1 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
+1 |
6 sierpnia 2016
6.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
+1 |
13 sierpnia 2016
13.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
0 |
21 sierpnia 2016
21.08 - 11:00 (Nd) |
4 |
Bytovia II Bytów |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
0 |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 (Sb) |
5 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
+3 |
3 września 2016
3.09 - 12:00 (Sb) |
6 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
0 |
11 września 2016
11.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Bytovia II Bytów |
0 |
17 września 2016
17.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Bytovia II Bytów |
0 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
0 |
25 września 2016
25.09 - 11:00 (Nd) |
9 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
+3 |
1 października 2016
1.10 - 11:00 (Sb) |
10 |
Bytovia II Bytów |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
+1 |
9 października 2016
9.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
+1 |
15 października 2016
15.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Bytovia II Bytów |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
0 |
23 października 2016
23.10 - 11:00 (Nd) |
13 |
Arka II Gdynia |
3 - 0 |
Bytovia II Bytów |
0 |
30 października 2016
30.10 - 11:00 (Nd) |
14 |
Bytovia II Bytów |
6 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
+3 |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 (Nd) |
15 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
+3 |
4 marca 2017
4.03 - 15:00 (Sb) |
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
16 |
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
Bytovia II Bytów |
0 |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 (Sb) |
17 |
Bytovia II Bytów |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
+3 |
26 listopada 2016
26.11 - 11:00 (Sb) |
18 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
+3 |
12 marca 2017
12.03 - 11:00 (Nd) |
19 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
0 |
18 marca 2017
18.03 - 14:00 (Sb) |
20 |
Bytovia II Bytów |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
0 |
26 marca 2017
26.03 - 11:00 (Nd) |
21 |
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
+3 |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:00 (Sb) |
22 |
Bytovia II Bytów |
1 - 4 |
Gryf Słupsk |
0 |
9 kwietnia 2017
9.04 - 11:00 (Nd) |
23 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
+1 |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 (Sb) |
24 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
0 |
23 kwietnia 2017
23.04 - 11:00 (Nd) |
25 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
0 |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 (Sb) |
26 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
+3 | 3. maja 2017 |
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek |
27 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Bytovia II Bytów |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:10 (Sb) |
28 |
Bytovia II Bytów |
0 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 11:00 (Nd) |
29 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
+1 |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 (Sb) |
30 |
Bytovia II Bytów |
1 - 6 |
Arka II Gdynia |
0 |
28 maja 2017
28.05 - 17:00 (Nd) |
31 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
+3 |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 (Sb) |
32 |
Bytovia II Bytów |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
0 |
11 czerwca 2017
11.06 - 11:00 (Nd) |
33 |
Bytovia II Bytów |
3 - 3 |
Centrum Pelplin |
+1 |
15 czerwca 2017
15.06 - 15:00 (Cz) |
34 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
0 |
18 czerwca 2017
18.06 - 15:00 (Nd) |