Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce 0-0
Portowiec Gdańsk - MKS II Władysławowo 1-4
Celtic Reda - KP Gdynia 3-1
Jaguar II Gdańsk - Kaszuby Połchowo 0-7
Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno 0-1
KP Sopot - Wicher Wierzchucino 3-0
Dragon Bojano - Kamionka Sopot 3-1
Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
Amigo Przyjaźń - Wietcisa Skarszewy 3-2
Osiczanka Osice - Korona Cedry Małe 1-4
LZS Więckowy - GTS Rusocin 3-1
KS Mściszewice - Wisła Steblewo 8-2
GKS Żukowo - Wisła Długie Pole 2-2
GKS II Kolbudy - GLKS Różyny 3-1
EX Siedlce Gdańsk - Gedania II Gdańsk 4-2
Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
Wda Lipusz - Sławek Borzechowo 5-1
Sokół Zblewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-7
Kolejarz Chojnice - KS Grabowo 1-1
Czarni Piece - KS Skorzewo 1-2
Wda Czarna Woda - Tęcza Brusy 0-3
Orzeł Gołubie - Victoria Kaliska 2-2
Ceramik Łubiana - Czarni Ostrowite 0-3 vo Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
Weber Szprudowo - Błękitni Kmiecin 2-7
Świt Radostowo - Delta Miłoradz 1-0
Powiśle II Dzierzgoń - Pogoń Prabuty 2-2
Sobieski Gniew - Korona Rywałd 5-2
Powiśle Stary Targ - Olimpia Sztum 3-0
Rodło II Kwidzyn - GDKiS Ostaszewo 3-2
LKS Waplewo - Spójnia Sadlinki 1-5
Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
pauza - Chrobry Charbrowo
Polonez Bobrowniki - Granit Kończewo 0-2
Jantaria Pobłocie - Słupia Charnowo 5-2
Unia Korzybie - Błękitni Główczyce 4-2
Dąb Kusowo - Echo Biesowice 3-2
Victoria Słupsk - Sokół Szczypkowice 0-4
Rowokół Smołdzino - Barton Barcino 1-0
Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016 - 24. kolejka
SSPN Malczkowo - Stegna Parchowo 1-3
LKS Łebunia - Myśliwiec Tuchomie 0-3
Granit Koczała - GTS Czarna Dąbrówka 1-1
GKS Kołczygłowy - Arkonia Pomysk Wielki 4-0
Magic Niezabyszewo - Leśnik Cewice 3-2
Victoria Dąbrówka - Brda II Przechlewo 3-2
Grom Nakla - Dolina Gałąźnia Wielka 1-0
Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016 - 24. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy