Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 0-2

IV liga - pomorska - sezon 2020/2021 - 14. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

~Krzys (niezalogowany)  01.11.2020, 21:33
Jestem ciekawy kto pierwszy spuchnie, Kaszubia czy Stolem, bo jak narazie idą łeb w łeb.

No i brawo Wiked! 😆

~Gniewino (niezalogowany)  01.11.2020, 21:53
Stolem i Kaszubia grają najrowniej. Ktoś musi awansować, ale to nie tylko sportowy wynik zadecyduje, ale przede wszystkim zasobności finansowa klubów.

~Obserwator (niezalogowany)  01.11.2020, 21:58
Trzeba docenić obie drużyny, które konsekwentnie zdobywają punkty.Na papierze więcej atutów ma Kaszubia.

~Kibic (niezalogowany)  01.11.2020, 22:04
Tak Stolem ma staly sklad, widać systematyczność.Kaszubia co pół roku zmienia połowę drużyny. Dlatego bardziej cenię drużynę Stolemu.Z każdym rokiem grają coraz lepiej i skuteczniej.

~UST (niezalogowany)  01.11.2020, 22:05
Czolowka pewnie punktuje,ciekawie w Slupsku,Gryf troche na wlasne zyczenie traci pewne zwyciestwo.W dalszym ciagu niemoc Pogoni u siebie,ostatnio w Leborku wygrali w 7kol.podobnie Wladyslawowo ktore przerwalo ta zla serie.Za to Chojna od tejze 7kol bez porazki i systematycznie punktuje.~Krzys,za poltora tygodnia kolejka w srode 11go,do Koscierzyny przyjezdza Gryf,a do Garczegorzy Stolem i byc moze tu oczekuj niespodziewanej zadyszki.

~futbolista (niezalogowany)  02.11.2020, 15:53
co, niech wykorzysta GEDANIA ! bo to ja bym chcial widziec wyzej, nawet w I lidze, miast tej reszty z Pomorza ! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

~Słupsk (niezalogowany)  02.11.2020, 22:20
Dobry mecz w Słupsku. Trochę szkoda tych punktów. Ale nie zawsze się wygrywa . W sobotę to Gedania dała ostatni cios 94min . Karma wróciła bo kibice że Słupska pamiętają mecze 2 pod rząd gdzie Gryf w Gdańsku przegrywał 1:0 Do 90 minuty i wygrał oraz u siebie strzelił bramkę zwycięską na3:2 Też 92.min Taka to już jest sport

~Obserwator (niezalogowany)  03.11.2020, 09:49
Jeszcze pierwsza runda nie skonczyla sie a juz oceniacie kto awansuje.
Mysle ze zadna druzyna czyli ani Kaszubia ani Stolem nie maja pieniedzy na 3 lige.

Mysle ze zima zawodnicy ktorzy prezentowali sie dobrze w rundzie jesienej zmienia kluby i na wiosne moze byc roznie..

~Sernik (niezalogowany)  03.11.2020, 10:18
Kaszubi brakuje dobrego trenera

~Do Sernik (niezalogowany)  03.11.2020, 10:31
Co jeszcze musi zrobić Budziwojski, żeby ludzie zaczęli go doceniać? Z miernych drużyn robi dobre, zasoby finansowe naprawdę są mocno średnie.

~malborczyk (niezalogowany)  03.11.2020, 10:52
W Kaszubi myślę,że trener bardzo dobry ,potrafi ułożyć drużynę i to nie pierwszy raz pokazuje . Pozdrawiam ,kibic z Malborka

~Gniewino (niezalogowany)  03.11.2020, 13:27
Dużo piszecie o Stolemie i Kaszubii, myślę, że warto pochwalić Anioły i Kowale za dobra postawę i skuteczna grę.Na pewno to niespodzianka ligi.

~Obserwator (niezalogowany)  03.11.2020, 15:07
Ja bym pochwalil Lebork i Lipusz.
Lipusz przy odrobinie szczescia (przegrywal chyba z 5-6 meczy po 0:1) moglby byc tez wysoko w tabeli ale nie mowie tutaj o jakis podium czy wygranej ligi :s :s

Dla mnie rozczarowaniem osobistym jest Gedania.

~Michał jaguar (niezalogowany)  03.11.2020, 15:21
Jaguar jest rewelacją ligi

~Obserwator (niezalogowany)  03.11.2020, 15:30
Jaguar zgodnie z planem.Druzyna została wzmocniona personalnie przed sezonem.Dlatego wysoka pozycja nie jest niespodzianka.

~Michał jaguar (niezalogowany)  03.11.2020, 15:35