ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
1. grudnia 2014 08:20

SMS Słupsk zwyciężył w Pomorski Futbol Cup 2014 - rocznik 2000/2001

SMS Słupsk zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2014 w kategorii juniorów - rocznik 2000/2001, który został rozegrany w niedzielę  na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 14 drużyn.

Zdjęcia

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Filip Krefft (Pogoń Lębork)

Najlepszy bramkarz: Szymon Zając (SMS Słupsk)

Najlepszy zawodnik: Dawid Młyńczyk (Stolem Gniewino)

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Gryf Wejherowo 3 7 2 1 0 7 - 2
2. RG 2000 Gdańsk 3 4 1 1 1 5 - 4
3. Stolem 2001 Gniewino 3 3 0 3 0 0 - 0
4. Vigo Tuchom 3 1 0 1 2 1 - 7

Stolem 2001 Gniewino 0-0 Gryf Wejherowo
RG 2000 Gdańsk 3-1 Vigo Tuchom
RG 2000 Gdańsk 2-3 Gryf Wejherowo
Vigo Tuchom 0-0 Stolem 2001 Gniewino
Stolem 2001 Gniewino 0-0 RG 2000 Gdańsk
Gryf Wejherowo 4-0 Vigo Tuchom

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Pogoń Lębork 4 12 4 0 0 12 - 3
2. Stolem Gniewino 4 9 3 0 1 8 - 7
3. Huzar Choczewo 4 6 2 0 2 8 - 6
4. Santana Wielki Klincz 4 1 0 1 3 4 - 8
5. Czarni Pruszcz Gdański 2001 4 1 0 1 3 3 - 11

Huzar Choczewo 3-1 Santana Wielki Klincz
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-3 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 2-1 Huzar Choczewo
Santana Wielki Klincz 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Pogoń Lębork 3-0 Stolem Gniewino
Huzar Choczewo 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Stolem Gniewino 3-2 Santana Wielki Klincz
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-5 Pogoń Lębork
Stolem Gniewino 2-1 Huzar Choczewo
Santana Wielki Klincz 1-2 Pogoń Lębork

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. SMS Słupsk 4 12 4 0 0 13 - 2
2. Błękitni Kmiecin 4 9 3 0 1 7 - 1
3. ULKS U-2 Bytów 4 4 1 1 2 3 - 5
4. Słupia Kwakowo 4 3 1 0 3 2 - 8
5. SMS Słupsk 2001 4 1 0 1 3 1 - 10


ULKS U-2 Bytów 1-0 Słupia Kwakowo
SMS Słupsk 2001 0-1 Błękitni Kmiecin
SMS Słupsk 3-2 ULKS U-2 Bytów
Słupia Kwakowo 2-1 SMS Słupsk 2001
SMS Słupsk 1-0 Błękitni Kmiecin
ULKS U-2 Bytów 0-0 SMS Słupsk 2001
Błękitni Kmiecin 4-0 Słupia Kwakowo
SMS Słupsk 2001 0-7 SMS Słupsk
Błękitni Kmiecin 2-0 ULKS U-2 Bytów
Słupia Kwakowo 0-2 SMS Słupsk

o miejsca 12-14

Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-0 Vigo Tuchom
SMS Słupsk 2001 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Vigo Tuchom 0-1 SMS Słupsk 2001

o miejsca 9-11

Santana Wielki Klincz 0-5 Stolem 2001 Gniewino
vo
Santana Wielki Klincz 0-5 Słupia Kwakowo
vo
Słupia Kwakowo 1-1 Stolem 2001 Gniewino
k. 3-2

1/4 finału

SMS Słupsk 5-1 Huzar Choczewo
Pogoń Lębork 4-1 ULKS U-2 Bytów
RG 2000 Gdańsk 0-1 Stolem Gniewino
Gryf Wejherowo 3-0 Błękitni Kmiecin

o miejsca 5-8

Huzar Choczewo 1-4 RG 2000 Gdańsk
ULKS U-2 Bytów 1-2 Błękitni Kmiecin
Huzar Choczewo 0-5 ULKS U-2 Bytów
vo
RG 2000 Gdańsk 1-0 Błękitni Kmiecin

1/2 finału

SMS Słupsk 3-1 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 5-1 Gryf Wejherowo

o 3. miejsce

Stolem Gniewino 2-4 Gryf Wejherowo

finał

SMS Słupsk 4-1 Pogoń Lębork


Zdjęcia



Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE