MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
3. lipca 2012 21:20

Lista sędziów na sezon 2012/2013

W związku z prośbami wielu sędziów, którzy  zwrócili się do naszego portalu o udostępnienie tej informacji, publikujemy dzisiaj listę wszystkich sędziów Pomorskiego ZPN zaszeregowanych według poszczególnych klas (od III ligi do Klasy B) na sezon 2012/2013. Na poniższej liście mogą zajść jeszcze drobne zmiany, bowiem aktualnie trwa zebranie Zarządu KS, który oficjalnie zatwierdza podaną listę.

III  LIGA .

1.  Mirosław         Cyrson
2.  Jakub        Filipczyk
3.  Łukasz              Kolter
4. Mariusz    Kuczkowski
5.  Paweł        Klimczak
6.  Michał              Krotowski
7.  Radosław    Mordaka
8.  Sebastian    Marciniak
9  . Andrzej    Witkowski
10. Marcin    Zarwalski

IV  LIGA
 
   1.  Bartłomiej    Behmke
   2.  Dariusz    Bochonos
  3.  Jarosław    Boratyński
  4.  Piotr        Chacuk
  5.  Adam        Czyż
  6.  Witold        Chamski
  7.  Krzysztof    Gałek
  8.  Kamil        Grzębowski
  9.  Tadeusz    Jankowicz
 10. Jan        Lewicz
11. Fabian        Liebner
12. Sebastian    Lewczuk
13. Adam        Łukaszewski
14. Karol        Kublik
15. Krzysztof    Kaczmarek
16. Krzysztof    Kochel
17. Piotr         Kurlenda
18. Sebastian    Myszk
19. Dawid        Michalski
20. Eliasz        Nelke
21. Łukasz        Pawłowski
22. Piotr        Pagieła
23. Mariusz    Pawlik
24. Tomasz    Pawlak
25. Robert        Strzelecki
26. Adam        Skurat
27. Marcin        Skwiot
28. Tomasz    Toczek
29. Leszek        Wnuk
30. Krzysztof    Zabojszcz
Do dyspozycji:
31. Piotr         Cwalina
32. Maciej        Wierzbowski
33. Marek        Szerszeń

  Klasa okręgowa  -  GDAŃSK.

1. Jewgienij Adamonis
2. Ewa Augustyn
3. Zbigniew Bahr
4. Przemysław Brozdowski
5. Mirosław Chyła
6. Marek Czarnecki
7. Grzegorz Górski
8. Adam Grabowski
9. Patryk Grzywacz
10. Jacek Grzybek
11. Krzysztof Helta
12. Zbigniew Hildebrandt
13. Daniel Jaglarz
14. Bartłomiej Jankowski
15. Sebastian Kędzia
16. Damian Kos
17. Krzysztof Kosiek
18. Łukasz Kowalik
19. Mariusz Lamk
20. Janusz Leyk
21. Paweł Małecki
22. Piotr Myśliwiec
23. Marcin Nawrocki
24. Mateusz Nowak
25. Krzysztof Pawłowski
26. Adam Posański
27. Bartłomiej Przygoda
28. Kamil Rybiński
29. Roman Stanisławczyk
30. Andrzej Szerszeń
31. Paweł Szulc
32. Sławomir Szulta
33. Adrian Wesserling
34. Grzegorz Wojciechowski
35. Zygmunt Zaborowski
36. Maciej Zwara
37. Michał Żurawski
38. Grzegorz Żyjewski

 Klasa okręgowa  -  MALBORK

1. Michał Łukaszewski
2. Adam Manuszewski
3. Marek Marcinkowski
4. Jacek Nowicki
5. Aleksander Okoń
6. Ryszard Walendziak

Klasa  okręgowa  - SŁUPSK

1. Sylwester Barczyński
2. Adam Bartosiak
3. Andrzej Cyrson
4. Wojciech Duda
5. Przemysław Fiecek
6. Mirosław Frączkiewicz
7. Grzegorz Grunau
8. Janusz  Jaromiej
9. Łukasz Karski
10. Wiesław Kowalczuk
11. Tadeusz Lewandowski
12. Krystian Lipski
13. Dariusz Ogórek
14. Przemysław  Pagacz
15. Arkadiusz Piotrowski
16. Damian Pyza
17. Grzegorz Rzepkowski
18. Zdzisław Swakowski
19. Krzysztof Szewczyk
20. Tomasz Szot

Klasa  „A”  - GDAŃSK

1. Arkadiusz Borawski
2. Igor Brose
3. Norbert Budzisz
4. Maciej Cybulski
5. Grzegorz Czyż
6. Krystian Dietrich
7. Piotr Dubiel
8. Piotr  Falitarski
9. Tomasz Gierszewski
10. Andrzej Gregorczyk
11. Bogdan Grzywacz
12. Przemysław Gudzio
13. Arkadiusz Hamadyk
14. Zbigniew Hrynaszkiewicz
15. Jakub Hubert
16. Mateusz Kapłon
17. Jarosław Karmazy
18. Bogdan Kłopocki
19. Marcin Kowalski
20. Jacek Lemiński
21. Grzegorz Lewandowski
22. Bartłomiej Liszek
23. Arkadiusz Łangowski
24. Damian Łupiński
25. Damian Marcinski
26. Tadeusz Marciński
27. Anna Masztalerz
28. Włodzimierz Niemczyk
29. Paweł Nike
30. Jacek Nowicki II
31. Maciej Opczyński
32. Marcin Pach
33. Sebastian Pakuszewski
34. Marek Pawski
35. Wojciech Płókarz
36. Krzysztof Recław
37. Krzysztof Rekowski
38. Łukasz Sieradzki
39. Zenon Skwierawski
40. Paweł Staszek
41. Dariusz Stencel
42. Daniel Szajerski
43. Mirosław Szramka
44. Stanisław Szulta
45. Karol Wąsik
46. Roman Wendt
47. Karol Windorpski
48. Artur Włoch
49. Grzegorz Wojciechowski
50. Jacek Zdybel
 

Klasa  „A”  - MALBORK.

1. Karol Gardyjasz
2. Marek Gos
3. Igor Konopko
4. Michał Kowalski
5. Sebastian Krawczyk
6. Jarosław Marks
7. Rafał Młodziejewski
8. Mariusz Owczarczyk
9. Marek Szczeciński
10. Michał Walkowski
11. Krzysztof Wysiecki

Klasa  „A”  -  SŁUPSK

1. BARTKIEWICZ     Łukasz
2. BIŻUŃSKI              Paweł
3. CAPAR         Roman
4. CIMCIOCH         Przemysław
5. DAWIDOWICZ     Łukasz
6. IMIŁKOWSKI     Grzegorz
7. JANKOWSKI         Paweł
8. JESZKA         Adam
9. KAJDANOWICZ     Sylwester
10. KARPIK         Tomasz
11. KLIMEK         Paweł
12. KOSIEDOWSKI     Andrzej
13. KOWALSKI         Łukasz
14. KRÓL         Ryszard
15. MATUSZEWSKI     Artur
16. MILEWSKI         Marek
17. MISZCZYSZYN     Zenon
18. MYSZK         Andrzej
19. NOWAK         Sebastian
20. NOWICKI         Jarosław
21. OLENDER         Tomasz
22. SĘKTAS         Kamil
23. SITNIK         Sławomir
24. SZCZEGIELNIAK     Kazimierz
25. SZEWCZYK         Mariusz
26. SZĘDRAK         Damian
27. URBANOWICZ     Lech
28. ŻYGŁOWICZ     Dariusz
29. ŻYNIS          Arkadiusz
30. MŁYNARCZYK    Wojciech
31. LEWICZ        Andrzej
32. GOLAŃSKI        Jakub    

Klasa  „B -   GDAŃSK

1. Kamil Bartkowiak
2. Dawid Bielicki
3. Paweł Bigus
4. Michał Brodzik
5. Konrad Cieślukowski
6. Paweł Cybulko
7. Małgorzata Cyzman
8. Paweł Czoska
9. Marcin Danielewicz
10. Marcin Dąbkowski
11. Piotr Duda
12. Kazimierz Duszyński
13. Marek Gajewski
14. Mariusz Glazik
15. Bartosz Heining
16. Paweł Ignaszewski
17. Piotr Jakóbczak
18. Boleslaw Jaszke
19. Andrzej Jaśkiewicz
20. Tomasz Jezierski
21. Grzegorz Kabziński
22. Mateusz Kass
23. Radosław Kisiel
24. Jarosław Knigawka
25. Łukasz Kofluk
26. Łukasz Kołodziejski
27. Tomasz Konkel
28. Maciej Korabiewski
29. Paweł Kossakowski
30. Tomasz Kowalczyk
31. Kamil Krampa
32. Marek Krzyżanowski
33. Michał Kwiatkowski
34. Damian Lemke
35. Dariusz Leśniak
36. Karol Lewandowski
37. Janusz Lewicki
38. Antoni Licow
39. Krzysztof Lisiewicz
40. Edmund Lizoń
41. Radosław Łabuziński
42. Damian Majkowski
43. Tomasz Marchaj
44. Mateusz Marek
45. Krzysztof Marzejon
46. Korneliusz Mientki
47. Robert Mołodyński
48. Andrzej Niedźwiecki
49. Krystian Nisiewicz
50. Michał Pilichowski
51. Stanisław Poniatowski
52. Łukasz Rachwał
53. Paweł Racinowski
54. Piotr Radwański
55. Krystian Rybicki
56. Piotr Semmerling
57. Marcin Sikorski
58. Olgierd Stanisławski
59. Szymon Szczechowski
60. Krzysztof Szostak
61. Adam Szwedkowicz
62. Łukasz Świecki
63. Krzysztof Świgoń
64. Krzysztof Uchański
65. Edward Waśniewski
66. Damian Wąsowski
67. Adam Wnuk
68. Artur Wojewoda
69. Michał Wójcik
70. Wiesław Wójcik
71. Tomasz Zabrocki
72. Jakub Ząbkiewicz
73. Tomasz Ziółkowski

Klasa  „B”   -  MALBORK.

1. Grzegorz Biajgo
2. Patryk Borzęcki
3. Damian Budziński
4. Jakub Gołko
5. Piotr Guminiak
6. Mieczysław Kochel
7. Konrad Kowalski
8. Piotr Krakowiak
9. Krystian Malik
10. Piotr Malik
11. Marcin Ostrowski
12. Jakub Wierciński
13. Krzysztof Wrona
14. Bogusz Zawisza
15. Arkadiusz Żurawski

Klasa  „B”  SŁUPSK

1. BLOCH         Jakub
2. BORKOWSKI     Szymon
3. BUGIEL         Stanisław
4. BURAK         Jarosław
5. CHAŁUBIŃSKI     Bogdan
6. CYMAN         Arkaiusz
7. CYRSON         Radosław
8. DREWNIAK         Daniel
9. DUDZIŃSKI         Przemysław
10.  DYS             Piotr
11.  FELSKI         Krzysztof       
12.  JASZUL         Mateusz
13.  KIJOWSKI         Rafał
14.  KONIECZNY     Mateusz
15.  KONTEK         Mateusz
16.  KREFT         Krystian
17.  KUBLIK         Marek
18.  KWIATKOWSKI     Krzysztof
19.  LEJK             Grzegorz
20.  LINDA         Sebastian
21.  MATUSZEWSKI     Aleksander
22.  MOSZCZYŃSKI     Marcin
23.  OCHENDAL     Kacper
24.  OSIEWICZ         Maciej
25.  PISZCZ         Filip
26.  PRĄDZYŃSKI     Tomasz
27.  RYBARCZYK     Jerzy
28.  SKRZYPIŃSKI     Michał
29.  SŁAWIŃSKI         Michał
30.  STRZAŁKA         Sebastian
31.  SZPITER         Amadeusz    
32.  TOMASZEWSKI     Roman
33.  WEJER         Stanisław
34.  WRUSZCZAK     Bogdan
35.    KACZMAREK    Dominik
36.    SZPINTER        Arkadiusz
 

Komentarze:

~arbiter (niezalogowany)  03.07.2012, 21:28
o cholera to ja spadłem.... teraz to temu dziadowi staremu kacprzakowi pokażę co potrafię.....

stanley.byt  03.07.2012, 21:31
jeżeli jest opcja zmian w PomZPN to podawajcie oficjalnych opiekunów promotorów kaloszy w LIGACH
Każdy obserwator ma swoją stajnię ludzie czas to
roz..... 8) :puke: :@

~observator (niezalogowany)  03.07.2012, 21:37
gruuubo hehe jureczek nie będzie spał w nocy dzisiaj :) brawo pomorski futbol :P

~ks wks (niezalogowany)  03.07.2012, 22:24
ale jakie nowosci w okregowce slupskiej karski wiadomo fiecek nie znam fraczkiewicz przemilcze to ale juz jaromij to chyba fabryke browara oddal komus ze awansowal Panowie i Panie koledzy juz powinnismy zaczac pic meliske i brac tabletki na uspokojenie

~xxx (niezalogowany)  03.07.2012, 22:24
ktoś się orientuję kiedy będzie terminarz III ligi bałtyckiej?

~lks (niezalogowany)  03.07.2012, 22:48
w Gdanskiej nowe i mozecie coś wiecej napisac o nominacjach:
Ewa Augustyn
Grzegorz Górski
Kosiek Krzysztof
Szulc Paweł
Jaglarz Daniel
Brozdowski Przemysław
Nowak Mateusz
Rybinski Kamil

~lks (niezalogowany)  03.07.2012, 22:49
chodz oczywiscie o gwizdki w 5 lidze

~arbiter (niezalogowany)  03.07.2012, 23:00
ewa Augustyn blondyna jak to kobieta - przemilczę
Grzegorz Górski - piłkarz i trener Lechii,Trąbek, chyba sam nie wie za co się wziąć
Krzysztof Kosiek - powrót do okręgówki,stary sędzia nie wiem po co go wpuścili do tego przyjechał na pomorze z Polski
Paweł Szulc wysoki blondyn trochę bezpłciowy uważam ale może się wyrobi
Daniel Jaglarz młody studencik jak narazie to chyba dobra inwestycja chociaż brak mu ikry w gaciach
Przemysław Brozdowski wysoki polityk,chyba z PO ale nie wiem do końca,jeździł na 3 ligę ale chyba bez powodzenia bo sędzia główny został zdegradowany
Mateusz Nowak - wieczny student, który na pomorze przybył gdzieś z Polski do tego pracował w redboxie w 6 piłkarskich,teraz zrobił im konkurencję chyba nie do końca uczciwą
Kamil Rybiński wysoki czarny chłop,który od początku istnienia sędziuje w redboxie,nie do końca wie czy piłkarz czy sędzia, do tego jeździł chyba na 3 ligę ale bez powodzenia bo sędzia główny został zdegradowany
Jerzy Kacprzak uczciwy poczciwy dziadek leśny który ma ponad 80 lati nie ogarnia już niczego,dobrze że jego czas się kończy bo gdynia sama już ma dość dziadka



~lks (niezalogowany)  03.07.2012, 23:17
ciekawe spostrzezenia może ktoś jeszcze, wszysko zweryfikuje boisko czy są lepsi niż obecni albo ci co spadli

~ks wks (niezalogowany)  03.07.2012, 23:52
Janusz Jaromij - czarny koń słupskiej klasy okręgowej

Banaan  04.07.2012, 00:00
Dajcie chłopu szansę wykazania się, może nie będzie aż tak źle...

~pytacz (niezalogowany)  04.07.2012, 07:40
arbiter może wypowiesz się na temat IV ligowców ,bo kilka nazwisk woła o pomstę do nieba.

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 07:46
nie podkręcaj mnie pytaczu bo mam podobne zdanie do ciebie o arbitrów 4 ligi ale cóż tak to jest jak dziadek kacprzak stawia teraz na wnuki i sama młodzież się tu znalazła....

~czarny Olek (niezalogowany)  04.07.2012, 07:55
arbiter skąd ty jesteś z Gdańska,Gdyni,Słupska czy Malborka bo sam już nie wiem, ale wiem że krytykujesz zarząd za jego nieudolność.

~xyz (niezalogowany)  04.07.2012, 09:31
Karski,wiadomo przydupas Jarka Boratyńskiego :idea:

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 10:22
arbiter powiedz mi jakie znaczenie na poziom sedziowania ma :
czy jest sie bladynka, kobietą, z innego regionu polski, ze sie wraca do okregowki, ze sie kogos trenuje, ze sie ma firme, ze glowny spadl ze jest sie z PO, czy jest sie studentem dla mnie zadne znaczenie na poziom sedziowania nie napiasles nic konstruktywnego.
Gdybys napisal jest slaby bo slabo biega zle sie ustawia itp itd.Jesli twoja merytoryka i opis sytu na boisku jest taki jak w poscie to gratuluje.
Tak jestem jednym z tych ktorych opisales.

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 10:26
nawet domyślam się którym ale to tylko było opisanie pobieżne,nie chciałbys aby opisał cię dokładnie bo przecież ty wszystko wiesz i nikt cie juz niczego nie nauczy panie zeu

~fan Gryfa (niezalogowany)  04.07.2012, 10:52
Janusz Jaromij w Okregowce to teraz pomnik mu postawia w Barcinie i bewnie w Barciniance juz byla impreza przy jabolku gratulacyjna tylko czekac kiedy lesne dziadki z barcina trafia do okregowki bedzie fajne korzeniaste boisko no i szatnia tz dworzec pkp a tam ful wypas swierzo po remoncie nowy waz zeby sie umyc ah pachnie swierzoscia

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 11:15
opisz ja sie nie boje poczytaj opisy meczy prowadzonych przez moja skromną osobę, a jeśli chodzi o naukę całe życie się uczysz. Zastanawiam sie co cię tak boli, powiedz prosto w oczy

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 11:20
moze opisz jeszcze swoje poczynania na boisku.
Sedziowałeś z kims z nas łatwo oceniasz czy tylko slyszaleś a może ci sie sniło.
Może jestes szybszy lepiej biegasz może piszesz legzaminy lepiej??moze masz wyzsze oceny z obserwacji. Wiec dla czego nie awansowales???

~kiwi (niezalogowany)  04.07.2012, 11:41
a ten zeu to co za skromna osoba janusz jaromij czlowieku ty jestes slabszy niz rybarczyk

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 12:18
bo jestem za stary dla zarządu a po co jest regulamin który jasno określa zasady a ja się w nie łapie,ale są ważni i ważniejsi i jedni mogą a drudzy nie,dlatego to mnie boli że nie wszystkich równo się traktuje

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 13:17
sam napisales ze jeden z nas jest stary a ponownie awansowal w przypadku Koska nawet to ci przeszkadza wiec cie nie rozumie

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 13:21
to zrozum że jezeli wszystkich to wszystkich a nie np jednego starego Kośka się wpuszcza a drugiego starego już nie,czy tak trudno to pojąć

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 13:51
jaki jeden a Gorski, chlopie byles slabszy i tyle czy tak trudno to zrozumiec jakie miales oceny
ja ci powiem 8,4 obserwacje i 28 i28,5p egzamin napisz teraz swoje,
Powiesz obserwacje znajomosci to juz uprzedzam Kobylarz, Drescher tyle w temacie troche ci lyso teraz ale napisz o twoich super ocenach podyskutujemy

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 15:14
napisze tobie tylko tyle byłeś wysoko w współzawodnictwie,ja byłem gorszy choć niewiele policząc średnie ale nie moge zrozumieć tych pozostałych którzy mieli oceny poniżej średniej 8,3 i napisane po 26 tego nie mogę pojąc dlaczego ten dziadek kacprzak robi to tak nieudolnie.

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 15:53
wiesz spoko tylko nie podoba mi sie ze traktujesz mnie na rowni z innymi, reszte przemilcze

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 15:55
to jak ciebie nazwałem?jeżeli przekonasz mnie że takim nie jesteś to zamierzam cię przeprosić,mam swój honor i potrafię to zrobić

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 16:01
nie chce sie ujawniac bo to nie miejsce na takie rozmowy, mysle ze ciezko na to pracowalem, bez ukladow i wazeliny, dlugo siedzialem w roznych ligach, i tez bolaly niektore awanse. Tyle ze ja to robie bo tak to lubie

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 16:26
przepraszam cię Mateusz w takim razie jak nie chcesz się ujawnić,ja ciebie oficjalnie przepraszam bez wazeliny

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 16:32
niestety widzisz jak latwo sie pomylic

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 16:38
wiadomo że teraz będziesz się wypierał ale borucki powiedział kto cię pisał i się zgadza,to dlaczego Mateuszu się wypierasz.....

~zawiedziony (niezalogowany)  04.07.2012, 16:42
ja typuję jednego z 4:
Górki,Brozdowski,Nowak,Rybiński,
jeżeli kolega zeu pisze że to nie Nowak to pozostaje trio

~arbiter (niezalogowany)  04.07.2012, 16:46
to jest Mateusz nOWAK niech przestanie teraz ściemiać!jako jedyny miał tylko 2 oceny bo resztę czasu nie sędziował bo nie dał karty na czas,ciekawe czy odjęli mu za to punkty,inni sędziowie sędziowali cały rok i mieli więcej obserwacji

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 17:17
to ze ktos sedziuje caly rok nie znaczy ze obserwuja go w calym sezonie. A to nie Mateusz oj słabe te źrodła cos widze

~zawiedziony (niezalogowany)  04.07.2012, 17:23
ja mam lepsze żródło czy nie prawda kolego zeu

~zeu (niezalogowany)  04.07.2012, 17:39
wymieniles prawie wszystkich pozostałych wiec wybacz, ja nie lubie tylko jak ktos gada od rzeczy, jak sie cos pisze to trzeba miec jakies argumenty nie mowiac o dowodach. Łatwo mieszac z błotem ludzi zwlaszcza z za klawiatury

~M.K (niezalogowany)  04.07.2012, 18:37
a) III ligi na sezon 2012/2013 i 2013/2014 dla:
- GKS „Cartusia 1923" Kartuzy,
b) IV ligi na sezon 2012/2013 i 2013/2014 dla:
- MKS „Orlęta" Reda,
- SS „Pomorze" Potęgowo,
- GKS Kolbudy,
- MKS „Bytovia II" Bytów,
c) IV ligi na sezon 2012/2013 dla:
- MOP „Pomezania" Malbork,
- SD „Czarni" Przemysław, :idea:
d) klasy okręgowej na sezon 2012/2013 i 2013/2014 dla:
- KP „Olimpia" Sztum,
- KS „Start" Mrzezino,
- GKS „Relax" Ryjewo,
- GKS Sierakowice,
- LKS „Ceramik" Lubiana,
- MKS „Czarni" Pruszcz Gdański,
- LKS „Prime Food Brda" Przechlewo,
- GKS „Diament" Trzebielino,
- GKS „Wybrzeże" Objazda,
- KS „Rowokół" Smołdzino,
e) klasy okręgowej na sezon 2012/2013 dla:
- LKS „Żuławy" Nowy Dwór Gdański,
- SS GKS „Delta" Miłoradz,
- SKS „Osiczanka" Osice,
- LKS „Wisła" Korzeniewo,
- GKP „Karol" Pęplino,
- LKS „Echo" Biesowice.

henryczek19  04.07.2012, 20:15
Lista obserwatorów na sezon 2012/2013 ???
Podział na klasy rozgrywkowe - może ktoś w tym temacie
napisze.

~obserwator (niezalogowany)  04.07.2012, 21:54
Przemysław Wądołowski i Edmund Lizoń w 4 lidze,resztę nie wiem

~sędzia bez kaloszy (niezalogowany)  05.07.2012, 01:52
ja tez spadlem wiec olewam ten biznes... mialem caly sezon miejsce w srodku IV ligi... a tutaj taki psikus... normalnie nie wiem jak to komentowac??

~Masakra (niezalogowany)  06.07.2012, 11:52
Wądołowski obserwatorem w IV lidze!!! Jak bedzie tak obserwował jak sędziował !!!Facet bez JAJ.

~art (niezalogowany)  07.07.2012, 23:35
Gratulacje dla Ewy -do zobaczenia na następnym turnieju sędziów -albo jakiś sparing na hali -może być pod wodzą ,,Aftana' :)

~Pan Pikuś (niezalogowany)  09.07.2012, 08:04
Wądołowski i Lizoń nie będą w 4 lidzie bo dopiero co skończyli sędziować to samo dotyczy pozostałych obserwatorów którzy dopiero skończyli gwizdanie,ale Zarząd zawsze może coś zmienić i unowocześnić

~Pan Pikuś (niezalogowany)  10.07.2012, 14:17
Widać,że Kolegium Sędziów po kilkunastu dniach opublikowało swoją listę sędziów na poszczególne klasy.W najwyższych klasach rozgrywkowych zauważyłem małe zmiany.Jedną jest spadek z 4 do 5 Cwaliny Piotra oraz awans z 5 do 4 Czarneckiego Marka(kolejnego z Tczewa!!!). Kolejną zmianą do zakwalifikowanie w 5 lidze dwóch nowych młodych sędziów Rozwalak Sławomir oraz Krzysztof Borycki (z rodziny od obserwatora Boryckiego) oraz spadek z 4 ligi sędziego urlopowanego Marcina Kraujutowicza. Dwóch dodatkowych sędziów zostało zakwalifikowanych do 5 ligi Budzich Tobiasz i Mariusz Podjacki, którzy w spisie pomorskiegofutbol.pl pewnie przez czeski błąd nie zostało uwzględnionych.
Ostatnią sprawą nad którą trzeba się zatrzymać to błąd zarządu i Jerzego Kacprzaka w stosunku do uprawnienia Marka Czarneckiego, zakwalifikowanego w 4 i 5 lidze.Rozumie fakt, że wszedł kuchennymi drzwiami po ostatnim zarządzie, jak pisał Igor po ostatnim posiedzeniu mogą zajść śladowe zmiany, ale żeby znaleźć się w 2 klasach to już gruba przesada.

~?// (niezalogowany)  10.07.2012, 22:13
A może coś na temat tych licencji sędziowskich? najważniejsze że opłata trafi do biednego związku

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE