Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
Kaszuby Połchowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4-2
KP Gdynia - Kaszubia Starzyno 6-3
MKS II Władysławowo - Wicher Wierzchucino 7-0
Zenit Łęczyce - Kamionka Sopot 1-3
Portowiec Gdańsk - Dragon Bojano 1-2
Celtic Reda - KP Sopot 0-6
Jaguar II Gdańsk - Zatoka Puck 3-1
Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
Wisła Steblewo - Amigo Przyjaźń 2-2
GTS Rusocin - Wisła Długie Pole 1-1
Korona Cedry Małe - GKS II Kolbudy 1-2
Wietcisa Skarszewy - Gedania II Gdańsk 0-4
Osiczanka Osice - EX Siedlce Gdańsk 1-0
LZS Więckowy - GLKS Różyny 7-2
KS Mściszewice - GKS Żukowo 2-0
Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
KS Skorzewo - Wda Lipusz 2-4
KS Grabowo - Tęcza Brusy 3-7
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Victoria Kaliska 3-1
Sławek Borzechowo - Czarni Ostrowite 0-1
Sokół Zblewo - Ceramik Łubiana 3-0 vo Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
Kolejarz Chojnice - Orzeł Gołubie 3-1
Czarni Piece - Wda Czarna Woda 1-1
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
Korona Rywałd - Weber Szprudowo 2-6
Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum 6-3
Delta Miłoradz - Rodło II Kwidzyn 3-1
Błękitni Kmiecin - Spójnia Sadlinki 0-1
Świt Radostowo - LKS Waplewo 1-0
Powiśle II Dzierzgoń - GDKiS Ostaszewo 3-1
Sobieski Gniew - Powiśle Stary Targ 2-1
Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
Błękitni Główczyce - pauza
Słupia Charnowo - Echo Biesowice 0-6
Granit Kończewo - Sokół Szczypkowice 3-2
Chrobry Charbrowo - Barton Barcino 8-0
Polonez Bobrowniki - Rowokół Smołdzino 9-1
Jantaria Pobłocie - Victoria Słupsk 7-0
Unia Korzybie - Dąb Kusowo 5-0
Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy
Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016 - 17. kolejka
Arkonia Pomysk Wielki - SSPN Malczkowo 0-1
GTS Czarna Dąbrówka - Leśnik Cewice 1-0
Myśliwiec Tuchomie - Brda II Przechlewo 3-1
Stegna Parchowo - Dolina Gałąźnia Wielka 4-5
LKS Łebunia - Grom Nakla 2-1
Granit Koczała - Victoria Dąbrówka 2-1
GKS Kołczygłowy - Magic Niezabyszewo 1-3
Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy