Aldex Żukowo zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2014 w kategorii juniorów - rocznik 1998/1999, który został rozegrany dzisiaj na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 20 drużyn.
Zdjęcia
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Juliusz Letniowski (Aldex Żukowo)
Najlepszy bramkarz: Maciej Ranoszek (Hemako Sztutowo)
Najlepszy zawodnik: Artur Stawikowski (Aldex Żukowo)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Aldex Żukowo | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 |
2. | GKS Przodkowo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 |
3. | Sport Logistic Wejherowo | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 3 - 2 |
4. | Amator Kiełpino | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 6 |
5. | Radunia Stężyca | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 5 |
Aldex Żukowo 1-2 Sport Logistic Wejherowo
Amator Kiełpino 0-3 GKS Przodkowo
Radunia Stężyca 0-2 Aldex Żukowo
Sport Logistic Wejherowo 1-1 Amator Kiełpino
Radunia Stężyca 0-2 GKS Przodkowo
Aldex Żukowo 2-0 Amator Kiełpino
GKS Przodkowo 0-0 Sport Logistic Wejherowo
Amator Kiełpino 1-0 Radunia Stężyca
GKS Przodkowo 1-2 Aldex Żukowo
Sport Logistic Wejherowo 0-0 Radunia Stężyca
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Słupia Kwakowo | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9 - 6 |
2. | Pogoń Lębork | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 13 - 1 |
3. | MOP Pomezania Malbork | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 5 |
4. | Galaktyczni Pruszcz | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 - 8 |
5. | Wierzyca Stara Kiszewa | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 16 |
Galaktyczni Pruszcz 3-1 Wierzyca Stara Kiszewa
Słupia Kwakowo 1-0 Pogoń Lębork
MOP Pomezania Malbork 2-1 Galaktyczni Pruszcz
Wierzyca Stara Kiszewa 0-4 Słupia Kwakowo
MOP Pomezania Malbork 0-1 Pogoń Lębork
Galaktyczni Pruszcz 4-1 Słupia Kwakowo
Pogoń Lębork 8-0 Wierzyca Stara Kiszewa
Słupia Kwakowo 3-2 MOP Pomezania Malbork
Pogoń Lębork 4-0 Galaktyczni Pruszcz
Wierzyca Stara Kiszewa 0-1 MOP Pomezania Malbork
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | SMS Słupsk | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 - 2 |
2. | MKS Drutex-Bytovia Bytów | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 - 3 |
3. | Hemako Sztutowo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 |
4. | Żuławy II Nowy Dwór Gdański | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 |
5. | Santos II Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 6 |
SMS Słupsk 2-1 MKS Drutex-Bytovia Bytów
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0-2 Hemako Sztutowo
Santos II Gdańsk 0-2 SMS Słupsk
MKS Drutex-Bytovia Bytów 2-0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Santos II Gdańsk 1-0 Hemako Sztutowo
SMS Słupsk 1-1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Hemako Sztutowo 0-0 MKS Drutex-Bytovia Bytów
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 3-1 Santos II Gdańsk
Hemako Sztutowo 0-2 SMS Słupsk
MKS Drutex-Bytovia Bytów 1-1 Santos II Gdańsk
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7 - 2 |
2. | Santos Gdańsk | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 - 3 |
3. | SMS Słupsk 99 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 - 3 |
4. | STAKOM Bytovia Bytów | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 - 1 |
5. | Centrum Pelplin | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 6 |
SMS Słupsk 99 1-0 Centrum Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 STAKOM Bytovia Bytów
Santos Gdańsk 0-1 SMS Słupsk 99
Centrum Pelplin 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Santos Gdańsk 1-1 STAKOM Bytovia Bytów
SMS Słupsk 99 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
STAKOM Bytovia Bytów 0-0 Centrum Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Santos Gdańsk
STAKOM Bytovia Bytów 0-0 SMS Słupsk 99
Centrum Pelplin 0-2 Santos Gdańsk
1/8 finału
Aldex Żukowo 8-0 Galaktyczni Pruszcz
GKS Przodkowo 0-1 MOP Pomezania Malbork
Sport Logistic Wejherowo 0-0 k. 2-3 Pogoń Lębork
Amator Kiełpino 1-1 k. 1-2Słupia Kwakowo
SMS Słupsk 0-0 k. 3-1 STAKOM Bytovia Bytów
MKS Drutex-Bytovia Bytów 0-0 k. 2-3 SMS Słupsk 99
Hemako Sztutowo 4-3 Santos Gdańsk
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
1/4 finału
Aldex Żukowo 1-0 SMS Słupsk 99
MOP Pomezania Malbork 1-1 k. 3-2SMS Słupsk
Pogoń Lębork 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Słupia Kwakowo 2-4 Hemako Sztutowo
1/2 finału
Aldex Żukowo 2-0 Pogoń Lębork
MOP Pomezania Malbork 0-1 Hemako Sztutowo
o 3. miejsce
Pogoń Lębork 0-1 MOP Pomezania Malbork
finał
Aldex Żukowo 2-0 Hemako Sztutowo