18. czerwca 2020 15:30

Piłkarskie marki warte uwagi: Kipsta i Imviso

Marzą ci się porządne buty piłkarskie w rozsądnej cenie? Chcesz wspierać sprawdzone marki cieszące się rosnącą popularnością? Mamy dla ciebie propozycję! Wystarczy, że udasz się do Decathlonu lub na ich stronie internetowej zapoznasz się z ofertą dwóch czołowych marek: Kipsta i Imviso.

Co je wyróżnia?

Obie marki zostały powołane do życia przez sieć Decathlon. Ich sukces opiera się na tym, że odkryli oni sposób, jak połączyć ze sobą wysoką jakość butów piłkarskich z konkurencyjną ceną, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego komfortu podczas rozgrywek. Jak sami przyznają, ich obuwie, zanim trafi na nasze stopy, jest poddawane wielu testom mającym weryfikować ich wytrzymałość i jakość. W końcowej fazie produkcji buty są oddawane do sprawdzenia profesjonalistom, którzy odbywają w nich treningi i zgłaszają zastrzeżenia. Dopiero po tak wnikliwych analizach trafiają na półki sklepów sportowych, skąd możemy wybrać model odpowiadający naszym potrzebom.

Halówki Imviso

Marka ta specjalizuje się przede wszystkim w produkcji butów piłkarskich przeznaczonych do treningów na hali sportowej. Te specyficzne warunki do gry wymagają obuwia, które będzie odpowiednio dostosowane zarówno do wymogów nawierzchni, jak i do naszej stopy. Halówki Imviso gwarantują przede wszystkim antypoślizgową i odporną na ścieranie podeszwę, która nie zarysuje nawierzchni sali. Dostępne w sklepach modele można określić jako giętkie i elastyczne oraz o niskiej wadze. Za ich sprawą będziemy szybciej sunąć po boisku, a nasze podania będą jeszcze bardziej celne.

Producent nie zapomina również o aktywnych kobietach. W sklepach sportowych dostępne są buty piłkarskie specjalnie wyprofilowane i dostosowane do kształtu damskiej stopy, dzięki czemu zadbają o jeszcze większy komfort i amortyzację. W asortymencie znajdzie się także coś dla najmłodszych. Z myślą o nich wypuszczono wiele atrakcyjnych, kolorowych i funkcjonalnych modeli w rozmiarach 25–38.

Kipsta na murawę

Mecze rozgrywane na świeżym powietrzu potrzebują również swojego obuwia. Na potrzeby osób trenujących pod gołym niebem odpowiadają produkty marki Kipsta. Jeżeli zatem zdarza nam się grać na sztucznej murawie, a przede wszystkim na słynnym orliku, musimy skierować się po turfy. Na naturalną nawierzchnię zaprojektowane zostały natomiast lanki i wkręty.

 

Każdy z tych modeli jest inny i powinien dostosowywać się do wymagań, jakie niesie za sobą gra na określonym rodzaju terenu. I tak też jest! Buty Kipsta zapewniają bardzo dobrą przyczepność do nawierzchni, a co za tym idzie – ryzyko poślizgnięcia się w dobrze dobranym obuwiu jest niemal zerowe. Zastosowano w nich również szereg technologii, których celem jest podwyższenie komfortu. Przykładem będzie umieszczona w wybranych modelach miękka wkładka, której zadaniem jest minimalizowanie wstrząsów. Nietrudno też zaobserwować, że częste i intensywne treningi mogą prowadzić do szybszego zużywania się obuwia. Czy jednak musi tak być? Okazuje się, że marka i na ten problem znalazła rozwiązanie. Dzięki syntetycznej powłoce nie musimy się już martwić o ich żywotność. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją i impregnacją zyskamy buty, które posłużą nam nawet na kilka sezonów.

 


Zdjęcie

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE