Gryf Tczew 1-1 Olimpijczyk Kwakowo
Sztorm Mosty 2-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | MKS Gryf Tczew II | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7 - 1 |
2. | GKS Pisa Barczewo | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4 - 1 |
3. | CHKS Kolejarz Chojnice | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 - 5 |
4. | Iras Czaplinek | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 - 5 |
CHKS Kolejarz Chojnice 1-2 MKS Gryf Tczew II
GKS Pisa Barczewo 1-0 Iras Czaplinek
GKS Pisa Barczewo 3-0 CHKS Kolejarz Chojnice
Iras Czaplinek 0-4 MKS Gryf Tczew II
Iras Czaplinek 0-0 CHKS Kolejarz Chojnice
MKS Gryf Tczew II 1-0 GKS Pisa Barczewo
1/8 finału
JG Biali 1-1 k. 1-2 Gedania 1922 Czerwoni
GKS Kowale 0-0 k. 2-3 Jaguar Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze I 0-0 k. 8-9 Akademia Sportowa Pomorze II
Gedania 1922 Biali 0-2 Dragon Bojano
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 1-0 Iras Czaplinek
Olimpijczyk Kwakowo 4-0 CHKS Kolejarz Chojnice
MKS Gryf Tczew 1-0 GKS Pisa Barczewo
Sztorm Mosty 0-1 MKS Gryf Tczew II
1/4 finału
Gedania 1922 Czerwoni 1-6 Olimpijczyk Kwakowo
Jaguar Gdańsk 0-1 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
Akademia Sportowa Pomorze II 0-1 MKS Gryf Tczew II
Dragon Bojano 0-1 MKS Gryf Tczew
1/2 finału
Olimpijczyk Kwakowo 3-1 MKS Gryf Tczew II
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 0-0 k. 1-3 MKS Gryf Tczew
o 3. miejsce
MKS Gryf Tczew II 1-3 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
finał
Olimpijczyk Kwakowo 1-0 MKS Gryf Tczew
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU