SMS Słupsk zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2014 w kategorii juniorów - rocznik 2000/2001, który został rozegrany w niedzielę na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 14 drużyn.
Zdjęcia
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Filip Krefft (Pogoń Lębork)
Najlepszy bramkarz: Szymon Zając (SMS Słupsk)
Najlepszy zawodnik: Dawid Młyńczyk (Stolem Gniewino)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Gryf Wejherowo | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7 - 2 |
2. | RG 2000 Gdańsk | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 |
3. | Stolem 2001 Gniewino | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 - 0 |
4. | Vigo Tuchom | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 - 7 |
Stolem 2001 Gniewino 0-0 Gryf Wejherowo
RG 2000 Gdańsk 3-1 Vigo Tuchom
RG 2000 Gdańsk 2-3 Gryf Wejherowo
Vigo Tuchom 0-0 Stolem 2001 Gniewino
Stolem 2001 Gniewino 0-0 RG 2000 Gdańsk
Gryf Wejherowo 4-0 Vigo Tuchom
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Pogoń Lębork | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 12 - 3 |
2. | Stolem Gniewino | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8 - 7 |
3. | Huzar Choczewo | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 - 6 |
4. | Santana Wielki Klincz | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 8 |
5. | Czarni Pruszcz Gdański 2001 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 - 11 |
Huzar Choczewo 3-1 Santana Wielki Klincz
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-3 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 2-1 Huzar Choczewo
Santana Wielki Klincz 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Pogoń Lębork 3-0 Stolem Gniewino
Huzar Choczewo 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Stolem Gniewino 3-2 Santana Wielki Klincz
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-5 Pogoń Lębork
Stolem Gniewino 2-1 Huzar Choczewo
Santana Wielki Klincz 1-2 Pogoń Lębork
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | SMS Słupsk | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 13 - 2 |
2. | Błękitni Kmiecin | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 1 |
3. | ULKS U-2 Bytów | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 5 |
4. | Słupia Kwakowo | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 - 8 |
5. | SMS Słupsk 2001 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 10 |
ULKS U-2 Bytów 1-0 Słupia Kwakowo
SMS Słupsk 2001 0-1 Błękitni Kmiecin
SMS Słupsk 3-2 ULKS U-2 Bytów
Słupia Kwakowo 2-1 SMS Słupsk 2001
SMS Słupsk 1-0 Błękitni Kmiecin
ULKS U-2 Bytów 0-0 SMS Słupsk 2001
Błękitni Kmiecin 4-0 Słupia Kwakowo
SMS Słupsk 2001 0-7 SMS Słupsk
Błękitni Kmiecin 2-0 ULKS U-2 Bytów
Słupia Kwakowo 0-2 SMS Słupsk
o miejsca 12-14
Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-0 Vigo Tuchom
SMS Słupsk 2001 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Vigo Tuchom 0-1 SMS Słupsk 2001
o miejsca 9-11
Santana Wielki Klincz 0-5 Stolem 2001 Gniewino
vo
Santana Wielki Klincz 0-5 Słupia Kwakowo
vo
Słupia Kwakowo 1-1 Stolem 2001 Gniewino
k. 3-2
1/4 finału
SMS Słupsk 5-1 Huzar Choczewo
Pogoń Lębork 4-1 ULKS U-2 Bytów
RG 2000 Gdańsk 0-1 Stolem Gniewino
Gryf Wejherowo 3-0 Błękitni Kmiecin
o miejsca 5-8
Huzar Choczewo 1-4 RG 2000 Gdańsk
ULKS U-2 Bytów 1-2 Błękitni Kmiecin
Huzar Choczewo 0-5 ULKS U-2 Bytów
vo
RG 2000 Gdańsk 1-0 Błękitni Kmiecin
1/2 finału
SMS Słupsk 3-1 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 5-1 Gryf Wejherowo
o 3. miejsce
Stolem Gniewino 2-4 Gryf Wejherowo
finał
SMS Słupsk 4-1 Pogoń Lębork