Orzeł Trąbki Wielkie - Start Mrzezino 3-0
Orkan Rumia MKS - Czarni Pruszcz Gdański 0-1
Olimpia Osowa - Sztorm Mosty 1-1
KS Kamienica Królewska - GKS Kowale 1-0
Potok Pszczółki - GKS Sierakowice 1-2

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016 - 7. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Radunia Stężyca - Kornowscy Szarża Krojanty 3-2

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016 - 7. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

~= (niezalogowany)  27.09.2015, 18:47
Super mecz w Redzie,ładne bramki.Emocji nie brakowało,aby więcej takiej gry :>).

~halo halo (niezalogowany)  30.09.2015, 14:33
Jaki był skład w meczu z sierką Kamienicy Królewskiej-Strzelec gola mnie interesuje?

~kibic 1945 (niezalogowany)  30.09.2015, 15:05
Skład Kamienicy : Czekirda-Bielicki,Gornowicz,Kitowski,Ziegert-Jankowski,Klaman,Dobek,Cyman,Groth-Hoffman
Strzelec bramki : Hoffman karny

~do halo (niezalogowany)  01.10.2015, 14:23
Strzelec gola Łukasz Kitowski Kapitan drużyny Kamienicy jeśli chodzi o samobója dla Sierki!!

~halo halo (niezalogowany)  01.10.2015, 19:04
Dzięki

~znawca (niezalogowany)  02.10.2015, 06:29
Weryfikacja meczów klasy okręgowej:
1. GKS Sierakowice – Kamienica Królewska KS (gr. I) z dnia 19.09.2015 r.: zawodnik
nr 10 Jakub Hoffman (Kamienica) – wysoce niesportowe zachowanie po
wykluczeniu z gry w wyniku otrzymania drugiego napomnienia (wypowiedzi
poniżające) na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 2 pkt 2 w zw. z art. 77 lit. d
Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – 4 mecze dyskwalifikacji. Bieg kary od
dnia 01.10.2015 r.
2. Czarni Pruszcz Gdański – Orlęta Reda (gr. I) z dnia 19.09.2015 r.: zawodnik nr 10
Jakub Poźniak (Czarni) – wysoce niesportowe zachowanie na podstawie art. 5 §
1 w zw. z art. 13 § 2 pkt 2 w zw. z art. 61 § 2 pkt 2 – Regulaminu Dyscyplinarnego
PZPN – 3 mecze dyskwalifikacji - zawieszenie postępowania do czasu
rozstrzygnięcia odwołania klubu Czarni Pruszcz Gdański oraz na podstawie art.
133 § 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN wszczęcie postępowania
dyscyplinarnego w związku z udziałem nieuprawnionego zawodnika; zawodnik
nr 4 Marek Kwiatkowski (Czarni) – gwałtowne, agresywne zachowanie oraz
wysoce niesportowe zachowanie: na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 2 pkt 2
w zw. z art. 61 § 2 pkt 1 i 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – 5 meczów
dyskwalifikacji. Bieg kary od 20.09.2015 r.
3. Orzeł Trąbki Wielkie – Start Mrzezino (gr. I) z dnia 26.09.2015 r.: zawodnik nr 17
Sławomir Bigot (Start) – pozbawienie przeciwników realnej szansy na zdobycie
bramki na podstawie art. 5 §1 w zw. z art.13 § 2 pkt 2 w zw. z art. 61 § 3 pkt 2
Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – 1 mecz dyskwalifikacji; zawodnik nr 6
Dariusz Kasprzyk (Start) - wysoce niesportowe zachowanie na podstawie art.
dyscyplinarnego.
4. Orkan Rumia – Czarni Pruszcz Gdański (gr. I) z dnia 26.09.2015 r.: Orkan Rumia
na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 Regulaminu
Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5
napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł; zawodnik
nr 4 Arkadiusz Filipkowski (Orkan) – gwałtowne, agresywne zachowanie – na
podstawie art. 5 §1 w zw. z art.13 § 2 pkt 2 w zw. z art. 61 § 1 Regulaminu
Dyscyplinarnego PZPN – 2 mecze dyskwalifikacji.
5. GSS Potok Pszczółki – GKS Sierakowice (gr. I) z dnia 27.09.2015 r.: GSS Potok
Pszczółki na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57
Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych
zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100
zł.
6. Olimpia Osowa –Sztorm Mosty (gr. I) z dnia 27.09.2015 r.: zawodnik nr 12 Eryk
Skulich (Sztorm) – pozbawienie przeciwników realnej szansy na zdobycie bramki
na podstawie art. 5 §1 w zw. z art.13 § 2 pkt 2 w zw. z art. 61 § 3 pkt 1 Regulaminu
Dyscyplinarnego PZPN – 1 mecz dyskwalifikacji.

~co za pierdoły (niezalogowany)  02.10.2015, 14:32
Niestety tylko remisem skończył się sobotni mecz z GKSem Sierakowice. Po zeszłorocznym laniu, które sprawiliśmy drużynie zza miedzy (3:0) apetyty, żeby znów pokazać swoją wyższość nad drużyną Sierakowic były bardzo rozbudzone. Niestety bardzo źle weszliśmy w ten mecz. Od samego początku nic nie układało się po naszej myśli. W ostatniej chwili z powodów losowych na mecz nie wybrali się trener Andrzej Klaman oraz pomocnicy Kowalski, Kozieł, Ustowski. Dodatkowo nie wszyscy tego dnia byli w pełni sił. Mimo wszystko jednak dysponowaliśmy lepszym zestawem personalnym niż przeciwnik. W pierwszej połowie zlekceważyliśmy przeciwnika i pozwoliliśmy swobodnie rozgrywać piłkę drużynie z Sierakowic, czego efektem było stworzenie dwóch bardzo groźnych sytuacji. W pierwszej sytuacji źle zachował się pomocnik Sierki,w drugiej padła bramka z serii niemożliwych. Jest to kolejne trafienie Sierki, które ciężko nazwać zamierzonym. Piłka po strzale Więckiewicza zmierzała poza światło bramki, ale trafiła w biegnącego Kitowskiego i wpadła do bramki. W przerwie padło wiele ostrych słów i w drugiej połowie wyszła zupełnie inna drużyna Kamienicy. W całej drugiej połowie zamknęliśmy Sierkę we własnym polu karnym, przejęliśmy inicjatywę w meczu i pozwoliliśmy na wyprowadzenie zaledwie 1-2 kontr. Niestety ustawiony autobus w polu karnym przez Sierkę długo nie udało się sforsować. Na szczęście po ewidentnym karnym na Bielickim i strzale z rzutu karnego Hoffmanna udało się wyrównać stan meczu. Później jeszcze znakomitą sytuację miał Flisikowski, ale nie udało się już zmienić wyniku meczu. Po tym spotkaniu czuć było duży niedosyt, bo drużyna z Sierakowic była do ogrania. Powodem niepowodzenia była pierwsza połowa przespana przez nasz zespół. Brawa za drugą połówkę - tylko szkoda, że tak trzeba było gonić wynik. Z negatywów straciliśmy kontuzjowanych Dobka oraz Klamana. Trudno odbijemy stan z Sierką w meczu w Kamienicy. (http://kskamienica.futbolowo.pl)