MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
5. lutego 2004 16:10

Pomorze.90minut.pl - 1 urodziny!

Dziś mija dokładnie rok od pojawienia się w Internecie naszego serwisu Pomorze.90minut.pl
Na pomysł stworzenia tej strony wpadłem jesienią 2002 roku, niedługo po nieoficjalnym starcie 90minut, gdzie już wtedy byłem współpracownikiem reprezentującym Pomorze.
Początkowo strona miała znajdować się pod adresem www.rozgrywki.prv.pl, ale Paweł Mogielnicki zaproponował, aby Pomorski futbol stał się wojewódzkim oddziałem 90minut. Tak też się stało dlatego otrzymaliśmy atrakcyjny adres pomorze.90minut.pl.

Dziś mija dokładnie rok od pojawienia się w Internecie naszego serwisu Pomorze.90minut.pl
Na pomysł stworzenia tej strony wpadłem jesienią 2002 roku, niedługo po nieoficjalnym starcie 90minut, gdzie już wtedy byłem współpracownikiem reprezentującym Pomorze.
Początkowo strona miała znajdować się pod adresem www.rozgrywki.prv.pl, ale Paweł Mogielnicki zaproponował, aby Pomorski futbol stał się wojewódzkim oddziałem 90minut. Tak też się stało dlatego otrzymaliśmy atrakcyjny adres pomorze.90minut.pl/.

Po pierwszych tygodniach działalności zaprosiłem do ścisłej współpracy Sławomira Grulkowskiego. W trakcie wakacji dołączyli do nas Artur Jażdżewski oraz Marek Sawicki. Razem tworzymy obecnie redakcję serwisu. Ponadto mamy liczną grupę współpracowników. Są to najczęściej kibice i zawodnicy oraz, co nas bardzo cieszy, lokalni dziennikarze, sędziowie i działacze, którzy na bieżąco informują nas o poczynaniach pomorskich drużyn. Nawiązaliśmy także współpracę z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, skąd otrzymujemy terminarze, brakujące wyniki, czy inne informacje.
W obecnym sezonie jako pierwsi na Pomorzu przeprowadzaliśmy relacje live w Internecie z meczów III i IV ligi. Okazał się to strzał w ?dziesiątkę? ponieważ te relacje cieszyły się dużą popularnością. Jak dotąd było kilkanaście relacji, ale w rundzie wiosennej powinno być u nas więcej transmisji LIVE.
W ciągu pierwszych 12 miesięcy naszej działalności zdobyliśmy ogromną popularność, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Liczba odwiedzających rośnie z miesiąca na miesiąc. Według statystyk stat4u strona główna została otwarta ok. 100 tysięcy razy! Jednak nie zamierzamy na tym poprzestać. Nasze główne cele na najbliższą rundę to szybsze informowanie Was o wydarzeniach na pomorskich boiskach, większą ilość newsów w dni powszednie oraz umieszczenie wszystkich terminarzy i tabel lig juniorskich, dlatego zwracamy się z prośbą do tych z pośród Was, którzy są blisko związani z sekcjami młodzieżowymi i nawiążą z nami współpracę.

Igor Rudziński
Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE