11. września 2020 12:30

Liga Mistrzów Szóstek - wygraj i jedź do Europy!

Weź udział ze swoją drużyną w lidze szóstek w Gdańsku. Wygraj rozgrywki i jedź na Mistrzostwa Polski. Walcz o LIGĘ MISTRZÓW szóstek w Europie!

Niebawem startuje kolejna edycja ligi szóstek w Gdańsku, a lista zgłoszeń nie jest jeszcze zamknięta. Trzeba się jednak spieszyć, bo czas na zgłoszenia jest jeszcze tylko do najbliższego wtorku.

Będzie to już kolejny sezon rozgrywek ligi szóstek w Gdańsku. Organizatorzy zapraszają do gry zespoły, które raz w tygodniu chcą rywalizować w rozgrywkach z innymi zespołami szóstek piłkarskich. Mecze odbywać będą się w tygodniu wieczorami w zależności od preferencji gry drużyn. Rozgrywki przeprowadzane są na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią na ul. Banińskiej 6 w Gdańsku.

Zdjęcie

Oprócz samej rywalizacji zespoły jak co sezon mogą liczyć na szereg atrakcji, nagrody o wartości 5 tysięcy złotych od firmy NIKE, puchary, statuetki. Szeroka obsługa medialną, tj.: Skróty meczów, fotogalerie zdjęć czy inne multimedialne atrakcje.

Czas gry to 2x25 minut. Rozgrywki rozpoczną się w połowie września a zakończą w okolicach listopada. Później następuje przerwa w rozgrywkach, liga na boiska powróci w kwietniu i potrwa do końca czerwca.

Od tego sezonu najlepsze drużyny w Polsce mogą liczyć na wyjazd do Europy na Europejską Ligę Mistrzów szóstek oraz Ligę Europy szóstek.


By wziąć udział w zmaganiach, trzeba spełnić kilka warunków:

-zebrać minimum 6 zawodników, wśród których będzie najwyżej trzech graczy zrzeszonych w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej od poziomu V do III ligi,

-zapisać się do rozgrywek i opłacić wpisowe.

Szczegółowych informacji udziela organizator rozgrywek pod nr tel. 509 066 379, mail: kontakt@info-extraliga.pl, strona https://info-extraliga.pl/liga-trojmiasto

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.