Orzeł Trąbki Wielkie - KS Kamienica Królewska 3-1
Sokół Ełganowo - GKS Sierakowice 1-3
Sporting Leźno - GKS Kowale 1-6
Start Mrzezino - Sztorm Mosty 1-0
Eko-Prod Szemud - Czarni Pruszcz Gdański 0-2

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 30. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 30. kolejka

Błękitni Stare Pole - Piaski Wąglikowice 3-0 vo Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk 3-4

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 30. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

~- (niezalogowany)  19.06.2016, 20:47
Polonia za rok w 4 lidze-walka z Redą:),a Osowa to cieniutka jest.Pozdro.

vodzio  20.06.2016, 08:06
Klub Zenit Łęczyce grający w A klasie Gdańsk, który w sezonie 2016/17 chce powalczyć o awans do ligi okręgowej szuka wzmocnień na każdą pozycje. Klub posiada stabilność finansową, co pozwala na realizację wynagrodzeń dla zawodników. ZAPRASZAMY
Kontakt 888-995-944

~Do troli z Rumi (niezalogowany)  21.06.2016, 23:10
Czupryn92 28.03.2016, 22:26:03
W tym orkanie to dzieje sie samowolka "trenera". Facet ustawił sobie stałą 11 od czasów pierwszych sparingów i ciągle nimi gra. Ławke posiada dobrych i młodych chłopaków, którzy byli by przyszłością klubu ale lepiej niech siedzą na ławce. Nawet w takich sparingach jak z Mrzezinem, Gryfem daje im grać mało. Czekam na bunt młodych chłopaczków i ich masowe odejścia, bo tam ewidentnie się ich nie szanuje. Zobaczymy jak długo trener S. bedzie grał tą swoją ukochaną 11

orka34 30.03.2016, 06:39:39
Pan trener S papiery kupił chyba na jarmarku, nie mówiąc już o osobniku F , który uważa się za najlepszego trenera w Unii.
Proponuję zatrudnić po raz kolejny Jarka Kotasa przynajmniej będzie śmiesznie...., :)

Czupryn92 10.04.2016, 22:34:38
Coraz ciekawiej robi sie w lidze. Do końca 10 kolejek,a orkan od 12 spotkań nie przegrał, a miał tylko 3 remisy. Wydaje mi się, że powtórzą się wyniki z zeszłej rundy. Jedynie remis z szemudem i przegrana z pruszczem zamieni się na zwycięstwo zespołu z Rumi. Ogólna gra orkanu wyglada dobrze. Obrona stabilna, pomoc również, jedynie atak zawodzi, bo skuteczność mają słabą. Po wczorajszym odblokowaniu sie napastników moze w końcu zaczną strzelać. Tak po za tym gratulacje dla kiełpina za wyjście z ostatniego miejsca!
orka34 11.04.2016, 07:39:21
Gwoli formalności podaję strzelców bramek w meczu Orkan - Sierakowice ; pierwszą bramkę strzelił Marcin Kozieł w 36 minucie po wywalczonym rzucie rożnym przez Adriana Bukowskiego. Następne gole strzelali 80 minuta Michał Kozieł, 86 minuta Łaga, 89 minuta K. Kiełb.
Brawo Orkan !!!! Trzymamy kciuki za WAS w czasie następnego meczu w Kowalach.
Czupryn92 11.04.2016, 19:09:29
Pierwsze 2 bramki nie strzelił Michał Kozieł?

Pseudo kibice, przeproście zawodników :@

orka34  29.06.2016, 07:27
~Do troli z Rumi ( niezalogowany ) :
Mam w nosie co myślą inni . Jak mi się coś podoba to podoba, jak nie, to nie.
Nie zamierzam zmieniać swojego stylu komentów. Wszystkich adwersarzy mam w nosie.
Drużynie jeszcze raz gratuluję awansu wywalczonego w sposób sportowy, na boisku.
Pozdrawiam orka34

~... (niezalogowany)  30.06.2016, 00:08
Teraz orkiszon34 będzie miał okazję w IV lidze wyżyć się na zawodnikach i działaczach po licznych porażkach. :D :D :D . Czekamy na dobry styl poniżania wszystkich w rumi, w tym jesteś dobry, powodzenia, przynajmiej jeden zespół już jest do spadku 8) .